Destiny

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jun 14, 2014.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Davno sam ja tqj tip feler ugledao, ali nije mi se dalo edit. :D
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Danas se bili spremili nastaviti The Vault of Glass. Svi se okupili, kad haveru iz Sa crkne net. I evo jos nije dosao. Tako da sumnjam da cemo se stici okupiti opet do utorka da nastavimo dok se nisu resetovali checkpointi. :( Valjat ce sve nanovo.

    Danas havarija i na Destiny, svi im serveri bili pali.
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja sam lvl 24, idem prema 25. Danas imao vremena malo vise nego obicno, dok gosti nisu dosli i opalio sahat-dva. Igrao pvp, kontao da mi se isplati to igrati, a tek sad vidim da je najbolje da radim patrol misije i strike-ove da dobijem Vanguard points i lvl-e, tu je ionako najbolja oprema...
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I ja danas pvp igrao. Treba mi crucible maraka i reputacije za New Monarchy. Od 15ak partija, dobio sam loot u max 5 partija. Ne isplati se pvp nikako za loot. Ja sam lvl 27, veoma blizu 28. Imam Exotic ruku, puls pusku i pistolj. Uglavnom sam sve kupio. Preko vikenda dodje novi prodavac, Xur, ili kako se zove. On prodaje Exotic opremu. Bude tu samo petak, subotu.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Bez uvrede ali stvarno imate niske standarde. Svaka recenzija ista kao pokvarena ploca. Neki su cak odustali od gameplaya zbog repetitivnosti. Cak se i BF4 kampanaj spominje kako je raznovrsnija. Kada IGN popljuje igru, IGN koji je ko zna koliko para digao na oni kloniranim klipovima, kada oni ne mogu dati 8/10, onda je ovo najveci troll od igre.

    Super ako se nekome svidja ali je igra ispod svkog standarda. A ending je "epic". Ja bi za isti trazio novac nazad. Ukrao bih im laptop iz studia.


    Koja prevara.

    Spoiler alert:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ma, o ukusima se ne raspravlja, svaka roba ima svog kupca. Ono sto je bitno je da se nama svidja i da uzivamo igrajuci :smt055

    Mozda nisam toliko razocaran jer se fakat nicem nisam nadao, pa mi i ovo dobro dodje da ubijem koji sahat sedmicno.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jebote k'o da igra košta ko manje auto pa smarate sa "mišljenjima".
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Valjda se nece proci dok nas ne ubijede da nevalja igra. Hahahah.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Tema nije fanbojs only ..chill out.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Gdje su ti 'fanboys', koje prozivas? Ja bi tebe onda lahko mogao nazvat hejterom, ako cemo tako gledat.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Ok, ja sam hejter. Dogovoreno.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja nisam rekao da si...
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije tema samo za ljude kojima se svidja igra. Nevjerovatno je da nekome smetaju misljenja na forumu.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne bi to bio problem da se "mišljenja" ne zasnivaju isključivo na youtube klipovima.
     
  15. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Naravno da cu odluku o tome da li kupiti igru ili ne zasnovati na reviewima ;)

    Nakon ovog reviewa od Angry Joe-a ne bi igrao igru ni da mi je dzaba daju :lol: :lol:
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kome smeta sta?
     
  17. levian86

    levian86 Aktivista

    Mislim da nije od nas ovdje nije neki teski fanatik pomenute igre.

    Igra je sasvim ok da ubijanje vremena, jos nekad od utorka idu i novi eventi.
    Mislim da ni jedna "mmo" igrica od samog poceka nije bila bez problema, tako da ce ovi vremenom sigurno da srede stvari.
    Sam Bungie je rekao da ne treba previse gledati sta je trenutno u igri niti vjerovati recenzijama.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Daleko da sam fanatik, fanboy, navucen... Svidila mi se igra. Predobra zajebancija sa rajom. Cak i da sam fanboy, bio bi objektivan. Fanboy sam BF serijala, pa cu reci da je BF4, zesce njesra, i to govorim od pocetka.

    A valjda sto reviweri kazu da igra nevalja, pa se nesmije nikom onda ni svidjeti. Odmah su nasi standardi niski, jer nam se misljenja ne poklapaju sa onim od sveznalih reviewera.
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Koliko je samo takvih "stručnjaka" dalo negativnih mišljenja o igrama za koje se kasnije ispostavilo da su odlične. Jadan je onaj "gamer" koji gleda samo na recenzije "stručnjaka" i ništa drugo.
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo danas dobio nekakav specijalni Bounty - Exotic Weapon je nagrada. Bila je mogucnost da odaberem izmedju 3-4 razlicita bountija, uzmem random onako, kontao biti ce lako. Ono se sastoji sigurno od jedno 20tak podmisija i malo vecih questova da dodjes do toga.

    Ja uzeo ovaj:

    A Dubious Task
    Note: Fairly sure this one is totally right.
    Objective: Talk to Ikora Rey.
    Description: The Warlock Vanguard, Ikora Rey, left a posting here - signed, handwritten, and asking for you.
    Reward: Invective (Shotgun)
    Steps:

    Talk to Ikora Rey to obtain A request from Ikora Rey Part I.
    Complete a total of 5 strikes without dying to obtain A request from Ikora Rey - Completed .
    Return to Ikora Rey to obtain A request from Ikora Rey Part II.
    Earn a Kills/Death spread of 25 in the Crucible to obtain A request from Ikora Rey II - Completed.
    Return to Ikora Rey to obtain A request from Ikora Rey Part III.
    Complete a weekly challenge mission to obtain A Clot of Darkness.
    Return to Ikora Rey to obtain Invective [Uncharged].
    Purchase an Invective component from the Gunsmith for 50 special weapon ammo packs to obtain Invective [Charged].
    Return to Ikora Rey to finally obtain Invective.

    Nasao odmah sta se treba radit, prvi dio je brutalno tezak ako nemas s kim da igras, nekad dodju levati koji ne obaziru nista, samo idu naprijed dok ne izginu i onda disconnect... Jos jedan strike moram poloziti bez smrti i onda idem na drugi dio, ako neces da spoilas nemoj citat' :D