Call of Duty: Black Ops

Discussion in 'Igre i konzole' started by metallac, May 1, 2010.

  1. Piroman

    Piroman Komšija

    Tako bi izdajice (koje bi ostale u zivotu) govorile, dok bi svi ostali "pravi" Bosanci i Herc., kao sto je govorio jedan moj profa iz srednje; "..mirisali ljubičiće odozdo!" :mrgreen:
     
  2. artemis

    artemis Komšija

    Meni zao vremena potrosenog na instalaciju... krenuo igrat sp, nakon ni 20min digao ruke, ja magle i sranja :x
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    e pa svaka mu cast stvarno :)

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HoUgZmo_Kdo&feature=player_embedded[/youtube]
     
  4. perke

    perke Aktivista


    isto.... sto neko rece, f'king slideshow
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    moze li se negdje skinuti patch mimo steama?
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Igra je smiješna. Nabacio. Izbacio za 20 minuta s diska. Čekam MOH.
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Nabacio sam zakrpu, i sada ide fino na 1650x1080, ranije nije htio ni na 1024x768 kako treba, zna zapeti kada je puno dima ali vec je bolje.
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    nek' si i ti jednom zadovoljan :smt003 :p
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    E vala neka si mi reko, nesto bi mi bilo da nisi. :mrgreen:
     
  10. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Mogo si bacit link te zakrpe :mrgreen:
     
  11. JVC

    JVC Overclocker

    Nisu legalni pa nesmijem da nebude problema.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa posalji mu na PM :)
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    poslo sam ja.

    gdje mi nestade post? inače nakon patcha ide malo bolje ali nije to to. jos uvijek ima trzanja s vremena na vrijeme a ne igra mi se na malim rezolucijama. sve u svemu grafika razočaravajuće loša kao i zvučni efekti. to je mnogo bolje odrađeno u mohi a pogotovo u bf2. inače zapeo sam na
    onoj mapi u vijetnamu kada se spuštaš niz ono brdo i trebaš na mg ima jednostavno previše žutih, naravno na veteranu :D
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nije grafika ono zbog cega treba igru zabici vec gameplay. A taj dio gdje si zapeo je potezak i na normal, probaj sto brze doci do odredisnih tacaka a ne cekati da ih sve pobijes jer neces nikad :D
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    znači na normalu se igra :D
    fkt retardirano. tamanim ih jedno pola sata a ono ih sve više i više, u pravu si tako je na svakoj bazi.
     
  16. JVC

    JVC Overclocker

    Onaj dio sa svabama na antartiku, ili gdje vec tamanis oni nicu i srljaju ko ovce, da su onako svabe ratovale rat bi bio gotov 41.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    kad trebas unistiti Nova 6? :D kad te rus i svabo izdaju? :) Steiner i Kurchenko :lol:
     
  18. Quark

    Quark Novi član

    Dzaba je skinuo sam taj patch i nista ne pomaze, jednostvano igra se isto ponasa i na min rezoluciji i detaljima i kad je sve na max. Jednostvano ide dobro pa pocne da stuca itd.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Samo da kazem da mi patch ne pomaze. Uzasno steka cak i kad je framerate 50fps.
     
  20. JVC

    JVC Overclocker

    Meni radi malo bolje, ali nije to dobro kao MW ili Mw2.