Call of Duty: Black Ops

Discussion in 'Igre i konzole' started by metallac, May 1, 2010.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Enis je poznati BH Muzej orginalnih igara :smt003
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Jos nisam ni SP presao, mozda naredni vikend. Taj drugi je kolega sto pise clanke za Gadget.ba, navodno igra mp i hvali se da je dobar =)

    Cemu prozivka?:)
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa eto dodat' cu tog kolegu, pa da bacimo koju :) :) ako ces iskreno, nisam ni ja SP josh presao. Nalazim se kao u nekakvom "nevidljivom" avionu, i trebam preko radio veze da navodim svoju ekipu, kuda da se krecu.... tu sam ko malo zapeo :D
     
  4. extibo

    extibo Komšija

  5. Senči

    Senči Novi član

    Care jel ti imas original game i da li se moze na netu picit bez originala?
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    original naravno ;)
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma


    samo opažanje :) divim ti se kao kolekcionaru igara,iako znam da nemaš vremena za aktivno igranje :)
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma on te igre uzima samo radi benchmark-a :smt003 :p
     
  9. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Nisam jos igrao BO, ali je strasan wallpaper:
    [​IMG]
    :D
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Drugim rijecima - novi update :)
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    kako citam po netu, ne preporucuje se instaliranje ovog patch-a. i ono sto je valjalo pokvarili su... forumi gore od nezadovoljstva igraca....
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Radi cega?
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    evo danas skino ovaj patch (iako sam iskljucio automatski download), i usao u igru da vidim kako to sad izgleda sa patchem, i naletim na aimbotera :twisted: :evil: ne mogu da vjerujem da je to vec krenulo :(



    na 00:57 pa nadalje, na 2 kill cam sam ga uhvatio.... admin servera ga je otisao prijaviti, a i ban je dobio odmah... 81 kill je imao u trenutku kad sam prekino snimanje i izasao iz igre...
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Moncho

    Moncho Komšija

    Ako smijem primjetiti, u suck u igri dude. Ti sebe nazivas codasem :) ccc :) :lol:
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    a o cemu ti pricas? cim sam usao vidio sam da stalno pisu da taj majnun cheata.... nisam ni igrao, nego sam njega ganjao da me ubije, da mu vidim killcam... uostalom, zadovoljan sam svojom igrom, i trenutno sam na prestige 3.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Ma pusti Monchu, on je retired hater ili po narodski, general poslije bitke :D
     
  18. igor.g

    igor.g Komšija

    http://news.bigdownload.com/2010/12/20/ ... -revealed/
     
  19. Moncho

    Moncho Komšija

    dok su old school cod ovi isli znao se ko je general. Svi ostali su za kiddse koji zele da vidi kako je to da igraju cod a da pri tome ne umazu svoje misheve....
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma nish od tog map pack-a.. neka ga caci prodaju za 15 $/eura! nisam uzeo ni za MW2... za 15$ sam dobio Vietnam expanziju.... bolje na to dati pare... a bez map packa se svakako moze. pogotovo ko igra s klanom SD, svakako je primoran na standardne mape....

    ovaj Moncho je puko ko kokica. konta li iko o cemu on ovdje prica? ja njegove recenice ne mogu povezati sa BlackOps temom. vishe mi vuce na offtopic :D