BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Urahatio se od kad sam prešao na Telemach.
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Stihi nisi mi odg na pitanje :) da li još uvijek postoji mogućnost potpisivanja ugovora uz popust?
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Kod ove nove adsl ponude je malo nelogicno sto je skuplja nego isti taj internet u MojaTV paketu gdje dobijes jos i televiziju. Npr. Paket netflat100 je 100KM, a mojaTV net + dodatni paket 2 (moja tv hd, pink+, HBO, brzina 100mbps) dobijes za 66KM. Isto je za netflat50, cijena 60KM, a moja tv net + dodatni paket 1 (moja tv hd, pink+, brzina do 50mpbs) dodje 46KM. U tom slucaju je provider txtv (screenshot by Tale) jeftiniji OGROMNIH 5KM. Takvi paketi su kod njih 61 odnosno 41KM mjesecno. S tim da u tom od 61KM kod txtv ne dobijes HBO sto na kraju dodje i losija ponuda TXTV-a nego BHTelecom-a.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    I s tim što TXTV pokriva tri ulice u Zenici, odakle je vjerovatno i izvučena njegova slika :D A i te tri ulice ilegalno rovili i postavljali kablove.
     
  5. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Samo ću reći lol, Pink + i HBO (haha)
    Paket HD kanala moje tv se sveo na 4 arene, fejs tv i al jazeera. Koja ponuda haha.
    [​IMG]

    Ali hajde da ovo prežalimo, pa da damo 66 KM na koje BHT navlači, a rijetko gdje ispunjava uslove, i da mi je znati ko je dobio tu brzinu od 100 mbita :smt005 :smt005 .
    Doslovno nemaju ponudu za male pakete dostupne običnim ljudima.
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

  7. selvin

    selvin Moderator

    Pa koje programe daje TXTV, nemaju cak ni FOX-a, kamoli sta drugo. A za to gore "haha" na Pink+ i HBO, samo cu reci da TXTV ima 43 Pinka. HBO naravno nemaju, kako ce i imat, nemaju 3 postena TV programa. Ako bih ja spao na njih, radije bi riblju kost stavio na balkon i gledao BHT i FTV jer im je to vrh svakako. A sto se tice TXTV-ove "bogate" ponude HD kanala koje hvalis, na to gore sto si naveo za BHTelecom dodaj discovery i animal planet. Velika razlika stvarno :)

    Da nekoga ne zbune prekrizene cijene, isto je kao i kod telecoma, akcija prvih x mjeseci pa dodjes na punu cijenu.
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    dzaba se prepirete oko provajdera...poenta je da ova "nova" ponuda bhTelekoma ne donosi nista novo u odnosu na prije 4 godine...dakle glavni paketi ista cijena i ista brzina
    pa sta je tu onda "novo",volio bih da mi neko objasni
    ovo sto su snizili cijene paketa brzog interneta je apsoluto nebitno,jer to nece zakaciti ni 5% BHT korisnika

    ali meni je puno gore to sto mi na moja tv nemamo niti jedan jedini HD kanal u osnovnom paketu ,hej 2017. godina a mi na nekim ZNJ SD rezolucijama ocajnog bitratea a pofino se placa
    moja tv net je mjesecno 35 KM ako se ne varam,brzina neta do 10 Mbps a vidimo na svim vezanim temama ljudi cesto nemaju ni pola od te brzine
    ja imam i malo iznad i ja se ne mogu zaliti da ne dobijam ono sto placam,ali izgleda da smo mi u manjini :D
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kako ide sa moja tv i ta brzina neta sto kazes iznad 10Mb, od cega to zavisi?
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Zavisi od parice, ja sam tražio dodatni paket 2 (30 mb/s), nije bilo tehničkih mogućnosti ...
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    ok i ako mi je parica do max 20Mb hocu li za 35KM imati maja tv + net od 15Mb?
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    neces
    imati ces DO 15 Mbps :D
    ovo je moja brzina na moja tv net paketu,sa ugasenim STBom
    [​IMG]
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    sta znaci ne mozes imati tu brzinu i tv istovremeno? Koja je brzina sa tvom?
     
  14. Benq

    Benq Komšija

    Obicno 3-5Mb manja

    Ja sa drugom kad igram csgo , mora ugasiti stb da bi imao ping kako treba, a nerijetko ga cujem kako psuje ukucanima da ugase tv dok ne zavrsi igru jer mu ping podivlja :D
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kod mene oko 11,5 Mbps sa upaljenim...nije velika oscilacija ali nemam HD kanala...ko ima HD kanale,vjerujem da kada ih gleda da ima i do 5 Mbps manju brzinu
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    vidim BH Telecom dotjerao konacno svoju stranicu, nego kako sad vidjeti cijene telefona za toptim pakete?

    kako vidim ima ona ´standardna´ pretplata, odnosno mini, midi, maxi paketi, te nolimit. na staroj stranici je bio i toptipm uvrsten.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Ocel bit povecanje uploada na dodatnim paketima mojatv?
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Pa i sad puste vise ako linija podnosi. Ali sumnjam da ce postaviti na pakete zvanicno.
     
  20. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Znam da puste download, al nisam nigdje do sad procito da puste upload veci? Inace imao bi 20mbit upload.