Bihnet

Discussion in 'Generalna diskusija' started by GV, Nov 19, 2004.

  1. deda

    deda Novi član

    khm ja imam dsl bihnetov i do sad nije bilo nikakvih zajebancija . Jes da je skup , al mi je puno jeftiniji od isdn koji je guto ko lud sto impule sto internet
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    ja sam dnevno non stop oko 9 sati na netu i ono pukne na kratko (5 do 10min), ali ipak nije oke za cijenu koju plaćam.

    150kn sam paket 384/64 i još nabijem oko 3-4 gige prometa mjesečno što je još 150-200kn gore pa još lokalni i mobilni razgovori, na kraju sky high račun.
     
  3. deda

    deda Novi član

    ja imam paket od 9 giga = 110maraka veza 1024/128 . Meni veza puca svako 10-12 sati
     
  4. Spider

    Spider Aktivista

    1024/128 i 3GM limit ma ko sunce!!I ovo limita ne potrosim a nema nekih problema samo da hoce ponuditi makar nove pakete od 2gb i da samnje malo cijene i extra bi bilo al eto....
    A ja sve ocekujem neko iznenadjene od BIHneta iza nove god :wink:
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    3GB ne potrosis? :smt119
     
  6. Esh

    Esh HWB

    mogu te samo racunom iznenadit :twisted:
     
  7. deda

    deda Novi član

    lol 3 gige na potrosis ja evo vec 10 dana nista ne skidam , a na 9 giga sam :mrgreen:
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    pa kod vas je onda povoljnija situacija nego u hr.
     
  9. Spider

    Spider Aktivista

    A na sta da trosim ?Najvise trosim na ONLINE PLAYING jer sam ostao zeljan dobrog pinga otkako znam za sebe :( .Igram cs,cod,warcraft i jos neke druge,to je to.Skidam neke filmice i cuda koja mi trebaju.
    Ma nije problem potrositi,dodjem i ja do limita ali samo kazem da je meni dosta i GARANTUJEM da bih mogao "zivjeti" i sa 2GB 8)
     
  10. Sleeper

    Sleeper Komšija

    mogao bi zivit i bez interneta!a sto ne zivis?
    meni treba subspace conekcija!

    PS.pravo kaze Enis:mogu te sam racunom iznenadit!
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija

    Meni ni 100GB nebi bilo dosta :mrgreen:
     
  12. Sleeper

    Sleeper Komšija

    hehe,reci im!
     
  13. Spider

    Spider Aktivista

    E nismo svi majstori :lol:
     
  14. deda

    deda Novi član

    opametio bi se ti nakon 2 kupljena harda :wink:
     
  15. Shenron

    Shenron Komšija

    hehe tesko :)
    Da imam neku bijesnu vezu (10Mbit/s)...podigao bi 2 game servera i tu bi dosta prometa odlazilo :mrgreen: + sto bi ja skidao tone anime-a i mp3-ca .:smt040
    A da imam normala vezu...samo bi skidao anime, mp3, i filmove :smt111
     
  16. Sleeper

    Sleeper Komšija

    hehe! samo filmica na cd bi islo kamare! :smt029
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ili DVD iso images. :mrgreen:
     
  18. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ...pa eto...mozda uskoro i kod nas bude ona veza od 1Gbps :mrgreen: :mrgreen:
    ...čitao sam o tome na http://www.siemens.de....

    In den Forschungslabors des Siemens-Bereichs Communications ist ein Weltrekord gelungen. Erstmals wurden in Echtzeit Daten mit einer Geschwindigkeit von einem Gigabit pro Sekunde (GBit/s) per Mobilfunk übertragen; das entspricht 1000 Megabit pro Sekunde (MBit/s) . Zum Vergleich: Die schnellste Funkverbindung zu einem mobilen Endgerät schaffen derzeit WLAN-Netze mit rund 50 MBit/s . Um die hohe Geschwindigkeit zu erreichen, kombinierte Siemens ein „intelligentes Antennensystem“ aus drei Sende- und vier Empfangsantennen mit Orthogonal Frequency Division Multiplexing (OFDM) . Diese Technologien, die das Frequenzspektum besonders effizient nutzen, gelten in der Forschung als viel versprechende Bausteine der Mobilfunkgeneration nach W-CDMA/UMTS.

    engleska verzija je na siemens.com :D :D
     
  19. Shenron

    Shenron Komšija

    Kakve veze to ima sa internetom u nas?