BH Telecom vas vodi na EURO 2008!

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by sumeir, Jun 5, 2008.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

    više...

    Eto blago nama
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    fakat nemogu one korkmaze sa bhrt-a slusat ... gadi mi se i sama pomisao gledanja eura na "domacoj" televiziji
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  4. Amash

    Amash Aktivista

    Potpis. Prije dvije godine mi se svjetsko nije gledalo zbog ukidanja HRT2 programa.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    ou jea :mrgreen: mada mislim da ce i ovaj signal imati ove komentatore,tako da nece biti velike razlike ;)
    hajd sada neka neko skonta kako ovo snimiti na PC da sam spremljen unaprijed :D
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    da su stavili HRT2 na ovu listu onda bi bilo vrijedno paznje, ovako ove nase komentatore necu slusati, da barem sasa umijesa svoje prste tu, ne bi bilo dosadno ako nista vishe, cojk je opicen.
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne znam šta je to HRT 2 tako poseban a nije FTV ili BHT ? Mislim da komentatori nisu ništa bolji niti gori. Meni su bolji. Finale koje prenosi S. Topalbećirević - nema ga boljeg na TV-u, a i ostali komentatori su sasvim dobri. Jeste da su zasrali sa pretplatom, ali imaju opet dobar sportski program.
     
  8. russ-co

    russ-co Komšija

    Baho-CAR!
    Pa hrvati maksimalno ismijavaju svoje komentatore koji su pravo dosadni pri prenosu uz pocetnicke greske, procitajte njihove forume nakon tekmi.

    Kako mozemo ocekivati da nas neko postuje kada to mi sami ne radimo?
    Sve nase je najgore, tako ispade, koliko su prozivali Laku za ovo-ono pa Laka na kraju postade najveci hit u Ex-YU, al takvi smo mi :(
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    meni su najgotivniji ona dvojica sa eurosporta na srpskom ako nista kvalitetno se zajebavaju
     
  10. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Ta dvojica likova nisu normalni! Pratio sam Africki kup nacija, vise sam vodio racuna o tome sta ce reci nego sto sam gledao tekme. :D A tek kad su prenosili Svjetski kup u kuglanju na ledu (curling) za zene! :D

    @russco

    Ispade da je bolje tudje govno, nego nasa pita. Takav nacin razmisljanja je uvijek bio moderan na ovim prostorima.
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    kraljevi ... najbolji su kada se ispravljaju ili prepucavaju :lol:


    mah kod nas je uvijek bilo " komsija ima bolju zenu " , pa tok gledas njegovu zenu neko tvoju j...
     
  12. Zombie

    Zombie Aktivista

    U svakom slucaju je bolje slusat Bahu (ako bude radio prenose), nego recimo onog njihovog Bozu Suseca, kako li se vec zove, koji kao da prenosi prvenstvo u šahu.
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    BH Telekom gura F1 prenos na Hajatu, da hoce organizovati Monza trip za najveceg Edis Jasarevic hejtera.
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Najbolji bi bio prenos EP as Bahom + Vugdalićem.
     
  15. JasonH

    JasonH Aktivista

    ko god da prenosi bice sminka
    free zona ;)
     
  16. zilo

    zilo Komšija

    Meni je najgori je Boris Bilic.

    ''I pogodio je stativu, pardon vratnicu...''
    ''Lopta na kraju dolazi do golmana, oprostite vratara...''


    Ili dopisnik Damjanovic: ''Sudija je pokazao na penaltik. Igrac je stavio loptu na kreč, tukao i pogodio gredu.'' :smt005
     
  17. nFare

    nFare Komšija

    Kako to da nisi vec clan :D :
    http://www.sajsiga.ba/
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ukusi se razlikuju.... u bivsoj jugi dok sam jos ucestalo gledao prenose, cro reporteri su imho bili najbolji, jednostavno su znali prenositi zanimljivo i relativno intelektualno, i svasta ispricati umjesto da samo nabrajaju imena igraca koji su u kontaktu s loptom, mislim da su i sada klasa, a najgori su bili bh na celu sa seadom hadzijahicem koji je znao upropastiti svaki lijepi sportski dogadjaj svojim losim prenosima, takodjer palac gore za ona dva srbina, a nisu losi ni oni sa mreze plus ili obn-a sad ne znam tacno kad prenose kosarku kombinirano i druge stvari....
     
  19. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    F1 i BHTelecom - brzina ih povezuje. :smt003
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Najveci limit ikad, negdje 2001-2002 skroz sam zaboravio aktere. Ako se sjecam Irvine u Jaguaru ulazi u box i mehanicari nespremni nema guma, nema goriva i sad ceka 30 sec da sve donesu. Uglavnom ide replay scene nakon par minuta kada se prokrivi ''kakva katastrofa opet ista greska mehanicara, pa ne mogu da vjerujem... .... .... .... .










    .....
    ...
    a, ovo je replay''



    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: