Brothers in Arms Hells Highway - OUT

Discussion in 'Igre i konzole' started by Alibegovic, Oct 8, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jel ko igrao da cujemo prve dojmove.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Na putu je, javim utiske
     
  3. igor.g

    igor.g Komšija

    krvavoo :twisted:

    Malo slabiji AI tvojih ljudi, dok svabe razvaljuju
    Grafika na nivou,osrednje velike mape,GORE i slow mo. efekat (lete ekstremiteti , glave , sljemovi ...)
    Malo previse glow efekat nervira
    Bolji od prosla dva dijela, nadovezuje se prica
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Dobro ide pravo na 1920x :D Al nije igra Bog zna cemu
    Ev jedan screen od mene:

    [​IMG]
     
  5. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    jabuke na grani izgledaju sočno...a ovaj vojnik bi trebao cesce prati svoju lievu ruku :D

    sudeci prema screenshotu, vizuelno ne izgleda nimalo loshe
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    Itekako igra izgleda lose. Naime, radi se o low poly igri, koja kroz intezivnu upotrebu raznih tehnika nastoji nadomjestiti omanji broj poligona. Igra izgleda vishe nego solidno u indoors scenama, dok u outdoors scenama nula bodova. Na svakom koraku se vidi da je igra pisana za konzole, na svakom koraku se vidi neuspjesni port sa konzola.

    Robotski pokreti vojnika, nezgrapno nisanjenje, nejednaka osvjetljivost misha s obzirom gdje ciljate, ispred sebe mish je osjetljiviji dok kada bacite pogled u stranu gotov da ne mozete ciljati. Scriptiranost igre je ubitacna, nidje veze drugim rijecima. Neprijateljski odredi jurisaj po predefiniranim rutama, ne ovisno o tome gdje ste vi kao igrac. Zna se desiti da neprijatelj dodje do vas i ne vidjevsi vas cucne pred vama u zaklon.

    Ako cod1 ( govorimo o orginalnom dijelu) zasluzuje 8/10, ova igra zasluzuje 3/10. To je to. Igra nije vrijedna paznje PC ijasa, mozda ce je neko odigrati na consolu, ali ovako ne znam. Cemu praviti neki produkt kada znamo unaprijed da ce biti los. Isto je i sa prijasnjim nastavcima ove igre.

    Zaobici u sirokom luku, odigrajte jos jednom Call of Duty
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Moncho, kasno si napisao ovo, taman je pristavio instalirat. :mrgreen:
     
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kakva je ovo puška ? M1 Garand ? Ovo je bruka kako izgleda, CoD 2 ima deset puta bolju grafiku od ove igre. Mislio sam je nabaviti, ali neću (tnx moncho). Još jedno sranje zasnovano na U3 engineu.
     
  9. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Mislio sam i ja ovu igru nabavit al garand izgleda prejadno mogu mislit kako onda puca :mrgreen:
     
  10. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Šta je ovo?
    Jel ovi vojnici levitiraju?
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    dajte, isto ste djeca, da je Moncho rekao da je grafika CUDO, svi bi ste i dalje slinili..ccc..sad odjednom svi fol imate zamjerke, pa i u samom Crysisu se zna desit da levitiraju :lol:
     
  12. Moncho

    Moncho Komšija

    Modeli oruzja su u cod1( govoriti o medelima iz dvice je suvisno uopce govoriti ) redom svi bolji za 3 koplja od ovih modela. Sta su uradili od BAR-a, M1 je donekle pristojan, kar uzas, mp40, uzas , nisam uspio naletiti na mp44. thomsonka uzas. Jednostavno low poly igre nemaju sta traziti danas na trzistu. Djabe im upotreba shredera i silinih tehnologija, ali nedostatak polgona ne moze nista nadomjestiti, osim naravno samih poligona :D
     
  13. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    [​IMG] VS [​IMG]

    Ne bi niko slinio, odmah se vidi kakva je grafika. CoD 2 koji je izašao prije tri godine je bolji.
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo igram je i igra je sasvim solidna , i meni ne lici previse na cod 1 rekao bih da je ovo drugi tip igre... :)
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Meni je iskreno receno shit, grafika je ko da gledam u slikovnicu. :mrgreen:

    Zali Boze sati provedenih na skidanju.
     
  16. pac

    pac Komšija

    Dosta vise price o grafici kakva je igrivost.
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe alibegovicu ja i ti definitivno se razlikujemo po pitanju grafike ...meni ovdje bas grafika odgovara, dobro svakako nije prerealisticna, ali mi daje neku finu atmosferu-dobro si rekao kao neka slikovnica... :lol:
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Osvjetljenje je uradjeno fenomenalno, to je najveci adut grafike.
    @Pac - kada zumiras/ciljas previse bude Depht Of Fielda, ako slucajno naciljas zid iza kojeg se krijes, protivnik u daljini postane totalno mutan, a kad njega naciljas treba vremena dok se izostri slika, to su definitivno usrali.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Igrivost moze proci, ali treba vjecnost da naciljas svabu, posebno na vecoj udaljenost. Bombe bacam ko bombas rajko, al nikad raznijet bunker.

    Od 10 bacenih bombi na cca 15tak metara udaljenosti od svaba 1 je pogodila. :smt005
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    ljudi se ovdje toliko žale,ko da su kupili orginal,pa sad žali Bože para na igru :roll: grafika mi se ne cini toliko losa,pogotovo u daljini,al eto drugi nedostatci su gori...