Brutalnost nasih "drotova"

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 4, 2007.

  1. Nani

    Nani Komšija

  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Strasno...zalosno je da se ovakve stvari desavaju...
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Ovakve stvari su se desavale i desavat ce se ...

    Najgore je sto ovakvi pojedinci sa svojim ispadima bacaju mrlju na kompletnu policiju.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    pa sad,,.. nije da nema dobrih policajaca ali kako kazu, policajac je toliko glup da je svoje prljavo ponasanje stavio na TV.. govorim o hayat emisiji... kako zlostavljaju nas gradjane i kak ose ponasaju,,... svi su isti


    pogotovo kad su bili kod nas u Ze.. da te dragi Bog sacuva stasu radili, pa ona utakmica isto kod nas u Ze kad je reprezentacija igrala pa kad je pendrekom policajac momka udario u stomak.. i sad ovo..

    sta je sa stvarima koje se nisu snimile.. i mi se cudimo sto si nan cetnici nako klali, pa micemo na samima sebi napravit genocid, samo daj nam je malo ovlasti koju su dobili neki pojedinici ..a to je naravno policija pa zloupotreba polozaja

    i da, jos se na vjestima daju samo incijali a ne puna imena.. ma mismo pogan Bozija
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    A navijaci u Italiji raznijeli policajca bombom :|
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Komplet nasa policija je kurcheva glava.
     
  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Samo jedno znam. Kakva god da nam je Policija us*ana, ned`o Bog da ih nema. Tek bi onda videli kako bi nam lijepo bilo.
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Treba samo udarat bagru i lopove, samo grehota je kad ufate onakvog pa se izivljavaju na njemu :?
     
  9. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Pa skontaj da nekog od Vas ni kriva ni dužna `nako uhvate i izmaltretiraju ... šta da im čovjek radi. Zapamtit ime i prezime pa im na familiju udarit (žene, djecu izudarat) jer kod nas u našem sistemu ništa drugo i ne ostaje. Kako pročitah negdje, ovako su u Americi radili Italijani
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    /\
    da istina za zabare, ali to je bilo prije 70-80 godina. :mrgreen:
     
  11. Nani

    Nani Komšija

    Mamicu im je*em sto ne ufate Celu Bajramovica pa ga onako ne mlate, il Izu il one ostale reketare...mogu se izivljavat na djecu...isto cetnici sunce im je*em, muka mi bilo kad sam gledo...radije mrtav past nego dopustit onakvo maltretiranje
     
  12. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Bah ... šta očekivat od neškolovanih majmuna u uniformama. Ono školovani policajci ne bi uradili. Mene su X puta preturale hale i našli su mi par puta vutre dok je bilo samo prekršajno djelo pa mi nisu ni pola riječi rekli niti su me malretirali iz čista mira. Samo napišu prijavu i oduzmu ti šo su našli. A ovi mutanti naku silu fol prosipaju... Je*o ih `ljeb što nekog mangupa ne izmaltreiraju onako
    Uhhh sori na ružnim riječima ali što više razmišljam o onome, više i pizdim
     
  13. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    J**o ja njima mamicu. U policiji su najveci kriminalci. Sad su uveli praksu dolaska na fax u uniformi i sa pistoljem. I jos nesto glume face. Ako ikad kog roknem to ce bit policajac. :mrgreen: Zeleni je tu samo radi tradicije, a ne zato sto je ovo smijesno.
     
  14. Guest

    Guest Guest

    Dovoljno je pogledati stanje na kriminalistici u sarajevu, mislim da nema fakulteta sa tolikom kolicinom tupih i krkanskih faca - sandzak 100% (cast rijetkim izuzecima).
    Kad su skolovani drotovi takvi, sta ocekivati od ostalih...
     
  15. zilo

    zilo Komšija

    Nije bitno da li je onaj narkoman kriv. Tamam da je ubio covjeka onako se ne smije mlatit!

    Nema samo kod nas ovakvih primjera. Policija lema i u BiH, i u dalekom Japanu, pa i u ''demokratkoj'' Americi.

    Sta god statistike sa Zapada govorile, BiH je jedna od najsigurnijih zemalja za zivjeti. Gdje se to djeca slobodno igraju po parkovima? Gdje djeca sama i bez straha da ih neko ne otme idu u skolu? U kojoj zemlji smijes poslat dijete u granap da ti kupi hljeb ili pivu :D, bez straha da ti ga neko ne ubije. Rijetke su te zemlje.

    Svi bi vi nesto jebali, udarali, marisali. Dajte ba ljudi da se prijavimo na UFC ili PRIDE, pa da sirimo slavu Bosne!
     
  16. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ma problema ima svuda to jest, ali nigdje ne prolaze ne kažnjavano kao kod nas. Ovdje ti je sve mito i korupcija. Samo nemoj ubiti čovjeka, sve ostalo možeš završiti samo ako imaš poznanstva i keš.
     
  17. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Ma inspektori su legende. Zavrse razrednu nastavu na nekom fakultetu, kojima se sad ponistavju diplome, a skolovani inspektori nemaju posla. :mrgreen:
     
  18. AdoSA

    AdoSA Komšija

    O stanju domaćih "organa" zakona ne treba se dalje govoriti jer je sve već odavno rečeno. Ali s`vremena na vrijeme desi se neki idiotluk poput ovog i ta tema ponovo zaživi, šta da se radi, dok ne dođe do znatnih promjena u našem školstvu i zakonodavstvu tako nam je kako nam je
     
  19. Sale

    Sale Aktivista

    Ma jebo me svatko ako ga ja nebi onde ubio kad bi me prvi put udario :|

    al ovo je sramota, isto tako kao sto sam gledao kako u americi se "bjeli" policajci izivljavaju na crncima :roll:

    Nista, ja bi to sve na smrtnu kaznu i bog te veselio, takve policajce :twisted:
     
  20. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Prvo:
    NE OPRAVDAVAM onakav postupak murijasa, ono je stvarno totalni idiotizam i volio bih kada bi oni dozivjeli barem slicnu kolicinu straha koji je dozivio onaj momak, a o batinama da ne pricamo.

    Drugo:
    Moja prva reakcija je bila, ne poznajuci cinjenice i misleci da su ga uhvatili u kradji, nek su ga razbili. Zasto? Samo onaj kojem je neko obio auto ili ukrao, obio stan i slicno, zna kako se osjeca covjek kad mu nesto uzmes (ukrades). Obijali su mi auto nekoliko puta, maznuli su mi biciklo, obijali supu i sl.
    Kad bih uhvatio nekog takvog na djelu, gore bi mu bilo nego onom momku. Zasto? Zato sto kad sam god prijavio policiji za navedene dogadjaje, dobio sam isti odgovor: NISI JEDINI. Sta preostaje? Uzeti pravdu u svoje ruke i gledati da te niko ne vidi jer u protivnom ces jos biti tuzen i kriv sto ti je neko obio auto!

    Trece:
    Ne znam da li se iko od vas sjeca prijeratne MILICIJE i kako je ona rjesavala iste ili slicne probleme. Koliko se sjecam nisi smio pogledati drota duze od 2 sekunde, a kamoli doci u poziciju da nesto polemises s njim kao sto kojekakvi mangupcici rade. Pa bio bi u stanju da nasred ulice slomije gumeni pendrek od tvoja ledja. A kad dodjes u stanicu,tek je onda nastupao The Best Part. Medjutim, mogao si zaspati gdje si god htio, bez ikakve bojazni da ce ti faliti i dlaka sa glave, jer te takva murija posteno cuvala.

    Cetvrto:
    U vezi sa prva tri, za ovakvu stoku kakvi jesmo, odgovarala bi nam prijeratna murija i to na kvadrat. A ne ovi kompleksasi koji svoje licne frustracije i privatne razmirice prikrivaju policijskom znackom. Nek marisu one koje treba marisati.