BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    BHT instalira i testira opremu, biti ce cijeli februar prekida i migracija, pa tako da znate...
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    i ja sam sad zainteresovan za moja tv NET paket
    isto me izadje kao sad adsl + kablovska a vjerujem da je moja tv bolja opcija od kablovske,sto po kvalitetu slike sto po modernim opcijama koje nudi ova tehnologija

    a vidim da ce sada jos i brzina da bude veca,pa se itekako isplati
    jos me samo interesuje da li je moguce moja tv povezati na vise od jednog televizora i da ako jeste da li tu opremu kupujem ja ili telekom
    i jos nesto,ako potpisem ugovor na odredjeno vrijeme,da li opet moram placati opremu u visini 8 KM ili ne
     
  3. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Mozes i na drugi TV, i mislim da ne placas sada najam mjesecno za taj drugi stb koji narucis. Mozes ga i kupiti, ali to se ne isplati :mrgreen:
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Vise informacija: https://hardwarebase.net/vijesti/4778/po ... h-telecomu
     
    Last edited: Feb 11, 2018
  5. _amar

    _amar Aktivista

    Jel ovo samo kod mene ili je kod sviju nizi ping?

    [​IMG]
     
  6. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Jes jes, evo i kod mene je "nizi"

    [​IMG]

    A brzina mi je extra na 8G paketu :) Doduse ovo mi je ovako od kada sam prijavio Moja TV prije je bilo zadovoljavajuce.

    [​IMG]
     
  7. irhadkul

    irhadkul Komšija

    "Sve navedene cijene su bez uračunatog PDV-a, a BH Telecom je iskoristio i priliku da definiše značenje flat pristupa po "fer osnovi". Naime, pod fer osnovom označava se iskorištenje 50% saobraćaja od maksimalnog mogućeg u toku obračunskog perioda."

    Enise sta im je ovaj obracunski period?da li je to mjesecno ili kao kod nekih drugih providera sedmicno?
     
  8. zdici

    zdici Aktivista

    kako kad nekad poludi :) a nekad OK..

    [​IMG]
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    idem za par dana podnijet prijavu za moja tv net paket..taman jer im treba gotovo mjesec da dodju da prikljuce..
    Prezadovoljan sam stabilnosti ADSL nadam se da ce tako ostati na mojoj TV
     
  10. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Na kojoj si lokaciji ? Da ti odmah kazem :mrgreen:
     
  11. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    nisam u gradu vec u manje naseljenom mjestu...
     
  12. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Privacy matters :mrgreen: , ako ti je dsl dobar, ne bi trebao imati problema, obicno su u naseljima vodovi ne stariji od par godina :)
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Mjesecno, kao i do sada. Jedina novost je sto nas je vecina mislila da se radi o 60% ogranicenju, ispalo je 50%..
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Što znači, ako spavam 12 sati a dok sam budan skidam, ne mogu presrat limit :)
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    Ne pamtim kad mi je speed/ping test ovako dobro pokazivao :D Kad bi ovako ostalo i na flatu,sto bi valjalo :)
     
  16. zdici

    zdici Aktivista

    Bogami u Zavidovicima losoca danas na Internetu :(

    ping do google.com oko 160 ms

    do www.dnevnik.hr isto 128 ms

    net puca :( valda poceli radovi neki koje je Tale najavio vec :(
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja kolki mi je ping ne mogu pričat na MSNu.
     
  18. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    :smt005
    meni je danas download varira od 1 do 2 Mbita...
    [​IMG]

    a nekad bi dobro bilo da se baci oko na ovo
    http://www.bhtelecom.ba/podrska_bht.html
     
  19. Karabaja

    Karabaja Novi član

    Ima li neko sa MojaTV da ima dva stb-a? Da nam kaze kakva je stabilnost usluge kad su ukljucena oba tv (sa razlicitim programima) i maksimalan protok na netu. Ja sam nesto pesimista kakva ce biti stabilnost kad uvedu 2Mbit net i ukljuce se oba tv-a...za to bi trebala propusnost instalacije biti bar 15ak Mbit..
    Imam namjeru uvesti MojaTV ali samo ukoliko je moguce koristiti dva stb-a istovremeno
     
  20. klempo

    klempo Novi član

    ja imam 2 STB-a, nije perfektno, desi se povremeno da zaledi slika, nekad odledi sama od sebe za par sekundi, nekad moras prebaciti kanal pa vratiti da bi krenulo. ADSL funkcionise dosta dobro, uglavnom imam deklarisanu brzinu... i to se ADSL koristi na tri racunara, jedan direktno skopcan, dva preko wireless-a.