Castlevania: Lords of Shadow

Discussion in 'Igre i konzole' started by Pasha, Oct 6, 2010.

  1. Pasha

    Pasha Komšija

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da cini se kao dobra igra. Mjesavina pop-a, gow i shadows of colossus ali nije bas dobila dobru ocjenu na gamespotu.
     
  3. Pasha

    Pasha Komšija

    Ali je zato pljuvački Eurogamer dao bolju od Gamespot-a. :D
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Probao malo i jbg zasrali su platformski dio, nema uopste kontrole kamere i non stop je tacno odredjen ugao kamere. Ali je najjaci adut igre borba sa bosovima pogotovo sa divovima :).
     
  5. Pasha

    Pasha Komšija

    Evo i ja sam počeo igrati, tako da je i mene to sjebalo. Ja sam stigao na jezero Oblivion i borim se sa onim velikim Titanom. Sve u svemu igra može proći. :)
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da borbe sa bosovima su definitivno dobro odradjene tako da vrijedi odigrati igru. A tek borbe s titanima, pljunuti shadows of colossus :)
     
  7. Pasha

    Pasha Komšija

    Nisam ni znao da je imala nominaciju na E3 za najbolju grafiku. Odlična igra. 9/10
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    samo poteska? Igram na medium i vec me na pocetku opasno tamane :(
     
  9. Pasha

    Pasha Komšija

    Jašta je. Prebaci na ''Squire''( najlakša opcija).. i ja sam u drugom poglavlju prebacio kod borbe sa velikom paukom i vukodlacima. Nije ni na toj opciji uopšte lagana kasnije... ima baš teških borbi. :) Strašno mi se sviđa što je igra bogata, što raznim bićima, što lokacijama. :D
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kakva je razlika između ovog i Bayonette? Jedno od toga ću odigrat, malo su mi dopizdile ove kopije GoW-a.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kakva je razlika između ovog i Bayonette? Jedno od toga ću odigrat, malo su mi dopizdile ove kopije GoW-a.
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija

    Bayonetta je, barem meni, sranje. Na Meta po kritici ona je malo bolja, a po glasovima raje Lords of Shadow.
     
  13. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Castlevania više podsjeća na God of War, pogotovo po borbi i konstantno fiksiranoj kameri, iako je puno teža, dok Bayonetta vuče na Devil May Cry stilom borbe i kombinacijama bliskih napada i pucanja iz svega živog i neživog. Pa ako ti je dosadio GoW stil onda se baci na Bayonettu, osim ako ne želiš teži GoW sa više zagonetki, protivnika, okruženja, komboa i čega sve ne :)