BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. veki81

    veki81 Aktivista

    I meni je sinoc nakon sat vremena dosao do sebe :mrgreen:
     
  2. kio

    kio Komšija

  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    koji je ovo paket???
     
  4. kio

    kio Komšija

    moja tv full + dodatni paket 1. Optika je pa je zbog toga :D
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    koliko je to love i koja je brzina bila prije?
     
  6. kio

    kio Komšija

    10 KM je ovaj "dodatni paket" sve ukupno 59 KM. Prije ovog je bila 12 Mbs, sa 2 stb uredjaja sa HD kanalima.
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A brate ja u Tuzli cekam mjesec da me prebace na mojatv full, navodno nema tih modema.
     
  8. kio

    kio Komšija

    I ja sam cekao mjesec +, dok nisam dobio modem :S. Tacnije mjesec, i jednu sedmicu.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ono kad je kod telecoma jači upload :D
    Ljudi ovo je katastrofa. Danima imam diskonekcije svako pet minuta, prijavim kvar, na zovu dva dana. Opet zovem kaže kolege utvrdjuju kvar ne može to tako. Hajde kontam prvi maj nazvati će i nazovu kaže kao šupno je nešto sad će biti ok. Opet isto opet prijavim, opet čekam da nazovu i kad je nazvao kaže proslijediti će da neko dodje i normalno još nigdje nikog. Dakle više od deset dana se zajebajem sa njima.

    Mogu li uložiti žalbu, kako da prekinem ovaj ugovor da ih odjebem.[​IMG]
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Trazi preseljenje na neku žnj lokaciju i posto su pravo pohitni nema sanse da ce je ispostovat u nekom normalnom roku i poslije mjesec ih odjebes i to je to. Tako sam ih se ja kutarisao.
     
  11. dams82

    dams82 Komšija

    I meni tako bilo 6-7 mjeseci. Par puta tražio umanjenje računa u nadi da će napraviti nešto. Međutim na kraju odjavio, došao mi račun da platim popust koji su mi dali na ugovor od 2 godine. Ja se žalio jer sam ugovor raskinuo zbog loše usluge. Uvažili mi i nisam morao platiti... Budi spreman ako raskineš da platiš taj popust, ako uspiješ izbjeći bit ćeš sretan, ako ne bar nećeš biti razočaran.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jucer opet isao u Telecom u tehnicku sluzbu, preko mjesec cekam promjenu paketa. Momak neki napravi novi nalog, potpisa ga ja na dva mjesta, kaze doci ce isti dan. Sipak, nema ih. Najgore sto me nabrzio nesto, nisam ni procitao kako treba sta sam potpisao :)
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Danas mogu komotno zakljuciti da u glavnoj poslovnici u Tuzli nema niko normalan. Odem opet da vidim sta se desava, treci dingospo mi kaze da je nalog realizovan i zatvoren, a meni niko nije dosao kuci. Jebu me ljudi, ne vade. Danas ako ne rijese nista idem opet u poslovnicu, al ima da napravim sranje da valja. :D
    Da ih hoce bogdom privatizovati pa janje bi okrenuo. Jos ako ne dobiju kredit MMF-a idu pod cekic garant.
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Evo i meni na poslu povecali paket sa 15 na 20Mbps, i za sad je sve OK.

    [​IMG]
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Tuzlanska direkcija je firma u firmi...najgori dio Telekoma ubjedljivo
    sreca ja u Gr imam jedno montera koji me ispostuje svaki puta kada zaskripi nesto,samo njega nazovem i covjek dodje
    ali problem je sto sada sve ide preko 1444 i sve ide presporo...za najobicniju glupost im treba 7 dana da ti rijese...cak i ako se nesto moze daljinski odraditi
    prije je bilo,nazoves,javi ti se lik koji nesto zna i sa njim zavrsis...sada kad god nazoves,one uhljebuse kao otvore prijavu i onda cekas da se neko iz tehnicke sluzbe javi...a to cekanje traje po par dana

    prva stvar koju treba popraviti u BHTu je podrska korisnicima i tehnicka sluzba...em ih na terenu ima najmanje,jer ne znaju uhljebi raditi ovaj posao a onih sto znaju nesto u telekomu ima 10 ukupno,pa dok nacekas reda,izgubis i zivce i vrijeme a neko i pare
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Izmisljaju radna mjesta kako bi sto vise uhljebili svoje familije.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kolika je cijena ovog paketa od 20mbt?

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

  19. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    ne isplati se samo internet uzimati. 40KM je netflat 20, bolje uzeti moja tv paket, dobijes 30mbps minimalno i tv prikljucak za 5-6KM vise
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    kako dobijes ako je max linije 20Mb?