Brutalnost nasih "drotova"

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 4, 2007.

  1. extibo

    extibo Komšija

    To je moja stara isto rekla. :smt080
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Joj jest mi muka, najgore sto znam ko je momak na snimku...

    Pola vas prica da bi nakon prvog udarca onom drotu jeb*li majku, vi biste ko fol skocili na njega i sta ja znam..manite se djeco lozionicke price, pitao bi vas ja da su vas ona dvojica fakina zgombala i na pod povalila...
     
  3. Shenron

    Shenron Komšija

    Ma daj ja mislio slomili mu noge, ruke, lik nemoze hodat ovo-ono... kad malo ga puc puc i nista strasno...
    Zapravo takvima je jedina prava kazna da nose kamenja sa jedne hrpe na drugu i kad prebace svo kamenje onda opet nazad nosi i tako duuuuuuuugo godina i na suncu i snijegu i kishi i ledu. Pa ces vidit kako ce se naucit. (mislim i na ove policajce)

    Sa druge strane, policajci su nasli krivog lika mlatit. Male mlate a velike kriminalce stite. Ma da sam bio na mjestu onog momka ja bi bio sav u gipsu il bi bio mrtav (mislim da im nebi bilo tesko izvadit pljucu i zviznut mi metak u celo) jer nema sanse da mi netko ono uradi.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    ma dajte sta lupetate "momka je malo istuklo, treba narkomane pobit..."


    kao prvo, da je cilj policiji (kosto bi trebalo da bude) da zatvori i kazni narkomane i da rade svoj posao, oni bi njega priveli za kradju pancira i obijanja auta.. oni apsolutno ne rade svoj posao, kao sto se da primjetit

    pa svi se nesto razbacuju, ja bi ovako, ja bi onako pa sta je s momkom i njegovom "sarenom revolucijom" koji je sarao po zgradi.. tri policajca ga subaju pendrecima po glavi a sarajlije navijaju... da mi bi ovo mi bi ono a kad se desi samo "gledamo"...

    i ovo je samo jedna od snimljenih, sta je sa nekim mucenjima koja se nisu snimala.. ne mozete opravdavat ovako ponasanje policije, da ...druga je prica kad bi mi nekoga ufatili na djelu ali policija da vako nesto radi pa jos momka skine golog i jos ga snima...

    pišam se ja na vakvu vlast
     
  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

    I agree with NAILS
     
  6. Shenron

    Shenron Komšija

    Vlast samo iskoristava situaciju u drzavi. Nije vlast kriva nego narod!!! Mi samo smo sebi krivi sto je ovakva situacija!
    Svi smo pogledali ovaj video, ponekad vidjeli i svojim ocima da policajci rade gluposti, ali nitko nije nesto poduzeo jer "nije to moj posao" "netko drugi ce to rjesit umjesto mene, meni se neda"... :roll:
    Ili se nesto pocne, pa nakon par mjeseci svi odustanu jer bi svi htjeli da to bude gotovo za par dana i da mogu ic doma lezat i dobivat pare :!:
     
  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    http://www.bljesak.info/modules.php?nam ... &sid=41644
    E čuj nagomilani bijes iz rata. Pa treba onda kompletno stanovništvo slati na liječenje. Znači sad da izađem napolje sa utokom da maltretiram ljudi nisam ja kriv ... to je trauma iz rata
    Bezobrazluk je to kakva trauma