BH Telecom vas vodi na EURO 2008!

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by sumeir, Jun 5, 2008.

  1. Piroman

    Piroman Komšija

    Ma nije samo ZDF jarane, bilo gdje, i kad prenosi SAT1 ligu prvaka ili uefa cup, opet imaju dobre komentatore, kulturne, školovane, načitane, ma uzivancija ba, ovi nasi trebaju malo gledat kako ljudi prenose, pardon, valja naucit jedan jezik, jedva i sa onim engleskim barataju: "HowYesNo" :smt005 :smt005
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Hajde malo manje pljuj po onom sto je iz tvoje zemlje.
     
  3. Piroman

    Piroman Komšija

    Što smo to patrioti veliki, i mnogo smo ozbiljni!!!Samo se pitam sta sam to popljuvao, mozda jednog telecom operatera, ok, moja iskustva, moje misljenje, ali sta li to josh???Malo se nasalio o komenattorima, i odmah "pljujem" po svojoj zemlji!? Komunizam je proshao jarane, moramo nauciti samokritikovati, ali u pozitivnom smislu, mislis da ne bih volio da je sve bolje!?
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ne, samo kazem da si dosadan jer svaki ti je post isti. Kada nesto iznova ponavljas, onda to gubi na svojoj vrijednosti, postaje dosadno.
    Naprimjer, zamisli da je citav tekst napisan velikim slovima, bode u oci koliko je ruzno - zar ne? Efekat se "pojacava" kada samo JEDAN dio teksta napises velikim slovima, kao u ovoj recenici. Kontas ?
    Sto se tice samokritikovanja, okej, samo doziraj to.