Bira problem ?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by dux, Feb 13, 2007.

  1. vnm_

    vnm_ Komšija

    ma hajde, to je pravo dobra ideja za kakav clanak...kupis ga i nekoliko praznih dvd+-rw medija (marke princo ili neki drugi sklj), stavis ga u dio sobe gdje mislis da najvise vlage ima, prikljucis ga na uticnicu koja samo ceka da se zapali, i svakih nekoliko dana pises sta si gledao na njemu i sta si mu radio :)
     
  2. Guest

    Guest Guest

    Elektronika je postala potrosna roba. Razlika u cijeni izmedju sony i bira uredjaja iste funkcionalnosti je 100KM, sto za mnoge nije zanemariva suma. Ako bira radi kako treba 2-3 godina, moze se itekako isplatiti.

    Najlakse je reci kupi Sony.
     
  3. drdamir

    drdamir Aktivista

    Jes, u pravu si. Bolji je golf od Ferrarija...
     
  4. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Vjeruj mi u pojedinim slucajevima nisi u pravu. Ja neki dan odem i kupim Philipsov Blender i Sokovnik u jednom uredjaju 153KM. Nije djeteu zena napravila 3 hapice i soka taj isti je crko. Dok znam kod jednog prijatelje vec 7 mjeseci Birin radi ko flak, a kosta oko 30 ili 50 KM ne znam sigurno. Pa ko je ovdje lud?? :?
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Za nase ceste i dzepove jes' .
     
  6. Looney

    Looney Komšija

    Sve se to vechim dijelom svodi na srechu :D
    Ja lichno prodajem i koristim vivax uredjaje i do sada nisam imao nikakvih problema. Stariji DVD playeri su se znali kvariti, ali oni modeli koji su samo DVDove chitali a ovi noviji, konkretno K201, koji chita i DivX niti jedan povrat do sada nije bio. *kuca u drvo*mashala* :lol: :lol: :lol: