Blizzard DOTA

Discussion in 'Igre i konzole' started by p4ja, Oct 21, 2011.

  1. p4ja

    p4ja Komšija

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Re: Blizz DOTA

    Bas i nije "samljeo" Dotu2, lijepo se cini ali nista spektakularno.

    Mislim da ce ovo biti fail i da ce se raja ipak odluciti na vec provjereno...

    Ja prvi.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Blizz DOTA

    Em ne izgleda posebno, em je mapa za SC2 :)
     
  4. p4ja

    p4ja Komšija

    Re: Blizz DOTA

    ma ne kaki te,kad ce te svi igrati...
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Meni nekako izgleda amaterski ovo, i prezentacija i ovaj trailer, nije na nivou ostlalih Blizzardovih kreacija. Sigurno konkurencije u ovom zanru nece skoditi, ali sam i ja skeptican sto se tice ovoga.
     
  7. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ionako je rade samo kao mod/custom mapu za SC2, pa ni ne očekuj produkciju kakva ide za punokrvne Blizz igre :D I mislim da će biti dovoljna da privuče nekoliko novih DOTA fanova, prvog mene, jer nikad nisam igrao nijednu igru iz žanra (osim neke SC2 user created custom mape), a ovo mi djeluje zanimljivo zbog likova iz Blizzardovih igara :)
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    I Dota originalna ima likove iz W3 :)
     
  9. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ali ne i SC i Diablo likove :p
     
  10. Triforce

    Triforce Aktivista

    Ovo mi izgleda zanimljivije od Dota2
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Vjerovatno ću igrat i jedno i drugo, a ova će mi sigurno biti besplatna, dok za DotA 2 nisam siguran :) I ne bih rekao da Blizzard malo ulaže u njihovu DOTA igru, mislim da su se oko ove mape potrudili više nego i za jednu drugu ;) Vide da je DotA kao igra i žanr sad popularan, zato i ulažu, jer će tako navući raju na SC2 :)

    Evo trailera na njihovom nivou:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Zx1JDEnrVK8&feature=player_embedded[/youtube]