BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    I radi tvoje zelje da vidis svaku travku raja ne moze odrzavati rodbinske kontakte :)
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Nije to nista brate, ja pristavio da skidam jedan Blu-Ray Dokumentarac od 50 Gb
     
  3. irhadkul

    irhadkul Komšija

    eh ovako da javim svim onim kojima je iz marta uracunato u februar.Sad sam zvao onu tehnicku podrsku,i njima je sve ok sto je iz marta uracunalo u februar(kazu tako to ide),znaci mora se reklamacija uraditi na salteru.
    Edit:ne mora na salter,moze i na 1444 kad dodje racun reklamacija pa ce oni napisati.A racun se placa ono koliko inace placate,a o "prekoracenju" ce te dobiti napismeno,tj da li ce se reklamacija primiti ili ne.
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Evo uracunali mi ona 3h sto sam sinoc skid'o..
    [​IMG]
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koji idioti. 3gb prekoračenje, sad ih zovem, kao uloži reklamaciji. Koliko se plaća 1gb, nije valjda 10km? Ovo se odnosi na februrar/mart, id sinoć sve uračunali kao februar.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    jašta nego 10 KM,tebi itekako vrijedi žalbu uložit :/
     
  7. RaP

    RaP Komšija

    i meni su uracunali ono sto sam sinoc skidao, svasta
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja lopovske firme :)
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kad ste skidali?

    Jel konekcija startala prije ponoći?

    Ako jest, sami ste krivi.
     
  10. Juka

    Juka Komšija

    ja prvo konektovanje na taj famozni flat ucinio u 4:50 ujutro, i svakako mi prebacio nekih 800mb na prethodni mjesec!
    Hallal im bilo nekih je 4,41KM preko racuna !
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    Ne halalim ja telekomu nista ako nemogu izganjat onda cu im haramit, o juka eto me druze veceras na BF
     
  12. Ninja

    Ninja Komšija

    To je ista konekcija, samo je razdvojena na dva dijela - jedan dio je u okviru limita, a drugi je prekoračenje. Kad pogledaš, vidjećeš da je jedna 0 KM, a druga malo više, hhh.
     
  13. Juka

    Juka Komšija

    Ma hallalim im samo da se ovo hoce na fino zavrsit divi jada!
    [​IMG]
    A net flat 4 kako kazu!
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    koliko ja znam nije navedeno po novom da garantuju 4 vec do 4Mb!?
     
  15. Juka

    Juka Komšija

    Slazem se,ali ipak palcamo tu navedenu cifru, koja je kod mene za 1/8 od obecane, ja bi bio zadovoljan da je 1/2 al eto sacekacemo malo da se stalozi i raja i da oni malo pohvataju,pa ako se sta ne popravi idem im u odgovornu direkciju da se kulturno namecem u svoju korist!
     
  16. Magnifico

    Magnifico Novi član

    Ja sam uvjeren da ce biti kako treba tj.da ce brzine biti kao i do sada al eto kod nas uvijek treba malo vise vremena da stvari legnu na svoje.
    Strpljen-spasen
     
  17. irhadkul

    irhadkul Komšija

    evo ako je kome ublazavajuca vijest to sto ja moram za "prekoracenje" platiti 53 km.Ali reklamacija odma ide kad dodje racun,pa kom opanci kom obojci.I ako moradnem to platiti stavljajte me u listu onih koji im nece halaliti,ako nista makar to.
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa vjerovatno cete imati tu brzinu od 4Mb od 24-16, a probleme od 16-24.
     
  19. comrade

    comrade Aktivista

    jel ikome na mojatv povecana brzina??
     
  20. zalizani

    zalizani Aktivista

    Vecini.
    Juce postam speedtest, a ti ne vjerujes.