Diablo Immortal

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Nov 2, 2018.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma katastrofa iskreno, ovo baš nikom ne treba. .

    Diablo 3 je imao ogromnu mogućnost da postane vrhunska igra ali su digli ruke od nje, pa je poslije portali samo da uzmu pare. lol.

    edit: omjer like i disl govori sve.
     
  3. vutra

    vutra Komšija

    7K dislikes u 10 minuta :D
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ojj, jel moglo gore
     
    Ajdin87 likes this.
  5. Esh

    Esh HWB

    Last edited: Nov 2, 2018
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sto je najgore, ne radi je Blizzard, nego neka kineska kompanija koja inace ima Diablo klon igru i ovaj pravi Diablo je reskin kopije LOL
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Last edited: Nov 3, 2018
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Blizzard je bio in davne 2004-te, zamisli da kažeš u 2018 da si dao 40eur za virtuelnu kartu.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma to su pacijenti, platis da ti neko nesto reklamira.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Generalno fanbase koji danas imaju su sve starija ekipa koja se polako osipa kako vrijeme prolazi jer ljudi idu kroz život. Malo je overwatch oživio stvar ali i dalje je to slava na starim franšizama i mužnja hardcore publike. Mada skidam im kapu za ovakvo šukanje lojalnoj klijenteli, porasli su mi u očima.
     
    Esh likes this.
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kaze developer kao cemu povici, zar nemate svi telefon. Poslije onog "vi mislite da zelite Classic, ali ne zelite", ne treba im marke dati.
     
    Aldiin likes this.
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    I onaj momak iz publike, dali mu da postavi pitanje, on rekao: is this an out of season aprils fool joke? hahahaha.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Lol[​IMG]
     
    Esh likes this.
  14. commit

    commit Guest

    Sta je sa immortal ima li kakvih pomaka :)

    Sent from my Oneplus using Tapatalk
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Kaze ekipa iz Kine da je sto se njih tice zavrseno, ali da Blizzard “polira”.
     
    commit likes this.
  16. Esh

    Esh HWB

  17. Esh

    Esh HWB

  18. Decerto

    Decerto Komšija

    Kako ovo ikome moze biti hype...igra prevucana 10 godina,izasla na switchu malte ne kad je i sam switch izasao. Ko ce ovo na telefonu igrat ? Igras sat vremena i telefon na punjenje.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Milione ljudi igra CoD, Fortnite itd na mobu..
     
  20. Decerto

    Decerto Komšija

    potpuno razlicite igre u kojima odigras game ili dva i dosta ti. A i vecinom su to djeca. Koje ce ADHD dijete u 2020 igrat diablo koji je grind mrtvi. Samo da ti dam licni primjer,ja sam digao jedno sest karaktera na lvl 60 u world of warcraft klasiku,i to ih jos nagirao. Diablo sam presao jednom i obrisao jer je igra repetitivni smor stoljeca. Al hajd,vidjet cemo ali sudeci po reakciji ljudi na blizzconu koji su mislili da je to jedna sala,sta rec .


    PS: Da mogu samo sevi reply da udarim kad igra izadje,ja ti garantujem da ce igra biti puna pay 2 win loot kutija.