Dobitnici u FAH nagradnoj igri

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Dec 31, 2008.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Sreca kartice ne idu na gorivo bio bi poklon bon, a moze i poklon bon u vrijednosti 100km za struju.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Ko nije dobio nafakali ga krenulo u novu godinu :lol:
     
  3. Hansel

    Hansel Komšija

    Haha. Odmah vidimo šta možemo očekivati. :mrgreen:

    Naravno da će se foldanje nastaviti. Ove nagrade su bile samo da se zasladi trud, a bez obzira sto se nije nista dobilo nastavlja se kako i do sad. Tako bi trebali i dobitnici. Doduse Moncho moze prespavati mjesec dana i opet ga niko nece stici. :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Zaboravio sam pored Monche pohvaliti jos izuzetan angazman foldera Stihy i Renno :)

    Moncho je za 2 sedmice uspio ostariti 211677, odnosno obraditi 515 radnih jedinica. Stihy je za svega 10-tak dana dosegao 158440 poena, odnosno obradio 394 jedinicu, dok je Renno u spomenutom periodu ostvario 153064 poena, odnosno obradio 372 jedinice.

    Iz navedenog se moze zakljuciti da borba za prvo mjesto i nije bila tako bezazlena kao sto su pretpostavili. Naravno, zasluge idu meni jer sam prvih par dana bio dobar pacemaker :)
     
  5. sumeir

    sumeir Komšija

    Jeste Bogami Moncho je zaradio svoju nagdu a i zaslužio je, i još jednom čestitke svima mahsuz Monchi
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Jos one zahvale ko na oskarima to bi bilo jako :lol:
     
  7. D4T4X

    D4T4X Novi član

    cestitam svim dobitnicima

    mozel se samo znati broj pojena koji su imali svaki od njih
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Poeni su se gledali samo za prvu nagradu. Za ostale samo kontinuitet.
     
  9. Looney

    Looney Komšija

    Čestitke sretnim dobitnicima. Neka nam cilj za kraj januara bude da HWB team dovedemo u top 100 :D

    Keep folding! ;)
     
  10. kAcA

    kAcA Aktivista

    Cestitke svima :D
     
  11. nivla

    nivla Komšija

    cestitke svim dobitnicima
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    i ja cestitam svim dobitnicima :) i sebi samom, sto sam istrpio staru radi vecih racuna za struju :smt005 :smt005 :smt005 . hocu obradovati jarana za novu godinu, koji je foldao svojom 8600 za mene :) sad cemo mu ubaciti ovu 9600GT i opet nastavljamo gdje smo stali :) :smt007 :smt007 :smt007
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Cestitam ti koline i da budemo realni ti si ovu nagradu definitivno zasluzio!

    Usput sve najbolje u Novoj 2009.g :wink:

    P.S mada bi ti bolje legla GW-ova ATIjevka pa da sklopis neki Xfire sistem.
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    cestitke svim dobitnicima, i nek vam je hairli s novim hardwareom :smt006
    I nastavite dalje s foldanjem u novoj 2009 :wink:
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Cestitke svima! Jedino mi malo zao vidjet da od 12 nagrada, samo 5 su ih pokupili stalni clanovi foruma..
     
  16. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Sedam ba - tommytdl, GW, kolinsb, perke, vnm_, AhmeT, Sleeper (doduse Slipi je malo manje aktivan al je old-school forumas :lol: )
     
  17. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Cestitam svim dobitnicima :)
     
  18. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Da čestitam svim dobitnicima i u ovom topicu. :smt006
     
  19. artemis

    artemis Komšija

    Cestitke sretnim dobitnicima i nek se dalje nastavi sa foldanjem :)
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma ja sam i na ovom zadovoljan (ne treba biti proklet) :) bolje je ovako, svakako ta grafa ide u jaranov comp. crossfire (dino, ne kaze se xfire :smt005 :smt005 hajmo u roflmaodzinicu) mi ne bi odgovarao, ionako stara trubi radi racuna za struju :smt005 :smt005 ali vidjet cemo, mozda uskoro da zbavim kakvu NV260 ili 9800GX2, sve radi foldinga :) ovu 4850 cu prodati.