BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Čemu žurba? :D Isto kao da vam milionska dobit zavisi od brzine 10 ili 20mbps. Biće kad bude, nisi platio pa da kukaš za nešto što nisi dobio.
     
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ne bih rekao da zurimo, ipak su prije dva mjesca najavili nove brzine i evo nas na istom :D

    Ne bi bilo lose skidati malo brze 4k sadrzaj.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja sam poslao neki dan upit za tablete hocel biti u ponudi neki noviji od 2016 godine :D
    rekli su da ce provjeriti :D:D

    nemoj tako javljaju se tu i tamo, samo sto je to sve sporo kao neka baba kaka.
     
  4. ZyKLon

    ZyKLon Novi član

    Hahaha, koristim NetFlat10 i sad zvao 1444, ja kazem liku da od 1.11. treba upload da se poveca sa 1 na 2, kaze on nemam pojma i ako je tako, da to jos nije aktuelno.
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Esh likes this.
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ovo neki fejk :) kako ce dokup biti od 01.11 kad su vijest danas pustili haha :) da im nije ko s foruma hackovo sajt da nas prca haha

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Sve je moguce copy paste i promjenili datum :D

    Nego imam neki ZTE obicni modem on ne moze na VDSL? Ima li nafake da trazim drugi modem VDSL da bude sta bolje?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  8. zdici

    zdici Aktivista

    najeftiniji VDSL paket NET FLAT 50, pristupnu brzinu do 50 Mbps/4 Mbps = 59,90 KM :)
    i dalje skupo :D
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa zato uzmes MojaTV net + opciju 1 i imas za 36+5=41KM kanale i net 50/8 ako parica moze, i mislim da tu ide VDSL. Mislim da je to sasvim ok ponuda.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Kako se dobija VDSL modem?
    Jel aktivacijom net 1 of 5km paketa

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  11. Esh

    Esh HWB

  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja sam uveo davno, samo sto ljudi nisu imali u softveru opciju da odaberu haha

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    Eldorado and Esh like this.
  13. Almir

    Almir Komšija

    pa jel imaju sad opciju?
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Nazovi pa pitaj :) neki primaju platu i za trecu smjenu haha jednom sam ih probudio u 23h, net mi stao :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  15. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Idem u ponedjeljak kod njih da uzmem to.
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Ebg, ja navijao da što duže ne bude, sad će mi ukinut ovaj trial period sa većim brzinama :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  17. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Kontam uzet TV neki sa ugovorom, razumijel se neko u to? Koji je najbolji TV u ponudi?
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Nije nesto narocito jaka ponuda, vjerovatno Samsung 7172..
     
  19. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Zvao sam 1444 oko novih paketa i moze se sve rijesit preko telefona. Sad cekam da mi odjave ovaj stari paket 2 pa kasnije moram nazvat da prijavim novi.
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    I ja cekam da odjave dodatni paket 1 pa da prijavim opciju 1. Mada mi je ovo tako bezze i neorganizovano. Tehničar će dva puta čačkati po mom radius accountu umjesto da odjednom sve završi (poveća upload koliko može jer download ostaje isti i odjavi HD kanale). Stvoriti će se potpuno nepotrebna gužva i čekanje. Kao da im se plaća po broju završenih naloga, i onda umjesto jednog naprave 2 naloga :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk