Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Provence je vec bila mapa, ali jel ono samo za 5v5, ili se moglo igrat i domination stil CQ. Uglavnom mapa oko A-B-C je postojala samo je prosirili sa onim poljanama i dodatne dvije zastave.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Aha, bila je ko za neki TDM mod. Davno su igraci trazili da je prošire i eto, poslušali.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da su tako slusali od pocetka... ova igra bi se oporavila kao sto je i BF4. DICE LA je uspjeo vratiti BF4 zato sto su slusali community, i ljudi na kraju naprave jedan od najboljih BF.

    I ona druga mapa je super, AJ nesto... podjeca me na Verdun Heights mapu sa BF1. Nekako linearna, i onda zastave idu jedna za drugom. Super infantry krkancija.
     
  4. Neso

    Neso Komšija

  5. NAILS

    NAILS Moderator

    90% su šanse da ce biti BF3 remaster.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Samo da izbace suppression, jer u BF3 je uzas.
     
    EL NINO CFC likes this.
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Mozda bude Bad Company :)
     
    EL NINO CFC likes this.
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    BC3 trebao izaci prije BF5. Tada su debelo ofulali tako da se nista ne zna. Ali su u modi remaster i reciklaza pa ce vjerujem biti BF3 reskin.
     
  9. chenta

    chenta Aktivista

    BC3 ili BF3 remake sta god da bude necu se zaliti, samo da se opet vrati stari bf spirit.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    BF3 je ispred vecine današnjih igara, a i dalje izgleda odlicno.



    Jednostavno nema potrebe da je diraju ili da neko kupuje BF3 V2 pored originala koji je bolji od svakog BF-a koji je poslije izasao. Najvise zbog napucavanja i boljih mapa. Sve i jedan DLC je bio odlican.

    A za stari BF spirit trebas i staru postavu. Dosta je ljudi otislo tokom BF5 razvoja. Isto tako vecinu BF fanbejsa cine oni koji su poceli igrati od BF1.

     
    EL NINO CFC likes this.
  11. chenta

    chenta Aktivista

    Od juce BF serijal i na steamu, od bc2 pa nadalje svi naslovi.
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    treba li origin za bf3 i na ove ovamo kad se pokrene preko steama?

    za bc2 nije trebao nikakav klijent
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da za sve nove dodane igre treba Origin.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Still links and runs through a lite version of origin for people that are wondering. You expect to buy the game on steam, but all you really get is a link from steam to the origin version.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Propali svi dabogda zbog tog trenda


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    MadbaLL and Neso like this.
  16. Neso

    Neso Komšija

  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kad ce nam vratiti normalnu rotaciju mapa? Ove dvije rotacije, jedna sa malim, druga sa velikim mapama dosadi brzo. Radije volim kad su sve mape zajedno.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Iz koje ovaj pecine igra ti majke. Bio sam kraj njega korak naprijed dva ga nazad baci.[​IMG]
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Govorio sam ti ja da su custom serveri must. Stavis ping limit pa nek se j. Ja sam malo levelovao Chauchat. Super piška.
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Igrao sam s njom. Dosta je spora ali ima odličan damage.

    Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk