Destiny 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Mar 27, 2017.

1. Esh

Esh HWB

Ma jok, ja sam penzioner, samo SP :D

Neo Bahamut Zero likes this.
  2. Ragnarok

Ragnarok Aktivista

Taman pred izlazak nove ekspanzije. Kao pred izbore u BiH :D

Šta mislite koliko će trajati dok Bungie ne otvori novi site za prodaju cheateva za vlastitu igru na pretplatu kao što je to bio ovaj PerfectAim?
    Ja sam ubijeđen da izdavači (Activision, EA i drugi megalomani) jednostavno prodaju igru a onda imaju ove stranice za prodaju cheateva na pretplatu koji su navodno "neuhvatljivi" i godinama ništa ne poduzimaju povodom toga. Pa zašto bi kada od nesposobnih majmuna mogu musti pare na mjesečnom nivou.
    Activision to godinama radi sa Call of Duty serijalom a i EA to radi sa Battlefieldom.
    Tek kada je Activision pokrenuo opomenu pred tuzbu protiv jednog od najpoznatijih siteova za prodaju Cheata za CoD onda je i Bungie to uradio za D2. A ustvari samo glume ljudima jednu predstavu na svjetskom nivou jer tuže samo jednu od svojih podružnica koja im je donosila dodatnu zaradu. Zašto to rade, pa da bi pogurali prodaju svojih Online FPS naslova koji lagano stagnira.
    Jer oni brinu! (give a fuck)...
    Naravno ista gasi odmah svoje usluge za dati proizvod bez puno polemike nakon godina i godina postojanja i pisanja o tome kako su te stranice navodno u državama gdje američki zakon o zaštiti potrošačkih prava ne može biti sproveden u djelo.

3. zoi

zoi Veteran foruma

Kakve veze ima Destiny 2 sa call of dutyem?

4. Ragnarok

Ragnarok Aktivista

Nikakve.