BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ne čvaka 0.60km za plaćanje računa?
    Za male račune ne traži pin?
    Bolji dizajn u odnosu na e-ba?

    Lično preferiram Unicredit, ali ne možeš ugovoriti plaćanje BHT računa, nova e-ba im je kriminalna, i tu pizdariju plaćam preko 10km mjesečno jer ti za svaku transakciju plaćanja računa uzimaju proviziju.

    Uzimaju oni proviziju i za kartično plaćanje ali od prodavača. Zato i dobijaš popust na gotovinu.
     
  2. zdici

    zdici Aktivista

    Isto kuciste kao u mene :) ja i Kolins smo nesto pokusali sa njim ali na kraju smo odustali vratili se windows-u :) znam da je dobar za blokiranje reklama. Postoji li takvo nesto za Windows verziju ? :)

    Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Uskoro ćeš poželjeti zamjeniti svoj router novim BH Telecom routerom ;)
     
  4. exwizzard

    exwizzard Komšija

  5. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Jedino da skines block listu za domene reklamnih servera i stavis ih u windows hosts file, to bi radilo nekako slicno kao sto radi pihole
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    A sto se ovaj bht racun nije mogao integrisati u raiff Internet bankarstvo u "rezije na klik" uslugu? Ebg sad plaćam struju na jednom appu, bht na drugom, ostale rezije na trećem...

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Očito politika. Ja sam pitao sto u Unicredit nema BHTelecoma i rekli mi kao da rade na tome. Računi par sitnih firmica se mogu plaćati preko M-Ba a od BHTelecoma ne mogu. Smiješno i žalosno.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  8. dams82

    dams82 Komšija

    A jel plaćaš te koje imaš u app bez provizije?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Naravno. Samo račune od struje Elektroprivredi mogu tako plaćati. Račun se pojavi u app i ja ga platm kad želim. Naravno, ako želiš bez pretplate za RTV, onda moraš na opću uplatnicu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  10. dams82

    dams82 Komšija

    Pa nije loše, mislim što imaš račun za struju spreman u app, ja platim aplikacijom kao bilo koji račun i platim 0.30KM proviziju, jedino što moram svaki put iznos prepravit u zapamćenom profilu koji sam kreiram. Jedino bh telecom plaćam bez provizije SMS porukom.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa tako plaćam ostale račune. Imam predloške, izmjenim serijski broj računa i iznos i to je to.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kako platiti EP BiH bez RTV na mba? Gdje šta kako, ako ti nije mrsko objasniti ne snalazim se baš najbolje u aplikaciji :)
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Kreiras klasičnu opću platnicu. Možda se i na ugovorenoj može mijenjati iznos, ali ja to nisam imao potrebu raditi (građan sam ove države, POSJEDUJEM tv, radio, mobitel, NE gledam nikad naše kanale i olaćam RTV pretplatu kao što bih platio i registraciju vozila bez obzira sto ga možda i neću vozati). Bosna puna patriota koji samo gledaju kako se snaći i kako što bolje zajebati državu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    Reventon and dams82 like this.
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pretplata je zakonska obaveza, ne placa se kako i sta ko gleda.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Na toj općoj uplatnici unijeti samo onaj iznos za električnu energiju, bez RTV takse?
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    I kako ako ne platis taksu jedan mjesec, da li se na iducem računu onda dupla cijena od takse?
     
  17. dams82

    dams82 Komšija

    Ne dupla, elektroprivreda uz svaki račun prikači i jednu RTV taksu, a njih ne zanima da li si ti to platio. Ima dosta ljudi koji plaćaju više od jednog računa za struju(2 priključka u jednoj kući ili 1 na vikendici) i ne žele plaćati više od jedne takse, naravno šalje se zahtjev za skidanje sa ostalih računa, ali taj proces je spor, zna trajati mjesecima pa plaćaju samo na jednom računu...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    To je i kod mene situacija, a na drugom računu svakako nema televizije priključene.
     
    dams82 likes this.
  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    @Stihoklepac hoce li biti kakvih povecanja i slicno u skorijem periodu?

    Prosle god u januaru su bile cini mi se promjene.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Nemoj da bude ikakvih povecanja. Ako bude, bice povecanje cijene :D