Crysis [All about]

Discussion in 'Igre i konzole' started by kugla, Mar 12, 2009.

  1. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Bas krenuo da postiram ovaj video iznad. Izgleda da ce tako izgledati gameplay, tako se cini?
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Moze biti CG reklama a moze biti game demo. Za sada n idatuma nema.
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Kad skontas da su u ono vrijeme pravili igru ekskluzivno za ultra high end masine, koja muda trebaju za to. Zamisli u danasnjem vremenu mikrotransaksija i multiplatformi da neko tako nesto uradi. Po danasnjim pojmovima zarade, propali bi :D Mislim da se OG Crysis vise nikad nece ponoviti, da jedna AAA igra bude radjena u tom duhu. Ja sam u taj vakat kupio 8800 GTX, kod nas u Sarajevu. Znam da sam je platio oko milje maraka i Crysis mi je bio motiv vecinom :)
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ako je ono ingame, onda bi moglo biti dobro.... Sumnjam da ce switch onako izgledati :D
     
  5. nFare

    nFare Komšija

    Ne kontam samo šta se tu ima remasterovati osim podrške za multicore i high resolution tekstura. Ili da istjeraju pravdu obzirom da je C1 bio i možda ostao najpiratizovanija igra svih vremena a trica ih poslala u bankrot.
     
    Last edited: Apr 17, 2020
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije ih trica poslala u bankrot vec je Crysis od starta bio planiran kao trilogija. Poslije se razišli sa EA i to je to. Otpustili veci broj ljudi jer nije bilo vise EA prihoda.
     
  7. nFare

    nFare Komšija

    Trica je svejedno bila flop u svakom smislu naravno da će ih izdavač napustiti a bila je to ogromna mašinerija od nekoliko studija na više kontinenata, ko bi to nahranio sve.
     
  8. Neso

    Neso Komšija

    Da napokon nesto izadje, da i ti oznojis svoju masineriju :)
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Šuti sad cijedi svaki atom snage iz nje, na furao sam se na Caesar 4 :)

    Sent from my Huawei P30
     
    Neso and Reventon like this.
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sjecam se te igre, znam da mi je legla pravo ali bio je neki bug nakon par dana igranja da nisam mogao maknuti dalje. Doduse narodna verzija :)
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ko da sam naletio na isti :)

    Sent from my Huawei P30
     
  12. Neso

    Neso Komšija

    Meni je zelja C&C Generals 2 ili makar neki remake, ali znam da nece ugledati svijetlo dana.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

     
    Neso likes this.
  14. Neso

    Neso Komšija

  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Volio bih da urade remaster prvog Far Cry, to je bila igra u svoje vrijeme.
    Pitanje je i koji tim radi na ovome. Sjecam se da su imali problema sa novcem, nisu mogli placati ljude.
     
    Lamagician likes this.
  16. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja evo kupih maloprije sva 3 dijela na originu.Neka fina akcija ili je cijena takva sad!? Dvojka i trojka po 5 eur a kec 2.5eur
    [​IMG]
    I evo sad ne mogu da pokrenem keca :( samo se srusi na desktop
     
    Last edited: Apr 20, 2020
    forzamilan likes this.
  17. Zer0

    Zer0 Aktivista

  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Pokreni igru direktno iz install foldera i to iz Crysis\Bin32\Crysis.exe foldera.
     
  19. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Uspio sam.Nijedna sugestija od ove vase dvije nije pomogla.Neki je djavo zbog drm zastite i win10.Nasam sam neki modificirani .exe i tek je sa njim proradilo.Hvala svakako.
     
    Zer0 likes this.
  20. KingT

    KingT Veteran foruma

    I kod mene je je svjez Crysis sa Origina, 2.5 Eur ali mi je normalno pokrenuo na Win 10 Pro 64, nisam trebao nikakav exe da ubacijem.

    EDIT:

    evo ti ovaj autoexec.cfg file sa poboljsanim postavkama za graficki prikaz, igra jos bolje izgleda sa ovim, samo ga ubaci u istalacijski folder npr E\Crysis folder.

    https://easyupload.io/blwfv9
     
    SpookyMoO and Zer0 like this.