Cooler Master nagradna igra [16.11-30.11.]

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Nov 15, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Napravit cemo neki fol za Folding nagradnu tako da se nagradjuje i score, broj wu, "trud" itd.
     
  2. nFare

    nFare Komšija

    Onda moze odmah kolinu specijalna nagrada za trud i deveranje oko foldinga. :D
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Poslao sam i e-mailove sa potvrdom o osvajanju nagrada te sam se iznervirao jer je par ljudi prijavilo mail adrese koje vise nisu aktivne. Sad bih trebali izvuci nove ljude pa nek citaju pazljivije slijedeci put.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    MOZE :smt003 :twisted:
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Jel' to ovaj s cosmosom ne-validan?

    :p
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Da nije smijesno...
     
  7. pac

    pac Komšija

    Moze moze :twisted: :twisted: :twisted:
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Eto dobio sam mail,znaci potvrda je legla! Hvala Enisu sto je javio,hvala CM-u sto je organizovao igru,hvala kompjuteru sto me je odabrao! A samo sam jednom odgovorio na pitanja al bilo je sasvim dovljno.
     
  9. elvis

    elvis Novi član

    -Telekinezom sam pokusao utjecati na izvalcenje, i sebi obezbjediti naponsku za moj novi case, izgleda da moram jos vjezbatiiii :cry:

    -Cestike dobitnicima :evil:
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Bilo bi zalosno...

    Treba iskopati nove dobitnike onda ;)
     
  11. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    Ma nema ovdje nikoga sa foruma haha. :roll:
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ja bi se dodo na folding al na setiju sam ostavio dva amd procesora a sad mi se ne kupuje novi proc
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Pa sta je s onom 8800?
     
  14. Esh

    Esh HWB

    5 ljudi se do sad javilo s foruma. Think different, eh?
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Enise izvlace li se ta dodatna imena. Predlazem da forumasi budu nosioci grupa u sesirima, sada. :smt005
     
  16. Loki

    Loki Komšija

    Agreed :twisted:
     
  17. elvis

    elvis Novi član

    -Super mogu jos jedared da isporobam svoje telekine-patske sposobnosti :mrgreen:
    -Puno srece konkurentima, ali samo da znate napajanje je mojeeeeeeee. i nikom ga ne dam :cry: (sala mala :lol: ).

    PS

    -Jos jednom da iskreno cestitam dobitnicima nagrada, neka vas dobiveni hardver dugo sluzi :smt001
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    2 napajanja su otisla kolegama s foruma, tako da od toga sigurno nema nista :)

    a nadamo se da ce nas ako Bog da sluzit'... Hvala...
     
  19. elvis

    elvis Novi član

    -Znaci nista od mog napajanja :x (to mi i treba kad slusam onog j...... Milana tarantologa :lol:), e necu vise nikad da se igram sa vama :cry: :smt003
     
  20. mrAnderson

    mrAnderson Novi član

    ETO MENI SE POSRECILO PA DOBIH OVAJ COSMOS S...
    JOS BIO POGRIJESIO I E-MAIL PA ME NAZVALI, SUTRA IDE PRIJATELJ U SARAJEVO DA GA PROBA PODICI BUDUCI DA ZIVIM DALLLLLLLLLLLLLLEKO OD SARAJEVA,A NJEMU JE USPUT... pozdrav SVIMA :D