biostar t-power i45 problemi

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by badgonzzoo, Dec 22, 2008.

  1. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Hajde lijepo. 5-5-5-18 stavi primarne latencije, ove ostale ne diraj, ili ih digni na neku visoku vrijednost pa kad proc bude stabilan igraj se sa njima. Kako rekoh:

    :x
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Kazem ti ja kako to treba... :D

    A kako osjetis da te zafrkava timing rama?

    btw...
    Nakon OC-anja na željenu vrijednost trebas zadati barem nekih 12 sati u orthosu i ram preletiti barem 1-2 puta sa memtest86.

    Ako sve bude stabilno na 4.3Ghz ja bih bio presretan.
     
  3. badgonzzoo

    badgonzzoo Novi član

    sinoc sam ostavio onako nisam vise dirao, posao me ujutru j.... naravno nisam prosao testove npr prime , to su sada finese nek sam ga pomerio sa mrtve tacke , neznam sto nije hteo i na pocetku da se pomeri iste stvari sam radio i pre, ali kako sam izvadio dva modula drugi i cetvrti , i kad sam ih vratio otcepila se ploca, da nije bilo dobro postavljeno nebih je video u biosu uvek je bilo 4096 rama .
    kako god bilo drago mi je da je ploca ok , spd cu srediti polako da ne kaska jer ona sad stvara probleme sto nije stabilan. hvala vam svima javim se kad napravim i sta napravim sta ce ispasti mada citajuci po raznim forumima globalno je problem clokati sa sva cetri puna slota puno je lakse sa dva videcemo da ne lupam
     
  4. badgonzzoo

    badgonzzoo Novi član

    ODUSEVLJEN SAM SA PLOCOM!!!!vredi svaku paru iznenadila me je zvucna puno je bolja od nego kod asusa logitec-ovi 5.1 prze iznenadio sam se prijatno primetno jaci i cisci zvuk nego kod soundmaxa koji je bio na staroj ploci.
    mislio sam da sam ubo losu plocu ali hvala bogu nisam pomerio sam timinge po malo za sad je ok 4.3ghz treba se ustelovati jos ali kad budem imao vremena.
    ovaj post sam napisao zato sto sam se obradovao i prijatno iznenadio ko malac neki heheheheh jos jednom da naglasim vredi svaku paru ploca , videcu do kad ce me drzati euforija izmenjao sam ploca ove godine masala jednom dosta
    hvala svima na potpori hehehehe cujemo se
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Haj lijepo. I nemoj nam sad "cujemo se", ostani na forumu zastalno a ne naletit jednom u 50 godina kad belaj bude. :D
     
  6. badgonzzoo

    badgonzzoo Novi član

    da naravno tu sam stalno ima dosta zanimljivosti ovde ima me na dosta ovakvih foruma fina raja .....
     
  7. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Ovaj forum nije kao ostali ;)