BiH - SCG

Discussion in 'Generalna diskusija' started by .Dzahdo., Oct 12, 2005.

  1. Guest

    Guest Guest

    Sulu:" Nema tu sporta sine ni sekunde. Politika+novac+lobiranja"


    Pa dobro "mozda" si jednim dijelom i u pravu ali....nije sve bas tako :roll:
     
  2. monK

    monK Komšija

    Manje-više očekivano, sve, od rezultata do situacije na tribinama...
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Jebiga kad niste shvatili ironičnost ili sarkazam ili bilo šta. Ali nije bitno, treba se truditi i dalje i ne odustajati, nastaviti i postići rezultat.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Poenta debate i rasprave je drugom shuknuti a sebe predstaviti u najboljem svjetlu. ne mozes govoriti "svi smo isti, pa i ja s njima". Nasim cu jos dati sansu do slijedeceg evropskog prvenstva, a ako ni tad ne bude rezultata, ko ih j**e nek propadnu. Ja navijam oni odvijaju.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja cu im davati sanse dok sam ziv! momci se trude, a to sto nam je komplet drzava u qurcu nije njhov problem! da nam je i drzava i savez kako treba drugu bi mi pjesmu pjevali, a i srbi!
    1. za mene su spaniju pobijedili! i to je cinjenica!
    2. da samo normalna drzava i da nas neko hebe sinoc bi prekinuli utakmicu i pobjeda bi bila nas 3:0! ali njima sudi grk, postenije bi sudio seselj! :x njima je policija dpoustila da unesu one bombe, da napadaju navijace, da postave transparent "Noz, zica, Srebrenica" :x


    a nas ko hebe.....


    zato nasim momcima svaka cast! i imaju moju punu podrsku! a ovi pederi iz fudbalskog saveza mogu mi se napusiti znaju oni cega! :x
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Ma beze je sad pricat.Nismo otisli i gotovo.Yebi ga.Mi smo ipak mala zemlja za ova sranja od svjetskih i evropskih prvenstava.Pa zar nije malo cudno da utakmicu sudi Grk?Pa kako nam uzese bodove u Spaniji?Ja mislim da bi se utakmica na Mestali igrala i dan danas,da nije pao go za Spance :mrgreen: Nema veze.Doce valjda i taj dan kada cemo mi igrati nedje..nadam se da je to 2008 u S&A.mf sulu je potpuno upravu kada kaze da je ovdje najmanje sporta.Pa yeboga,sve utakmice Spanaca na domacem terenu sude Englezi.Mi smo protiv Spanaca dobili 2 crvena,Belgija isto 2,Srbija 1....Nas zbog jednog upaljaca kazne sa 2 utakmice neigranja u Zenici.Da vidimo da li ce kazniti Srbe?Naravno da nece... .Po mom misljenju,Sliskovicu treba produziti ugovor,jer je on napravio sto niko drugi nije.Svaka cast,za sinocnju igru,lako je sad sa strane pricati,igrali su ko picke itd.Zamislite 60.000 ljudi kako vam yebe mater,dzaba tu i prkos i patriotizam,kad granate rokaju na tribinama...zao mi je sto cemo i ovo ljeto umjesto noktiju grickati kospice,zao mi je zbog nekih igraca(Barbarez,Konjic..),zbog navijaca,kojih bi ,uvjeren sam u to,u Njemckoj bilo ko Kineza,al sta cemo,treba gurati dalje... :)
     
  7. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    jel iko ba pratio utakmicu??? jel iko pratio sta se dogadjalo tamo, na dnevnicima ba, jestel vidila sta su im uradili mater im cetnicku jebem na lijepom ramazanu... nozeve letjeli oko njih cigle nema sta nije, jos oni srbski policajci ufatili nase navijache bit!!! morete pricat sta god, al kako je bilo fanaticosima na utakmici??? i kad neko kaze dobri su srbi, to su najveci supci, hrvati su mila majka, najbolji narod, u brckom su hrvati i muslimani izmlatili srbe(tako sam ja procitao) al cetnik je cetnik.. njemu se ne moze vjerovat, jebo im ja milosevica,karadjica,arkana sve im ja jebem ono srpsko!!!! i nije sramota sto smo izgubili povlacim rijec ako sam reko... nasi su igraci bila zauzeti tribinama, jos je u nekim dijelovima utakmice barbarez potpuno stao i molio suca da zaustavi igru ovaj nista nije htjeo, pljunem mu mater glupu! dobro da nismo pobijedili onda se nijedan navijach ne bi vratio... al doce i oni ba u sarajvo kad ih sarajlije, zenicani i ostali isprebijaju mater im cetnicku, nemoze se sanjim, jebem ti dejtonski sporazum kad u drzavi imam srba glupog :cry: :cry: :cry: jos mi srb na vlasti :cry: mater im srpsku, radite sa posta sta hocete, brisite, boli me qrac al oni zasluzuju ove rijeci, svi su isti... oni nasi najblizi srbi, one komsije... imam jednu u razredu srb. i nimalo je ne falim... jos joj je mjesani brak... kad tad ide ti noz u ledja !!!! :cry:
     
  8. monK

    monK Komšija

    a ja baš htio reći kako je ovo jedini forum sa normalnim komentarima na utakmicu...
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  10. Guest

    Guest Guest

    nema tu ovo je jedini forum sa normalnim komentarima upravu je covjek nije nista slago sto se tice utakmice :cry:
     
  11. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Jel i ko gledo Javna tajna, na bht 1 u 20:00 jeste li gledali dnevnike, ja mal nisam zaplako svegami... kolko mi ih je zao... Svaka cast fanaticosima!!! odlicni su ljudi... a kako bi bilo normalnih komentara, ajd se suzdrzat po sata sat, al kad vidis sta je stvarno bilo, onda komentare na medijima, na sprskim medijima je bilo kako su bih prouzrokovali sve.... jeste li culi da su u banja luci velika skupina srba (oko 10.000) izasli na ulice, jedni su pokusali uci u medzilis banjaluke, ali su sprijeceni na vrijeme :cry: sta rade... volio bih da ih makar fifa kazni, a laselamet.... :cry:
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    malo lakse sa jezikom momci. medju svakim narodom ima jako puno djubradi, nacionalista i sta svega ne, ali zar mislis da ces daleko dogurati u zivotu ako takvu filozofiju provodis na sve ljude suprotne vjeroispovjesti ili nacionalnosti?
     
  13. Guest

    Guest Guest

    odnosil se na mene to :?: (ja sam samo reko upravu je sto se tice utakice)
     
  14. monK

    monK Komšija

    OK je to što se tiče utakmice i onoga što se dešavalo na tribinama ali ga je to prenijelo malo u generalizaciju, a to nije dobro...

    nećemo više o tome...
     
  15. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    OKey, sorry... nece više... to su neki teški trenuci... je*iga
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    i neka na tome ostane...
     
  17. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    U srcu Beograda

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Popisam se ja na Nogometni Savez BIH