1. Hafizovic

    Hafizovic Novi član

    ljudi sta mislite hoce li biti kakvih pojeftinjenja

    ja sam se nadao da ce nesto za novu godinu posto obicno tako bude, kad ono oni za novu promovisu svoj glupi kalendar
    sta ce nam to

    da se obratim ovim adsl-asima: mislim da ove cijene stoje vec dugo
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    nije dugo.. predugo... 3G 40 KM,.. mislim da je previse..
    moze nam samo poskupit, kao st je slucaj sa telefonima, grijanjem, strujom i ostalim glupostima
     
  3. TopniK

    TopniK Komšija

    Pojeftinjenja se događaju u slučaju pojave jake konkurencije. BH Telecom nažalost nema neku konkurenciju i kao takvi oni ovdje na jedan način drže monopol i trenutno nemaju nikakvih razloga za pojeftinjenje. A kako smo navikli od dragih naših ne bi nas trebalo iznenaditi ni poskupljenje. :(

    Tužno. Tužno i bolno. :(
     
  4. Hafizovic

    Hafizovic Novi član

    nekada razmisljam o prelasku na kablovski medjutim sve mislim pocet ce me zezati
    jer dosad nisam imao problema sa adsl-om

    kad ce barem oni bihnet dani
    ni njih nismo imali 2006
     
  5. TopniK

    TopniK Komšija

    Prestani kukati i prihvati stvarnost.
     
  6. Hafizovic

    Hafizovic Novi član

    nije da kukam

    ali izgleda da ce to biti jedini nacin da cuju korisnike :( :( :(
     
  7. BoLa

    BoLa Aktivista

    Haj, nije sve tako crno. Makar je telefon poskupio, valjda ce uskoro i ADSL.
     
  8. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ako hoćete iznenađenje, uskoro uvode paket 1G za 10KM-ica. To je vec nešto, pogotovo za one koji max. koriste free zonu i nemaju puno potrebe za redovnim saobraćajem, a ovaj 1GB mogu koristiti za update antivirusnih i antispyware programčića i sl...

    Samo tišu mišu ... :D
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A jel se moze prebacit sa 3G na 1G ako sam pod onim ugovorom za modem?
    Cini mi se da bi mi i giga bila dovoljna...
     
  10. zilo

    zilo Komšija

    Rekao sam prije par mjeseci, onako u ljutnji zbog lose konekcije, da bi najvise volio da ima paket od 1 GB. Medjutim, mislim da bi bilo tesko a da se ne probije ta granica.

    Statistika za Januar 2007
    Ukupni saobracaj: 4768.14 MB

    Ne znam kako cu do kraja da izguram. Tek je 8 dana proslo, a meni ostalo jos 1,2 GB. :D :mrgreen:
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mene zanima da li bi to moglo? Prebacit se na jeftiniji?
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    Imas bichnet-ov forum pa udri. Paket jos ne postoji, a ti bi da se prebacis. :lol:
     
  13. Shenron

    Shenron Komšija

    Meni neki dan uveli ADSL. Samo sto sam ja kod HT-a mostar. Ma cista pljacka... 47KM placam za 512/128 i 4GB prometa :evil: ...
    A za iste pare u HR imam 256/128 flat, cable... a i to je skupo s obzirom na brzinu, tako da se nadam da ce ubrzati barem na 512k ili ako se dogodi cudo na 1mbit :shock: ... ako ne, sad ce TeKom il dizat brzine il spustit cjenu... pa cu prec kod tekoma... :roll:
     
  14. 3125

    3125 Komšija

    Sto da ne, prebacivali su se ljudi sa 5G na 3G
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  16. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Upravo, modem ti je vezan za rok od 18 mjeseci pretplatničkog odnosa, ne za paket direktno. Mada bi oni mogli da zakeraju tu ako hoće, jer nije isto platiti 737,00 KM za 18 mjeseci ili 180,00 KM u slucaju da dozvole prebačaj sa 3G na 1G.
    Samo ovo je još nezvanično, isto kao i TriplePlay.

    Cijena jeste paprena još uvijek, ali što se statistike tiče tu bar koristim ono što plaćam. U free zoni sam prošle godine bio 9-ti na top listi downloader-a sa cca 400 GB, i to na 3G paketu. Prvi lik je imao skoro 1 TB :lol:
    Još da mi je kakva žešća konekcija ko DS3!

    Doći će valjda vakat da i mi poput švaba imamo flatrate sa većim brzinama za 4,99 €
     
  17. TopniK

    TopniK Komšija

    Slažem se ja da je free zona prednost ali tamo se pretežno mogu naći samo igre, određeni programi, filmovi i drugi video file-ovi. Uh jebote kad skontam sa pa i ne treba ti više. :D Ne znam koji vrag ja kukam. :)

    Dobro sad, šalu na stranu. Sve je to lijepo ali na free zoni skidaš što ti je ponuđeno a ne ono što ti treba. Ali ipak mislim da 1 GB ne bi bilo dovoljno. Možda bi im mudrije bilo da uvedu paket od 2 GB pa neka bude 20 Km tj. 23.4 sa PDV-om.
     
  18. Loki

    Loki Komšija

    Kako maksimalno iskorištavate download u free zoni? News?
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    2048/512 flatrate 29.99 km
    3. mjesec 2007. godine (hidzretske) !!!
     
  20. vnm_

    vnm_ Komšija

    News!

    :)