Bira problem ?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by dux, Feb 13, 2007.

  1. dux

    dux Novi član

    Bira dvd divx player se restartuje pri reprodukciji serija na dvdovima. Zasad se ne desava za filmove ..

    Zna li ko sta mu je ili nacin rjesenja problema?..uzeo sam ga u robotu- da li je neko popravljo pod garancijom..?
     
  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Pravac servis. Sa Birinim stvarima nemam puno problema ali ako podje da bilo sta stopa odma' idi u servis jer ce se samo pogorsati.
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    To je ono "daj da prodjem sto jeftinije" a sto ce uzet neko smece od playera nije vazno samo nek pise da podrzava divx, nemoj se ti uvrijedit drug sta al to je tako :) platio si ga oko 60KM a da si dodao jos 20-30KM mogo si beton player uzet.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    gdje uze biru krusna pahuljice.. oj majko
    pa kad bi djelili nesto djaba nebi uzeo, zalosno je sto ovako govorim jer to mi sklapamo ali stvarno su smece...

    nosi, vracaj trazi neku drugu marku, ako mogu pare nazad (a tesko) uzmi bilo sta.. uzmi set flumastera samo to vracaj.. reci da si ogorcen i dodaj koju paru i uzmi barem beko, neo il sta vec to jeftino ali bira.. ne ide
     
  5. drdamir

    drdamir Aktivista

    Rješenje problema je kupi Sony.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    kako mislis da ce rjesit prob ako kupi novi a ovaj baci...
    pa da je covjek imao para za sony sigurno bi uzeo..
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ...ili Pioneer...
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    upravo htio napisati... dv-390 je bezobrazno jeftin.
     
  9. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Imam od Bire par stvari bijele tehnike i mogu samo da ih hvalim rade mi ko sat. Od uredjaja poput DVDa nemam nista njihovo ali moji starci su sebi uzeli burazeru prije mjesec-dva DVD player i nisu mi se zalili da im ista stopa. Sebi sam uzeo prije dvije godine LG kucno kino. Ma prezadovoljan sam. Sve moguce cita a nikad nije zastopalo. Zvuk je odlican, ne smijem pojacat radi komsija :)
     
  10. FearLess

    FearLess Aktivista

    Od Bire izbjegavati TV i DVD, ostalo im manje vise nepravi probleme
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Bira kupuje u Kini gotov proizvod, na 1000-2000 komada mozes staviti svoj logo (sto i rade).

    Bira DVD player je bacanje 50km, skupi buraz jos 50 i uzmi kako treba player.
     
  12. Benq

    Benq Komšija

    To su uredjaji za jednokratnu upotrebu cim se pokvare nema ti vise spasa :roll:
     
  13. dux

    dux Novi član

    Uzeh biru dvd/dvx player po preporuci jer mi je prijatelj imao istu vec godinu dana ,radila bez ikakvih problema i jos radi ko singerica ...

    Evo i meni je radila momacki 10 mjeseci , a uostalom imam jos 2 mjeseca garanciju , pak nek se oni peglaju oko popravljanja ...
     
  14. Predator

    Predator Aktivista

    Sta se sekiras odnesi u servis neka oni razbijaju glavu kad prodaju smece neka onda prave, i onako ce sa Birom svi u robor servisu zaraditi beneficirani radni staz ili apartman u ludnici.
     
  15. zilo

    zilo Komšija

    Uzeo sam prije 2 mjeseca Birino kucno kino. 159 markica i godina dana garancije. Za sada radi OK, a ako se i sjebe ima garancija. :)
     
  16. drdamir

    drdamir Aktivista

    Zato sad nema nikakav. Stara poslovica kaže: "nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari"... Ja sam svog Sony-ja platio 180 km, a nisam uzeo najjeftiniji. Ako je to preskupo onda DVD player i nije najpreča stvar u životu.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, ja i nemam linijski DVD player upravo zato sto nemam 180 ili 200KM za njega. Ne daje mi se 60KM za nesto sto ne valja.
     
  18. vnm_

    vnm_ Komšija

    bira daje 12 mjeseci garanciju??? pa to uzmes, koristis 6 mjeseci, ako se ne pokvari do tad onda ostalih 6 mjeseci pustis da cita neki izgrebani princo dvd, i nadas se da ce se pokvariti do te mjere da ces dobiti novi :)
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma jebes garanciju na proizvod za koji samo cekas kad ce se pokvarit. :roll:
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    meni na poslu od septembra se vrti na onom VIVAX-u jeda te isti DVD 24/h... i neki dan se na TV-u pojavi kao greska na mediju.. ja izvadim DVD ocistim ga i evo maraton nastavio :D i da, princo je unutra :D