Combo

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by nINo, Sep 2, 2004.

  1. nINo

    nINo Novi član

    Jel Combo dobra stvar za uzet???
     
  2. djambo

    djambo Aktivista

    Kombi bojler sta.Ovisi na koji Combo mislis.Nemoj nista od asusa ili L.G.
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Ford Transit 2.5tD Najaca stvarka
    naravno bio sta od sonija ili plextora
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    pa eto meni ovaj combo u potpisu radi uredno... samo mu je ružna prednja maska u 3 pm :roll:
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    i teac
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    ne znam kak kombo ali sa čistim teac-ovim rw uređajima nisam baš zadovoljan (s obzirom na reputaciju koju imaju...)
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    ovi sa 52x su radjeni kod asusa
    sto znaci....:(
     
  8. Esh

    Esh HWB

    pa ne znam sad koliko ti je hitno, ali vidjam 8x dvd-rw po 150 KM .. 4x vjerovatno i jeftinije, o polovnim da i ne govorimo.. dakle, pricekaj (ako mozes) i kupi dvd pisac.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    E jos da je Sony DRU-PX510A pa da uzmem dva. :mrgreen:
     
  10. Shenron

    Shenron Komšija

    NEC2510 :)
     
  11. Esh

    Esh HWB

    gledam evo jedan njemacki shop, nec 3500a 16x dual-layer 85 €...
     
  12. Shenron

    Shenron Komšija

    Kakva mi korist sto ti gledas kad nisi naveo ni koji je to shop, a nisam ni u njemackoj :D
     
  13. Lamagician

    Lamagician Komšija

    DVD+RW/-RW NEC ND-3500A

    167.5 KM (VPC)


    Plus Computers
     
  14. djambo

    djambo Aktivista

    uzmi lak za nokte i nacrtaj koji cvjetic.performanse se dizu za 20% i usto je ljepsi :wink:
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    ma ići će sve to iza nekog lima il sl. nekaj planiram već...
     
  16. Shenron

    Shenron Komšija

    Btw: frend ima LG Combo (52x32x52x). I super mu radi. Nikakvih problema evo vec godinu dana.
     
  17. djambo

    djambo Aktivista

    Jednostavno L.G. nevolim imo sam jednu przenu dva roma i dvdrom i svi prestali radit za otprilike mjesec dana.Kupljeno novo u trgovini vecinom po preporuci trgovaca.Sad imam sony dvd pekac i lite-on cd pekac i super sam zadovoljan.Jedino sto sam juce zagrizo dobili u firmi lite-on dvd pekac 12xdvd+r,8xdvd-r za 75 EUR.Pa sad jel se upoce isplati kupovat obican. combo
     
  18. markonirs

    markonirs Novi član

    Da se malo ukljucim i ja u ovu diskusiju. Licno imam veliku netrepeljivost prema citacima LG. Imajuci u vidu da se bavim prodajom racunara, nadogradnjama, instalacijom softvera i sl., montirao sam veci broj uredjaja, kako citaca tako i rezaca, navedene marke. Najgora iskustva su vezana bas za navedene citace. Takodje nikom ne bih preporucio kupovinu COMBO uredjaja. Usteda je minimalna, bar kako cene stoje ovde kod mene. Kupovina odvojeno rezaca i citaca ce kostati dodatnih 10-tak eura, a mnogo vise donose dva uredjaja nego jedan. Kao prvo pre ili kasnije uredjaju ce proci garantni rok, sa kvarom na COMBO-u gubis i citac i rezac, dok u suprotnom jedan ipak ostaje. Drugo, prednost kod snimanja sa CD-a na CD-e, imas mogucnost rezanja ON FLY, sa jednim to nije moguce. Trece, uredjaj se vise cuva, znaci rezanje na jednom citanje na drugom. Takodje se cesto javljaju problemi kompatibilnosti COMBO-a sa nekim vrstama medija, sa cim ja nemam iskustva pa nebih dalje o tome...POZDRAV...
     
  19. syss

    syss Veteran foruma

    respect.... odlično rečeno.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    tacno 100%. :D