Breaking Bad [spoiler alert]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by XTRage, Apr 10, 2011.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Prati li tko ovu seriju ?
    Mnogi su je preporucivali i dugo sam odgadjao gledanje, i onda sam pogledao sve tri sezone (33 epizode) u zadnjih 10-ak dana.

    Mogu reci da je stvarno limit, sve preporuke, najbolje da odgledate od pocetka, u nekim epizodama je radnja malkice spora ali isplati se pogledati sve i sekundu.

    Bryan Cranston (ranije poznat kao epik :mrgreen: Hal iz "Malcolm in the Middle") je pokupio tri Emmy-a u nizu 2008.-2010. za glavnu ulogu, a i ostali glumci su na ekstra nivou.

    Cevrta sezona se pocinje prikazivati u julu.

    9,3/10 na imdb-u: http://www.imdb.com/title/tt0903747/
     
  2. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Re: Breaking Bad

    Odgledao cini mi se jos proslog ljeta, tj. zavrsio sa trecom sezonom :mrgreen:

    Stvarno je drugacija serija od ostalih, te mislim da mi ni jedna epizoda nije bila dosadna. Sreca je pa se ne prikazuje dok semestar traje :)
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Re: Breaking Bad

    Vidio sam negdje ova Ba Ba slova sa covera, najavu na nekom TVu. Fino ce doci nesto dok cekam na HIMYM i TBBT da izadju epizode, jesu usitnili ove godine nesto :(
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    Neki dan saltam TV kad na Novoj Breaking Bad 2. sezona :)

    Naziv: "Na putu prema dolje" :D
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Re: Breaking Bad

    Prvih par epizoda nesto nisam bio zadovoljan, no prakticno od cetvrte epizode pa do kraja, veoma, veoma zadovoljan :) Preporucujem!
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    Ma nema sta serija je limit, sedma epizoda trece sezone je ponajbolja bilo cega sto sam ikad gledao, a i finale trece sezone je na tom nivou.
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: Breaking Bad

    Počinje nova sezona ako se ne varam u julu. Serija je zaista sjajna. Dexter i Breaking Bad su trenutno ubjedljivo najjače serije koje se prikazuju.
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=alFsfEUtDmQ&feature=player_embedded[/youtube]
     
  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: Breaking Bad

    Ništa novo u traileru, samo malo da se prisjetimo prošle sezone. Po meni, mislim da Jessie nije upucao onog hemičara, bilo bi zaista iznenađenje ako ga ubije.
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    Ja se ne bi iznenadio :D

    Izbacili su portrete iz 4. sezone, imidz su mu malo promjenili, sad je "meaner", mozda ce ga ipak ubiti :mrgreen:

    [​IMG]
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    Krenuo gledati prvu sezonu. Odgledao 5-6 epizoda i odustao, jednostavno nije mi legla.
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    Tu se negdje bas lomi :) Ide polako, predstavlja likove ali kasnije je epik :D
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Re: Breaking Bad

    Ja sam imao slican problem, doduse nakon 3-4 epizode. Serija je islo sporo, likovi nisu bili zanimljivi i malo je nedostajalo da odustanem, no sa svim epizodama poslije toga, bio sam pravo zadovoljan.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    Ja sam isto pogledao 6 ep prve sezone nakon ove diskusije na forumu, i nastavit ću dalje, zadovoljan za sad :)
     
  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Re: Breaking Bad



    Trailer za 4tu sezonu je tu :), sad tek vidim koliko se zaboravilo nakon godinu dana, mogla bi se ova serija opet "prelistati" :)
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    Identican video 6-7 postova vise i 18 dana prije :D
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    :mrgreen:
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Breaking Bad



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. extibo

    extibo Komšija

    Re: Breaking Bad

    17.7. pocinje 4. sezona.
     
  20. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Re: Breaking Bad

    Sutra je taj dan koji se čekao... nadam se da ću biti u stanju sjetiti se stvari iz prošlih sezona :mrgreen: