Destiny

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jun 14, 2014.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I ja sam zavrsio exotic bounty jucer. Dobio fusion rifle. To ti je bio 2gi po redu od ta 3. Dobra puskica. Konstantno joj cijev gori. Looks cool. Jedina mana sto ima samo 15 metaka u sanzeru. Sto je premalo za pusku koja bursta po 3 metka odjednom.

    Bounty je bio... Dugotrajan. Nikad zavrsit. Prvi korak zavrsit weekly strike. :D

    Ako nisi znao, da bi dobio exotic bounty, moras nekoliko (nemam pojma koliko tacno) dana za redom da rijesis sve sp bounties.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Sto ga znas i ti odvaliti, ali je jedno sigurno, slab si na konzole o cemu god da se radi.

    Kao prvo, recenzija, tudje iskustvo, video, komentar, savjet, ocjena.. je bila uvijek referenca prije kupovine. Sta sad' hoces reci kako su odjednom recenzije besmislene i ne treba da postoje ?

    Kad' si ti kupio uredjaj koji je dobio masovno lose ocjene ? Nemoj biti toliko dvolican.

    Sta se to moze vidjeti ako kupim igru i ulupam 50 sati ? Da je mehanika ovakva ili onakva ? Da je tekstura drugacija nego sto sam zamisljao ? Kakav je recol ?

    Vec sam rekao da je grafika dobra i da to niko ne spori dok mi mehanika izgleda ok, ali mi ne treba bacanje 100KM da vidim ono sto sam vidio na tom tvome jutjubu. Kako je mp generičko govno i da je kampanja goli klinac. Cista kradja, repetativnost sa istim botovima dok se boje ne rastope. BF3 kampanja, koja ne trab da postoji je bolje od ovog nahajpanog marketingškog djubreta. Ko ce meni vratiti pare od prevare ? Pa f2p igre ne zapocinjem igrati dok ne prelistam masovna iskustva i na kraju biznis model + kolika je online populacija. Sad' ti solis pamet kako ni jedna recenzija nije validna. I pomocu kojih filmskih trikova je vrijednije mišljenje kupca kojem valja igra od onoga kojem ne valja ? Ni jedan COD nisma kupio radi losih ocjena i iskustva drugih a moje iskustvo nista drugacije nije bilo kada sam COD probao na free vikendu, osim sto je bilo modza i gore. Trebao sam baciti 200-300KM i skontati isto sto su drugi rekli ? Isto vazi i za titanfall i za ostale igre koje sam probao nakon losih ocjena. Moze jedan-dva slagati, ne mogu ba svi lagati o losme proizvodu.

    I koji ti neki recenzenti ? Nemoj pricati gluposti, igra je svuda pokupila lose ocjene. Koji bolid moras biti i reci da svi lažu, da igra nije jednodimenzionalna i da da lažes sebe pored ociju. I da ne vidis da je sadrzaj ukraden iz igre i da ce se prodavati na kašku. Daj e svuda dobila 9/10 ja je djaba ne bih igrao koliko je kampanja losa.

    Konzolaski fanbojsi na djelu. Zakupite sebi kakav hosting, imate free na godaddy pa se tamo tracajte ako vam smeta javna diskusija.

    Na svaki los komentar se pojavilo 5 onih koji pravdaju kao da vam iz djepa klikeri ispadaju a zagovarate fol racionalnost.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Aj' ne bulazni, kakve masovno loše ocjene? Na metacriticu sveukupna ocjena 79 od gotovo 80 "profi" recenzija. To samo ekstremnom hejteru može biti loše, da ne kažem bolesniku. Nemam PS4 niti me Destiny (za sada) interesuje, ali ne širim verbalnu dijareju po forumima ubjedjujući ljude da igra ne valja.
    Možda je to i onaj "jeftini" sindrom PC igrača koji sve igre uzimaju po popustima, fejkuju ip adrese da bi uštedili koju marku, odn. sve što je skuplje od 20 dolara i nema vrhunske ocjene od strane "stručnjaka" de facto ne valja i ne vrijedi.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hahahaha. Tebe je neko plaho unervozio u privatnom zivotu, pa dos'o vamo svoje frustracije lijecit izgleda.

    Uvijek sve generalises i stavljas sve ljude u isti kos. Nema veze sa kim diskutujes, ili u tvom slucaju nameces misljenje. Prvo smo fenboyi igrice svi od redom, pa sad smo svi fanboji konzola. Drugim rijecima poceo si srat k'o grlica.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Neo Bahamut Zero - A ja sam metacritic.com spomenuo koliko puta ? Koliko ja znam tamo su trollovi ali dobro, ti ga spominjes. Placanje igara kada i gdje je bitnije od gameplay iskustva po kojem kriteriku ? Kupim igru poput BF4 PREMIUM EDITION i masno platim, sta lupas ko kako placa ? Prvi put cujem da je preorder pametniji od poputsa i da onaj kojeg lupi više po ušima ima vecu vrijednost.

    I koga sam ja ubjedjivao ? Citaj bolje. Svaki put sam prokomentarisao dodatnu informaciju koja je činjenica a ne govornio: dot buy this šit. Boli me dupe sta ko kada kupuje i igra. Ali je forum public.

    Patton2410 - Kad' sam tebe citirao ? Ne seri.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Generalises. Procitaj svoje postove slobodno. Svi smo ovo, svi smo ono...

    Grlica.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Šta da ti kazem, sami se pronašao. Congrats..

     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: Sport - internacionalni

    Hahahaha.
     
  9. levian86

    levian86 Aktivista

    Stvarno ne razumijem vise ovo konzola VS pc fanboji.

    Ja sam iskljucivo i samo igrao na PC i najveci razlog zasto sam uzeo konzolu je da mi je dojadilo da kupujem djelove za komp, uzmem konzolu neka se developeri prilagode mojim potreba ne ja njima.
    Prvi sam ja PLJUVAO kako neko moze da igra FPS na konzoli, ono ne moze FPS bez misa, bla bla.

    Iskreno okorijeli sam fanatik MMO igara, ako sam fanboj onda sam to za Guild Wars 2.
    Destiny ima svojih mana niko ne osporava, ali je zabavna igra, posebno PVP koji ja MRZIM!
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Što onda ne ode u Dice po jedan laptop zbog onog fijaska sa BF4 multijem? Sumnjam da si kupio igru zbog kampanje.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja nikada vise nebih odradio peorder nego tek kada izadje igra i to prvo probati narodnu verzuju. Stoji to da je igra skupa i da se za te novce ocekivalo vise od jednog dana gamepleja za kampanju.
    Ovaku su je rasparcali pa ce ostatak ponuditi kroz ekspanzije, to je danas u modi izgleda.

    Mass Effect je po meni daleko bolja igra u ovom zanru.
     
  12. levian86

    levian86 Aktivista

    Gdje li je ovo? :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. xman

    xman Komšija

    Znas sta je najzanimljivije? I tesko za povjerovati? To da fakat ocito postoje PC mrzitelji :lol:
    Ono,sekundarna platforma koja se skoro nista ne pita vec deceniju,dobija samo lose portove koji 100% ljepse izgledaju i 99% se fluidnije igraju,narocito FPS zanr.
    Razumijem kada neko mrzi konzole,pobogu gaming stagnira ili deevoluira radi toga sto su primarne developerima,sto bi svako od nas nebitno bio hardcore konzolas ili PC igrac rado dozivio jos jedan Crysis kao klasicni displej PC moci i skoka u gamingu ali stvarno ne mogu da poverujem da neko mrzi PC. :roll:
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Hoces li cijenu prije ili poslije releasa :D

    Od prilike 150 KM, toliko je novo kod nas, vjerovatno stogod skuplje u BiH.
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Hvala !
    Podlegla je hajpu ... sta sam sve na steam-u mogao kupit :D
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To je u US 99$.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Predjosmo The Vault of Glas, napokon. :D Nije se imalo vremena prije. Tesko 6 ljudi na 4-6 sati obavezat, pa smo odgadjali dok svima nije odgovaralo. Sad kad budemo igrali u utorak (ili kad vec) ponovo, mislim 2 sata max da ce nam trebati. Imamo taktiku sad postavljenu za citav raid.

    Kao nagradu za predjeni raid, dobio sam legendary assault koji pravi void stetu. Ima pocetni sanzer od 70 metaka, i mozes ga na 84 upgrade. Mali damage pravi zato. Ali kazu da je za raid odlican jer oracle unistava za cas. Ja sretan, posto sam ja jedini dobio bilo kakvu opremu, ostali dobili shards, i jedan legendary sparow. Dobili smo i svi full bijelu oblaku. :D
     
  20. levian86

    levian86 Aktivista