Club Bill Gates - Hottest spot in town!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by HamziBeg, Aug 13, 2007.

  1. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    http://news.softpedia.com/news/Club-Bil ... 2616.shtml

    EDIt: Ne znam kud ga ovdje stavih, možda je moglo negdje drugo.
     
  2. monK

    monK Komšija

    Ja bih ovo stavio pod generalne diskusije i pod naslov:

    "Zašto je Sarajevo šupački grad!!!"

    Odličan tekst.
    Nikako mi nije jasno kako piceriji U2 nije uspjelo učiniti ono što se desilo u Pomodorinu.
     
  3. tux_

    tux_ Aktivista

    OMG dje se nalazi ovo ? :shock:
     
  4. monK

    monK Komšija

    Gdje je ona glupa bašta Bambus u Ferhadiji, eh druga bašta u tom dijelu, odmah desno od džamije (ne znam joj ime :oops: )...
     
  5. Esh

    Esh HWB

    vidio sam na jos par mjesta na netu jutros kako su popljuvali :)

    elem, ne bi bilo lose da postoji neko mjesto za susrete "high-tech raje".. naravno, nisu to neki lame internet klubovi, kao ni igraone.. i bilo bi super naravno kad bi takvo nesto opstalo bez svakakvih likova sto nemaju pametnija posla nego drmat win vs. linux vs. mac, sto ce opet reci da s ovakvim zeljama jedino mi preostaje da sam otvorim =)
     
  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Enise daleko smo mi od toga. Sje*ali bi nasi likovi to vrlo brzo. Mozda bi na pocetku to bilo kako treba dok se ne bi proculo...
     
  7. Loki

    Loki Komšija

    Ma smiješno mi spominjati to, bio sam tamo 2 puta kad se otvorilo i nikad više.
     
  8. Raptor

    Raptor Aktivista

    Jedino ako imate raje od 12,13 godina, ili da istim pravite drustvo... :)
     
  9. tux_

    tux_ Aktivista

    Kontam da odem sa laptopom (Linux naravno) i pitam konobara "tjoooj jarane ima li kakav strucnjak ovdje,ovo mi se nesto poje*alo " :mrgreen:
     
  10. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    bilo bi cool da ima tako nes ali npr ulaznice ja da treba odg cemu sluzi neki dio kompa i da se sedmicno mijenja tako da bude vise raje u vezi komp a ne da dodje neki gluhonijemi starac koji gleda kako je moguce da se televizor i daljinskim moze upravljat xD sve u svemu bilo bi cool idea da se otvori takav klub ali trebalo bi tu dosta investicije,
    planiranja i organiziranja , u ostalom trebalo bi da budu npr mjesecne ulaznice i nes kao prezentacije hardvera i softvera petkom itd tako da bude bas geek club xD
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    da, a to su obicno vrlo "zabavni" ljudi. :lol:
     
  12. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    e pa jbg ako oces da bude raje koja nes i zna o kompovima treba napraviti da vecinski dolaze i oni inace bi to za pola godine se pretvorilo u hig-tec flirt restoran i nista od te bajke ja ne kazem da mjesecna ulaznica treba biti 100 km niti bilo sta drugo boljer uzeti gigu rama za te pare xD , nego da to bude 10 maraka i gotovo tako da onaj ko hoce nece mu mnogo znaciti , a drzalo bi non geekove van kluba jer ko je vec budala da da 10 km da ide u geek club xD bolje pokupit kaku trebu i sjest popit sok lol , ali bi drzalo tako raju koja treba da bude , a i do neke mjere bi to i pravilo neke pare kojim bi se mjesecno nesta organizovalo i lafo kirija ili nesta za objekat da se placa.