BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. alensa

    alensa Novi član

    Pozdrav svima

    Jedno pitanje. Trebaju mi dodatni STB uredjaji za TV i te sobe su prilicno daleko od modema pa bi trebalo da se razvuce kabal preko cijelog stana, a volio bih to izbjeci.
    Znam da ima onaj uredjaj (powerline) koji se preko struje moze spojiti i tako izbjeci kablove ali on je oko 100KM cini mi se. Uzecu ga ako ne bude bolje opcije.

    Ako je powerline najbolja opcija je li moguce spojiti onda 3 komada da sve sobe pokrijem?

    Ima li drugi nacin ili neki bolji?

    Hvala
     
  2. chenta

    chenta Aktivista

    Mozes iznajmljivati taj adapter za 2km mjesecno dodje ti na racunu. Nisam siguran da li moze vise adaptera u sistem jer ja koristim samo jedan, prije da nece moci... neka neko drugi potvrdi.
     
    alensa likes this.
  3. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Jutro! Ima li slučajno ko admin šifru za ZXHN H267N na ptv? Treba mi još jedan port na routeru, nemam mjesta za switcha. Zvao sam BHTelecom, i "proslijedili su nalog operateru". Može biti danas, može biti nekad.
     
  4. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Jesi li probao ovu; j363pw592D86Ve8
     
  5. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    ^ Da, ta mi ne radi već par mjeseci.
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Probaj još ovo; vrl0t4jn1p4ss
     
  7. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Nula bodova. Hvala!
     
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Nedavno sam nekome dao pass i fino rekao da ga ne dijele javno.Al djaba bosnji da kazes.Zato ga stalno i mijenjaju

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Gdje ces Bosancu reci "ne to raditi" :D
     
  10. Almir

    Almir Komšija

    Mozda je pravilo da se mijenja nakon nekog vremena, mozda prate logove i sl br aktivnih admina i sl
     
  11. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    A ne kontam koji je razlog zaključavanja? Nije baš da će svako ući u te postavke, bez neke potrebne namjere. Ostavi mogućnost da se pokupe postavke pri full resetu i to je to. Ko želi da čeprka, izvoli. Jučer baš oko 7h im je trebalo da realizuju to, što sam mogao riješiti za minut.
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa ista stvar je sa forsiranjem promjene IP adrese svaka 24h. 99,9% korisnika i ne zna šta je to, ali je bitno da nas sve uznemiravaju sa nepotrebnim prekidanjem konekcije svaka 24h.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    exwizzard, chenta and NaLe! like this.
  13. Dr.Orange

    Dr.Orange Novi član

  14. Samir_

    Samir_ Novi član

  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Mislim da je novi UI na moja tv.
    U narednoj godini bi trebala i android aplikacija ,nesto kao EON

    UI na STBovima je u beta fazi i testiraju ga radnici Telecoma

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
    Ajdin87 likes this.
  16. selvin

    selvin Moderator

    Meni zamijenise STB prije sedmicu, kaze stari nece podržavati novu platformu. Zasad je na novom isti UI, samo malo bolje renda i veci font :D Neki Arris STB.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  17. Almir

    Almir Komšija

    Zamjena iz cista mira ili ? :)
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni je taj Arris vec dvije godine. Koliko ti je onda bio star stb..

    btw ovih dana mi puca konekcija, vise puta na dan. Ima li jos neko problema u Tuzli?
     
    Last edited: Dec 4, 2021
  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Spori su u svakom segmentu.

    Spasilo ih što su Arene ostale, inace ovo sa brzinama 10Mbps smor teški.

    Upload no comment.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Iz cista mira, oni mene zvali. Valjda sto nece vise biti kompatibilan, pa unaprijed mijenjaju. Vjerovatno mi je prestar bio stb sto @Reventon rece. Koristio sam ga 5+ godina.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk