C&C Generals 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Zeleni, Dec 11, 2011.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: C&C Generals 2

    hahahhah isfurashe te:) gdje si se prijavio??

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  2. RaP

    RaP Komšija

  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Isto meni, tek sad dosla "registracija" o beti, bas sam se ponadao ! :)
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I meni jutros stize mail, registrovan za moguce ucesce u beti ccc :)
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Lafo prioritete imaju kupci all in on c&c paketa al ih po forumima prozivaju da nisu svi dobili beta access.
     
  6. RaP

    RaP Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. RaP

    RaP Komšija

    Citav gameplay EU vs APA



    Vidi se da nebjeze od starog stila igranja, malo mi je kretanje jedinica kriticno kao da nekako trzaju ali mislim da ce to ispolirati
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nadam se da ce promijeniti build meni, ovo izgleda kao da sam ja pravio.
     
  9. rama

    rama Aktivista

    A ja ti pomagao s mojim vještinama u paintu.


    Dobro, ipak je ovo alpha. Biće ovdje još dosta dorade do finalnog proizvoda.
    Bar se nadam da hoće, da im ne bude bager pokretniji od helikoptera i da ti ne javljaju da nemaš dovoljno zlata da nešto izgradiš.

    Samo da ne preforsiraju s ovim futurističkim izgledom, i biće dobro. I ako dodaju neke stalne izvore finansija koje se mogu izgraditi u bazi (black market i tako to).
     
  10. RaP

    RaP Komšija

    Ma bice to ok 100% svidja mi se dizajn mape, baca na SC a po prvi put se u generalima spominje makro i mirko, tako da vidim da neidu na to da ko napravi sto vise tenkova pobjedi.
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    [​IMG]

     
  12. RaP

    RaP Komšija

    Re: C&C Generals 2

    Otkazan :-o:-o svasta
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    eto propade
     
  14. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    a bas neki dan gledam videa na youtube i kontam da nema nekog potencijala kao sc2,
    nekako mi citava igra usporena, ako si amer ganjas one platforme za naftu, kinezi i oni drugi se drze baze i skupljaju pare.

    i neka razlika izmedu generala nije bila velika + slab izbor jedinica imas po generalu, nikako slicno orginalu
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Bolje i cancel nego da su poluproizvod izbacili vani :)
     
  16. rama

    rama Aktivista

    Da su samo novi engine dodali, da ostave sve iste jedinice i generale, pa i grafiku, ja bih je kupio. Naravno sa nekim normalnim i pristupačnim multiplayerom. :D
     
  17. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Nije problem kupiti je, ovdje je problem sto je ne trebas kupiti, vec potrositi pravo bogatstvo mikrotransakcijama, klasican problem F2P igara, ni prva ni posljednja koja je propala.

    Zadnji primjer ovoga na koji sam se navukao je Jagged Alliance Online, inace sam fan serijala, u pocetku igra beton, navukao se do bola, da bi mi u jednom trenutku izasla poruka da moram kupiti kampanju da bih nastavio, ajde ok, kupim jer mi je single player bio super, ali pravi problem je bio u multiplayeru gdje dodje lik koji je potrosio daleko vise love i koji je jak ko tenk.