BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Juce sam ja nazvao 1444 i pitao jel mogu prebaciti se na mojatv full paket i dodatni paket 1..

    Neki lik se javi samo govori ma moze sve, sve moze :D al zaboravio je dodati imat ces problema sa stopanjem xD


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Jesu li ti vec promjenili paket? Zahtjevaj da ti promjene modem! Ne moze ti taj stari izvuci 30mbps nikako.

    Dobices INNBOX-V50U

    [​IMG]
     
  3. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Nema on šta zahtijevati, on podnese zahtjev za 'x' uslugu, Telekom vrši mjerenja i eventualno stvara tehničke preduslove za pružanje 'x' usluge ili mu šalje odbijenicu.

    Možeš ti zahtijevat šta hoćeš ali nećeš dobit VDSL modem ako za tim nemaš potrebe.
     
  4. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Znam o cemu pricam
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    U srijedu odoh do šalteta kao "obican građanin" i tražiti mojatv full + dodatni 1 paket.

    Ako dobijem odbijenicu onda cu kao "pravi Bošnjak" nazvati X covjeka i riješiti problem sa novom opremom :D
     
  6. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Tako i treba. :-D
     
  7. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Koji je kod tebe paket??
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    brzina jos uvijek stara :D
    2. maj i ...
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    full fast+
     
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Danas situacija mnogo gora :D
    [​IMG]
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kako su krenula ova povecanja ja ne mogu izbit 2Mb. Da ih hoce neko kupiti pa da podijeli otkaze debilima tacno bih dernek napravio.
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Niko ne priča o mreži koja je u haosu radi ovih sranja.
     
  13. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Kod mene mreža nije u haosu.
     
  14. Eldorado

    Eldorado Komšija

    MojaTV net paket sve radi tip top nemam problema ali nemam još tih 10Mbps koliko su najavili.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo i ja se zadnjih dana patim sa konekcijom. Inače imam super stabilan net, malo sporiji od 15 MBit al stabilan dok zadnjih dana se vuče ko prebijena mačka. Ping prema Sarajevo serveru bude po 400 a moram restart modema bar dvaput na dan.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
     
  16. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    I kod mene ista situacija već 3-4 mjeseca da moram restartovati modem svaki dan jer jednostavno nestane konekcije.
     
  17. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    otislo ti je nesto ako traje toliko dugo. zovi ih da dodju i da vide u cemu je problem
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kod mene je stabilan interent i nemam nikakvih problema po tom pitanju
    samo evo cekam da mi puste te vece brzine ,imam informacije da je tuzlanska direkcija telekoma najtromija,jedino oni nisu povecali brzine na DSLAM-u
     
  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jaki su nema govora :D

    Najavili povecanje brzine interneta 1.4 a evo imali su mjesec dana da to namjeste al kakvi još je sve po starom barem na podrucju Živinica a haman i TK.

    Odem do šaltera kažu nazovi 1444, nazovem njih kažu može sve, posaljem mail upit kažu idi na šalter xd
     
  20. Dog_Father

    Dog_Father Moderator