BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Prije hejtanja samo da napomenem da je u Titovoj kugla sladoleda od ove godine 1,50km :D #svi_na_pretplatu
     
  2. Tyger

    Tyger Aktivista

    Hoće li oni ikada napisat jesu li cijene sa ili bez PDV-a.
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa fino ti piše ispod u toj tabeli u nazivu kolone da je cijena sa PDV

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    [​IMG]
     
  4. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Uvijek je cijena sa PDV bila.

    Preporucujem da procitate ove specificne uslove, jer pisu (manje) cijene sa potpisom ugovora:

    https://bhtelecom.ba/fileadmin/user...mobilnu_telefonsku_uslugu_-_Extra_paketi_.pdf

    Paket Extra NET sa ugovorom na 2god bude cijena 17.50km sto je kao postojeci moj mini 15 paket a dobije se 10GB limita umjesta 512mb...

    Takodjer primjetio sam ovo:
    Trenutno na starim paketima je 64kbps cini mi se?
     
    Last edited: Apr 1, 2019
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    paketi izgledaju vrhunski.

    ako ovo ne podere trziste nece nista.
    priprema terena za 4g definitivno :)
     
  6. Tyger

    Tyger Aktivista

    Piše u toj tablici ali kad se ode dalje na stranicu i pregled paketa nidgje ne spominju PDV
    Pišem ovo jer su prije reklamirali cijene bez PDV-a
     
  7. zdici

    zdici Aktivista

    hoce li uskoro izbaciti nove pakete za VDSL korisnike ? ista biti od 1 maja :)
     
  8. von_admir

    von_admir Novi član

    Za moj post od jutros vidim nitko nije odgovorio kako da udjem na innbox v44 i da pogledam sve statistike, sa user, user nemam nikakve opcije niti bilo sto da mogu promjeniti.Od podrske nema nista, danas isao prijaviti se za ovaj net4 30+ paket,al kako misle to isporucit kadja jedva ima i 10/1 net vise je to ispod 10 5-7 konstanto.Zvao vise puta 1444 i nista podrska je nula bodova jbte. samo mi zivce izvlace pojma nemaju.A dok odje netko od terenskih ne bih da komentarisem prodju dani i mjeseci i kao sve je u redu.
    Jednostavno nema sanse da se ista moze rijesiti sa njima da ja dobijem 10+mb net.Znam u naprijed da ce mi poslati odbijenicu za 30/8 ko da gledam sada.Ovdje citam ljudi imaju do 25 brzine sa ovih 10+ ja nemam ni 10 :(
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Moraju ti prvo ispitati liniju,na terenu da li si u dometu VDSL-a, već imaš odgovarajući modem
     
  10. sumeir

    sumeir Komšija


    Ima ovdje fino poredano sve

    https://www.bhtelecom.ba/index.php?id=7582

    Izgleda kao fina ponuda

    Kod mene je No Limit M neograničen poziv i SMS poruke prema svim mrežama u Bosni "na fer osnovi" i 50 minuta poziva prema ostalim mrežama.

    Ovaj sad Extra L je baš "Extra mjera"
     
  11. von_admir

    von_admir Novi član

    prijatelju u pravu si 100% al meni nisu gledali ni liniju kad je pustena ova opcija10/1 sada je 10+/1 ja i dalje imam net sranje.svi vidim imaju sada na tom paketu odlicne brzine ja nemogu ni 9-1 0 da navucem ni posle ponoci.Nikad niko nije testirao niti gledao.Tada su monteri dosli imao neki polovan zte nemam pojma koji model koji je odma vrisnuo i taj paket od 36km samo smijenili modem za ovaj v44 i caos.Kazu eto ga to je to radi i odose..Ja sam i tada rekao da su sada paketi 10+ (to je bilo nekad prosle godine promjena ova) i trazio sam da mi dok su bili kuci da pogledaju i da se proba pustit ovo preko 10+ ako moze.Ne nista nisu htjeli da gledaju a kamoli da probaju ista.Totalno sam razocaran na teh. podrsku sa njima.Kod mene u naselju ljudi masovno otkazuju kod njih i odlaze na kablovski net.Znam dobro da ima nas jos samo 3 na telecomu a svi ostali na privatnim provajderima zbog drskog ponasanja ljudi na terenu i njihovog ne znanja.
     
  12. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nisu iste cijene kao gore na onom linku
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa nisu, ovo su cijene s popustom na ugovor od 24mj.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  14. sumeir

    sumeir Komšija

    Ja govorim o cijeni kada odabereš opciju "Osnovna ponuda Extra paketa bez ugovora"

    Extra L bez ugovora je 44 KM a dobiješ 10 GB interneta i više poziva prema drugim mrežama.

    Extra L paket uključuje:

    • 2000 minuta prema svim mrežama u BiH
    • 2000 SMS poruka prema svim mrežama u BiH
    • 10 GB mobilnog interneta (download/upload) po maksimalnoj mogućoj brzini
    • neograničen pristup internetu



    NoLimit M

    46,80 KM
    NoLimit M paket uključuje:

    • neograničene razgovore u mobilnoj i fiksnoj mreži BH Telecoma, na fer osnovi
    • neograničene SMS poruke u mobilnoj i fiksnoj mreži BH Telecoma, kao i drugim mobilnim mrežama u BiH, na fer osnovi
    • 50 minuta prema drugim fiksnim i mobilnim mrežama u BiH
    • besplatno neograničeno korištenje usluge O-zone (WLAN pristup Internet mreži)
    • 4 GB (download/upload) mobilnog interneta po maksimalnoj mogućoj brzini
    • neograničen pristup internetu
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nisu ni meni dok im nisam rekao da cu svojih 4 mob i fix/net/tv prikljucke nakon 20 godina preseliti sutradan kod konkurencije. Da vidis kako u 8h ujutro naredni dan dolaze da rijese problem. I ja sam imao jedva 4-5Mbps down na Mojatv full, a sada je iznad 25Mbps.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. von_admir

    von_admir Novi član

    ma i ja cu pricekat da vidim sta ce reci za moj zahtjev 30+/8 paket ako budu me samo sutnuli bez nekog ozbiljnog pistupa a ne kao ovo do sada odjebacu sve sto imam sa njima i to je to.I ja sam korisnik njihov od 2004 godine sa fiksnom linijom tada a mobilna 4 isto ima u kuci od 2001.Mislim sami su sebi ovo napravili sa nezbiljnoscu prema kranjim korisnicima.Ako ne onda cu se prebacit na privatnog nekoga na ove pakete od 50-80mb sa tv sto nude sve u jednom.Meni je ovo smijesno placam 36km paket a ja ne mogu da izguram ni cijelih 10/1 haha a da ne pricam 10+ sto pise na stranici ajoj cirkusa bem ti :)
     
  17. Mujka

    Mujka Komšija

    Ja sam sve njihovo odjavio
    Najvise uzimaju


    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
     
  18. von_admir

    von_admir Novi član

    sacekacu pa cu vidjeti ako nece da odrade a mogu u vecini slucajeva onda se prebacujem na lokalnog preko puta moje kuce je bandera sa kutijom i izlazom cca 6m ostavljenim.full paket kod ovih je 45km 80/5 net , tv itd sto ide.Imao sam tog provajdera godinama kao pomocni net pored bh telecoma pa odjavio prosle god.Mislim da su totalno neozbiljni sa korisnicima i sa podrskom koju daju/nedaju u vecini slucajeva.Odes na salter ona teta pojma o zivotu nema jbte..Danas joj pricam za ovo sve itd ona meni kaze nema tog paketa kod nas haha posle natezanja dok je otisla do druge tete i provjerila sa njom onda kaze ok ima taj paket.Pojma oni nemaju a ovi sa 1444 su jos gori cim ti kazu odi na salter pa se zali.Ili jos gore salje me danas da ja ganjam terenske radnike jbte jednom sam isao pa ti momci su tako bezobrazni jbte ko da rade dzabe i moras da ih molis za svoje pare koje placas racune .Elem recem joj danas ne pada mi napamet da ja ganjam te momke koji ioanko su aroganti i bezobrazni barem ovde kod mene, cast jednom terenskom momku koji je izuzetak ostali su svi dno dna.
     
    EL NINO CFC likes this.
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    izgleda da ti nisi prije imao iskustva sa telekomom :D




    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
    von_admir likes this.
  20. von_admir

    von_admir Novi član

    ma jesam samo sto sam bio odsutan vecinom od kuce pa je to zena zvala itd. a mene nije bilo briga tada jel imaju 2mb ili 10mb i vise :) .Bitno mi je bilo da im radi a i nisam imao vremena da se zamajavam sa njima tada necu da lazem haha