Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Znaci opet su toliko zajebali da moraju i drugi timovi pomagati.
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni zao NFS-a :D
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    ..ali je igra vecinom zavrseno. Vec je trailer gotov. Vjerovatno je peglanje.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Daj nam Alfu vise.
     
  7. igor.g

    igor.g Komšija

    Alfu dobijes na release date :rolleyes:
     
    NAILS and Reventon like this.
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    BF1 je cak i u alfi bio ispoliran prilicno. Sad druga stvar je sto je gameplay bio smece.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    BF1 je slucajnost. BC2, BF3, BF4, BF5.. sve su bile u losem stanju. Za BF2 se ne sjecam jer nisam igrao. U BC2 i danas imas par bugova koji danas ne bi prosli. Ono, bacim bombu i nakon toga ispruzi ruke bez oružja itd. A prije nego sto cu poceti igrati je bio patch koji je disejblovao bio igru. Nisi je mogao ni upaliti. Samo je BC2 epic pa je sve to nevažno.

    A fiksanje je najgore bilo za BF3 jer su patchevi izlazili samo uz DLC zbog konzola, svaka 3 mjeseca.
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ma da hoce izbaciti modernu tematiku malo ovo wwi pa ww2 dojadilo, dan danas upalim bf4 zbog toga.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    BC1, BC2, BF3, to su bila doba kad mi nista nije smetalo u igrama. Ni glitches, ni bugs, ni nebalans, ni lose mape, ni op oruzja, ni stotine console freezeva na BC1/PS3 koji bi zahtjevali da PS3 istekam iz struje da bi opet upalio... sve to jer bi frejmovi pali na single digits ako bi se zatrefio u chopperu na zadnjim dijelovima mapa u rush modu.

    To su bila doba kad sam bas uzivao jer mi je bilo svejedno o stvarima o kojim se danas opterecavam. Jos se ja ne obazirem previse ni dan danas na lose stvari u igrama ali opet dovoljno cesto da mi to kukanje ubije cejf ponekad.
     
    Sena likes this.
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    To ti je isto kao PUBG: Ako ganjas da pobjedis, razbit ces monitor. Ako se zezas sa rajom, igra je fantastcna. Znaci, zavisi koliko si competitive.

    Jedino je šetta sto si prekucao BF3 bez 64 igraca i što ne postoji PC verzija za konzole.
     
    Patton2410 likes this.
  13. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Zamisli imat StoneMountaina24 u svakoj partiji :D
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Iskusio sam BF4 na PS3 sa 24 i PS4 sa 64 igraca. Razlika je velika, ali ne mogu reci da nisam uzivao i u PS3 verziji sa manje igraca. Manje zastava pa je bilo i akcije.

    Mada volio bi da sam probao 64 verziju BF3. Zato sam prizeljkivao BF3 remaster da bi mogli najaviti, ali nista.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Samo ako je u comander modu :D
     
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Podrazumijeva se.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    I leak-eri ostali bez ideja:

    [​IMG]
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Igra bila free za PS+ ovaj mjesec. Sad ima ja mislim vise igraca nego kad je izasla. Cak i Firestorm partije nadjes instant.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li se jos nekome desava, moram reinstalirati Origin? Nekada kada reinstaliram, ne bude ni download opcija. Ovako je samo za BF5.

    [​IMG]
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja odnedavno krenuo igrati ovaj Battlefield 5.

    I onako, svidjelo mi se pravo, graficki ekstra izgleda, nema spamanja sa bombama koje su nerfane taman. Prvi put kad sam krenuo igrati Pacific Storm mape, onako uzivio se bas, Japanci vs Amerikanci, moj tim svi Japanci i odjednom iza mene trci švabo u mantilu i galami na njemačkom. Izbaci me skroz iz dozivljaja. Poslije sam morao guglati da vidim sta se desava, kad vidim da imaju posebni skinovi, ali nisu ograniceni na desavanja.

    Isto tako da li je namjerno, da li je bug, ili je nesto do mene, ali znam da je moj lik musko, i likovi oko mene muski, ali opet cujem zenske glasove koji su bas naglaseni u ovoj igri iz ne znam kojih razloga.

    Svidja mi se sto su tenkovi jaki, tesko ih je unistiti ali dice jednostavno ima fetiš da pravi trkaca auta od teskih vozila. Staghound se krece ko trkace auto a jos je jako.


    Primjetio sam da je dosta drugacije napucavanje na konzoli i na pc-u. Na pc.u je sve nekako drugacije, i TTK je veci, recoil isto veci.

    Igra ima dosta bugova i nekih glupih rjesenja. Iznenadjen sam da je ostavljena igra u ovakvom stanju.