Counter Strike

Discussion in 'Igre i konzole' started by Sinis, Mar 6, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sinis

    Sinis Guest

    Pozdrav!!

    Zanima me gdje se mogu skinuti boot_ovi za Counter Strike 1.6?? I zasto ne mogu igrati preko interneta?? Pojavljuje mi se neka greska " LAN SERVERS ARE RESTRICTESD TO LOCAL CLIENTS (CLASS C)???


    Unaprijed Hvala..

    Pozdrav :D
     
  2. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    "LAN SERVERS ARE RESTRICTESD TO LOCAL CLIENTS (CLASS C)???"
    Pa valjda si pokuša uletjeti na neki server koji ne da pristup klijentima izvan opsega IP adresa lokalne mreže. Tj. kako kad bi se neko pokuša prikopčati na započetu LAN igru kod mene u kući npr. a istovremeno mi internet upaljen, i neko se pokuša nakačiti na moj server (preko neta9 e to ti taj server neda... samo loko raja.

    Šta će ti botovi skineš fino lijepo CS:CZ i ne trebaju botovi, odmah sve frajcera, nabušit će te ko švajcarski sir.

    A što će ti taj CS to ti je igra onako za... šta će ti to!? Igraj muških igara, kaj sav svit.

    Class C 110 192.0.0.0 223.255.255.255 /24
     
  3. Nani

    Nani Komšija

    O cemu pricas, kakvih muskih igara, haj se malo konektuj na LOL server pa ces vidjet kako ce te djeca od 12 godina poderat ko macu, da ne govorim o starijim i iskusnijim igracima. CS 1.6 je najbolje izbalansirana i fizicki najrealnija igra na svijetu. CS 1.5 i Source uopste nema taj balans i realnost oruzja i same disipacije metaka. Najpopularniji fps online ikad, jedino sta ce ga zamjeniti novi CS 2007 na novom enginu a sa starom fizikom puski i oruzja. Ko iole zna nesto u CS 1.6 moze preci bilo koju igru na Godlike tezini. Ko nije probao nije ni svjestan kako ljudi igraju i sta znaci uopste fps. Igrajte jedno CS 1.6 godinu, pa pokusajte poslije toga odigrat koju muksu igru poput Dooma ili FEAR-a, odvalit ce te se smijat, a vala u poredbi sa 1.6 jest smijesno! Ne pricam o grafici, samo o realnosti oruzja, skilu i samoj brzini igre!
     
  4. [tota]

    [tota] Aktivista

    :roll:
    :lol: :lol: :lol: :lol: (necu ih vise)
    Igram CS-a oko 5 godina, community i pro scenu vec 3 godine.
    Sad ispade po tvom CS najbolja FPS piff.....
    "CS 1.6 je najbolje izbalansirana i fizicki najrealnija igra na svijetu"
    Ma znas da je smao vjeruj u to, jesi pokusao bunny hop? :p
    "CS 1.5 i Source uopste nema taj balans i realnost oruzja i same disipacije metaka" Source da ali 1.5 ne. 1.5 je imao balans ali vecini je dosadio pa su dodali nova oruzja, a fizika je ista :p

    "Ko nije probao nije ni svjestan kako ljudi igraju i sta znaci uopste fps. Igrajte jedno CS 1.6 godinu, pa pokusajte poslije toga odigrat koju muksu igru poput Dooma ili FEAR-a, odvalit ce te se smijat, a vala u poredbi sa 1.6 jest smijesno! Ne pricam o grafici, samo o realnosti oruzja, skilu i samoj brzini igre!"
    Pa zivota ti suti. Jesi ikad igrao Q3 online. MIslim na OSP/CPMA.
    Gameplay je toliko intenzivan, nema steka (koji te toliko izivcira u CS-u), netrebam nista vise pisati.
    Nemas ti vremena da se okrenes. ko moze 3 sata u komadu odraditi respect.
    I da ne govorim da je CS 1.6 engine (q2 modifed) u tolikom sranju vecina to zna.
    A to ko zna nesto u CS 1.6 da moze svatku igru preci cisto sumnjam, dadnem ja tebi Q3 predi ti na nightmare (razina ko godlike) ne bih rekao.
    Malo na zemlju i prestani toliko hvaliti CS
    Nekazem da CS nevalja ali sigurno nije onakav kakvog si ga ti opisao :p

    *Jesi to kupio mis i podlogu samo radi CS-a, zalosno....*
     
  5. Nani

    Nani Komšija

    Pod jedan tvoj post je pun nekog sarkazma i ironije, nekog podjebavanja i pametovanja. Pricamo o igri bolesnik jedan, nestojimo u redu za hljeb idiote! Jesi li ti svjestan sta pricas, najveci broj dedicated servera je upravo za CS 1.6 na svijetu, najveci fps comuniti je upravo od CS-a. Milioni lljudi igraju CS, sve ostale igre dodju i prodju, udji u bilo koji internet centar Od Neona pa do ovih klosarksih po malti, STA SE IGRA??? CS 1.6 i ogame kad te ubiju!!!!!! Ti da si svjestan i da si neko i nesto u CS-u ne bi pricao o stekovima, znas se da noobine na to padaju a ne da igras 5 godina! Presmijesno! Druga stvar koje se to igre igreaju na najvecim svjetskim turnirima WCG, CPL, ESL!!!!?????? Q3 se na svim tim turnirima davno prestao igrat, da pratis gaming scenu umjesto da pametujes i vrijedjas iz cista mira znao bi to. Takodjer bi znao da ga je zamjenio AvP2, ali naravno mi sto kupujemo gaming misheve i podloge to znamo, ne ocekujem da neko ko igra fps-ove pogotovo Kanter na office mishu moze i nesto da napravi!
    Mish i podlogu sam kupio da bi igrao pasiansa u slobodno vrijeme!!
     
  6. [tota]

    [tota] Aktivista

    JaJaJA...... i malo kad bi se poceli vrijedati... nije bilo potrebe da me nazivas bolesnikom jer se spustas na jednu razinu koja je u potpunosti bespotrebna.
    Znamo da je Avp2 zamijenio ... idi vidi CPL/ESWC/WCG ... Quake4!!! :p
    A nemoj samo spominjati nase "internet centre". Nas oduzmi tj. nasu drzavu jer sigurno nemozemo kao svijetsko mjerilo.
    Mislis da sam n00b za CS. Meni ne smeta stek tj. camping ali dojadilo mi je vise kako ljudi zale o stekanju i cheterima. Kupite orginal pa nece biti problema. Dobijes ban na jednom serveru i goodbye na svim.
    Pratim gaming scenu pa nemoj drugacije govoriti :lol:
    I daj kakve sad veze ima Ogame :shock:
    Nema potrebe njega uvoditi u raspravu.
    A lud si ti meni, vidim nije ti problem iskesirati 150KM + za misa dok si za to vrijeme sa intelliem od 35 KM mogao dizati skill i brinuti se o stvarima koje u CS-u su bitnije.
    Sljedeci put kad te netko ubije nek ti izgovor bude mis jer je copperhead iako tehnicki najmocniji mis ima problema ta ne izlaze svaka 2 dana update za firmware (ako nisi uradio uradi).
    I opet ti ne govorim da je CS losa igra ali tako si je pohvalio kao fanboy i uzdigao nad ostalim igrama da to nije uopce normalno.
    Aj daj odgovor :D
     
  7. Virty

    Virty Aktivista

    CS na PRVOM mjestu
    sve ostalo je par stepenica dole
    kao recimo UT,COD,Quake...
    Sve sam igrao, i sve prodje i isfura al CS ostaje! Ni jedan multiplayer se ne moze mjerit sa CS-om.
    Pomenut je engine. Da kazem nesto o tome.
    Igra koja je zasnovana na starom HL engine-u iz 98.god i dan danas se uveliko igra sirom svijeta! RESPECT!
    Ima mnogo dobrih igara koje imaju dosta naprednije engine-e, ali nemaju tu char sto ima CS.
    Igram CS od prve bete, prije toga sam igrao HL i UT, malo Q3 jer mi je UT puno bolji bio. Danas vise ne igram uopste singlplayer ovih novih FPS-ova, probam, par sati odigram tek da vidim da li ce me sta iznenadit, napredak engine-a ili nesto...ali ubrzo dosadi, prelagano je (zahvaljujuci skill-u iz starijih igara, a CS sam najvise igrao).
    FEAR sam neki dan instalirao, super izgleda 'bullet time' i eksplozije ali nista novo, nacin na koji pucaju rafalne puske mi se nikako ne svidja, malo je monotono sto cijelu igru ides kroz kanselarije i ima jos stvari tu...
    Danas igra jedino moze opstat ako ima dobru mreznu komponentu, a to FEAR,DOOM i slicne igre nemaju.
    COD2 mi se pravo svidio sto se tice mrezne komp. i igram ga, ali brzo dosadi, spor je u odnosu na CS.

    Tako da sve dodje i prodje, ali CS se uvijek moze igrat!
     
  8. Virty

    Virty Aktivista

    Jos da dodam. Na WCG,ESWC,CPL-u najveci nagradni fond ima CS.
    Na CPL-u je vise od pola ukupnog fonda samo za CS kolko mi se cini.

    Ma CS nema dalje!
     
  9. [tota]

    [tota] Aktivista

    Cek to je tvoje osobno misljenje da je CS najbolji. OK
    Ali nemojte mi pricati kako je za CS potreban mnogo veci skill nego za neke druge igre. Hvalite ga ko da ga usporedivate sa Solitare multiplayer.
    Gdje ste vi igrali Q3/UT da mi je znati :D
    HL engine je zapravo modificirani q2 engine ;)
    I sam mislim da grafika je tek na drugom mjestu, samo treba pogledati Starcraft u Koreji je pro scena vec daleko otisla, na TV-u se mecevi prikazivaju a radi se o igri koja je izasla oko 98 (broodwar).
    Mozda bi trebao lock na ovu temu jer smo otisli daleko u off topic, nova tema bi bila puno bolje od ovoga :D
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Utoru topica je odgovoreno na pitanje.
     
Thread Status:
Not open for further replies.