BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Zasad je najbolja solucija(ne i najjeftinija) 15g + ovaj novi 1mbit flat (+tv) i ja cu tako....dakle tu su i brzina i neogranicen download

    nije lose ni 2x15G sad tako furam i vise od 30Gb gotovo da mi nikad nije ni potrebno, a ako povecaju 15GB na 30GB onda meni ovaj spori flat ni ne treba, jer kad mi bude trebalo vise od 60GB znacu sigurno da sam ovisnik-zasad tek sumnjam na to :)
     
  2. anand

    anand Novi član

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Pozdrav
    Šta se podrazumijeva pod pojmom obračun ADSL free zone????
    Ako je download i upload neograničen sta se tu obracunava ??? Hvala
    Smatrao sam da je bolja ADSL zona (nije losa) na ona sva tri servera nema ukupno jedno 20 filmova ??
    A jos i sporo skida nezadovoljan :x :x i sto se ne uploada citav film a ne samo dijelovi ... lakse ide preko FTp
    Hvala
     
  3. artemis

    artemis Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Sto se tice Fz, imas fz forum:
    http://fz.pixelseeker.net/index.php

    Sto nije jednostavnije, bolje, pa zato sto su serveri sranje, preoptereceni i sl...
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    uploaduj ti jedan film i sve ce ti se samo reci...
     
  5. Stauff

    Stauff Novi član

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Zar je moguce uvest Net paket i ostaviti 15G???
    I zar je moguce 2 X 15G?
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Sporo opet, Boze sacuvaj.
     
  7. dzeri

    dzeri Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Stauff, prije je na BIHnetu bila opcija da se brzina pristupa podesava na osnovu accounta pa vjerujem da je i sada to slucaj.
     
  8. comrade

    comrade Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    kakvih novosti oko G paketa??
    ne razumijem ih nikako :/ oni i sami znaju da vecinu raje zanima sta ce biti sa g paketima i ta raja ocekuje neka poboljsanja u odnosu na dosadasnje g pakete

    ps:valjda ce to do nove godine najaviti :roll:
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Jel ko vraco STB? Kod mene jos stoji kuci.
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Ma sto ces vracat, stavi u ormar ko Zlatan :mrgreen:
     
  11. neko

    neko Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]


    bijedno ce biti ako ostave ove dosadasnje pakete na ovim "nivoima". pozdrav!
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Moguce je naravno, doduse kod mene su dvije telefonske linije tu, ali znam da je sestra htjela uvesti treci net i da su nakon pregleda rekli da nema problema i doso covjek i samo nadogradio/dodao nesto, i omogucio da se uvede jos jedan 3-ci net nezavisan od te dvije linije i cak je rekao da je infrastruktura na toj lokaciji takva da se moze uvesti po potrebi jos par prikljucaka uz prethodnu minimalnu slicnu intervenciju
     
  13. Mujka

    Mujka Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    ma suge.. na kasdi ima test koji pokazuje da je maximalan dw 20mbita upload 1 mbit

    dok je na speedtouchu jos vise pokazivalo valjda sto je kvalitetniji a oni dadnu 6 mbit sugavih nemozes surfat i gledat moju tv ( stane slika ) bez moje tv ukljucene download tacno kolko pise sa ukljucenom = 20 % manje

    sto oce reci da moja tv skida od 4 mbita ne od 6 .. ma jade nisu sposobni nista napravit kako treba hajd da to nije do sad izmisljeno pa hajd rekao bi da treba vremena da skontaju sve al et ....

    al ko trenurno radi sve je ok ! moze i gore
     
  14. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Pa naravno, a pogotovu ako uzmemo u obzir na koji "nacin" i prema kojim "kriterijima" su zaposljavali ljude, i jos uvijek zaposljavaju...ma nema tu hajra dok im kakav privatnik ne dodje i napravi "red", sigurno bi ih vise od 50% "letilo", a prva bi bila "pjevacica" Sanela! :smt003
    Ozbiljno, kada vidimo ostale probleme u drzavi, prije svega financijske u FBiH(koja je vlasnik BHTelecom-a) moglo bi se i to uskoro desiti :!:
     
  15. GW

    GW Moderator

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Ne budi lud. Postoji razlog zašto telekom nije privatiziran. :wink:
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    But still, let me dream :smt003
     
  17. jeretik

    jeretik Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Kad se samo sjetim peticije u Tuzli protiv stranog kapitala... i to povodom glasina o kupovini BHTelecoma :lol: :roll:
     
  18. h2o

    h2o Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    LOL, za ove sto misle da bi privatizacijom se postiglo neko bolje stanje na trzistu. Treba znati jedno, a to je:

    CILJ SVAKE FIRME, A POGOTOVO ONE KOJA NIJE JAVNA JE PROFIT.

    Jedino je rješenje kvalitetna konkurencije i nista drugo. Najbolji su vam primjeri mobilni operateri, dok je svaki imao svoj dio zemlje kakve su cijene bile, i kakve su sad nakon nametanja da svaki mobilni mora pokrivati citavu BiH. Tako da ako stranac dodje, a situacija ostane ovakva, onda moze biti samo gore i nista drugo
     
  19. Venom

    Venom Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Jel ima jos neko problema ovih dana sa adsl-om. Meni svako malo disconnect pukne bez ikakvog povoda. Budem online jedno 15minuta i disconnectuje me, i mogu se odma konektovati kao da nista nije bilo i sve tako u krug...
     
  20. Tyger

    Tyger Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Ma desava se to ja mislim svakome, i moj kolega se zali da mu vazda puca konekcija. Cak mu nece da se automatsi konektuje kada se konekcija dropa.