Dokaz da Lockerz nije totalni scam

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ReNNo, Jan 4, 2010.

  1. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Prošla tema u vezi lockerza je na kraju bila zaključana jer se sumljalo da je lockerz scam.
    Evo ja cu ponovo otvoriti temu cisto da ne bude da je lockerz totalni scam.

    Kada sam redeemao nagradu na lockerzu dugo sam cekao drugi mail za potvrdu ali nikada ga nisam dobio pa sam zaboravio na sve ovo i prestao se nadati.
    Međutim, danas sam dobio od UPS-a poziv da mi nose nekakvu pošiljku...pojma nisam imao o cemu se radi ... kad ono paketic i na njemu pise "Lockerz". :)

    Dobih Nixon slušalice koje koštaju $40 :D

    Evo par slikica i video.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]





    Lockerz nije totalni scam jer kao što vidite dosla mi je nagrada ali nije ni u potpunosti organiziran.
    Nikad nisam dobio majicu a ima podosta vremena kako sam u Zlisti.

    Da ne kažem kako je support loš i kako stranica zna biti zagušena tokom restocka i kako sam vec 4 puta zaredom dobio blank stranicu umjesto da me preusmjeri na potvrdu da sam redeemao.

    Ali eto, tko ima živaca i srece možda može i dobiti nešto.


    btw...ako kome treba pozivnica javite se meni na PM.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Esh

    Esh HWB

    Pa kako ne shvacas da je upravo to poenta kompletne navlake? Neki gadgeti se salju, ali sa omjerom 1:100k.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dok svi koji imaju bodove ne uspiju nesto naruciti i dobiti isto, scam je.
     
  4. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Nije bas toliki omjer Enise.
    Tada sigurno nebih nista dobio.

    Koliko pratim diskusije na njihovom facebooku vidim da to nije bas toliko procenat da zeznu nekoga.
    Više se ljudi žale na loš support i veliko cekanje.

    Jer ljudi cim ne dobiju u roku u 2 sedmice pocnu pljuvati...
     
  5. JaLa

    JaLa Komšija

    @ReNNo,

    tacno za Lockerz. Nije sve LAZ.

    Primjer, prije jedno mjesec dana jaran, u vrijeme kada je bio taj "restock", znaci oko 12 navecer, klikao je jedno 50 puta na PS3. Sljedeci dan dobio je povratni mail gdje kazu da je doslo do greske u sistemu/bazi LOCKERZa.... Uglavnom izvinuli su mu se i rekli da ce uplatiti 50$ cim prije na njegov racun. Naravno, on kao i ja nikada se nismo nadali tome, ALI...

    prije 5 dana na PayPal racun dobio uplacenih 50 $ koje moze potrositi na "amazon.com".
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Najbolje bi bilo onda pronaci EULA i detaljno procitati jer pretpostavljam da su se kroz takvo nesto ogradili od svega i svacega.
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pa nije totalni, ali je scam.
     
  8. Triforce

    Triforce Aktivista

    Evo znate onaj PS3 nešta su srali oko njega. Haj ok ja ih emailo i oni mi oduzeli 625 POENA (tolko je ksoto PS3) i ja cekam na njeg sad sajt ponovo prepravljen i ja imam samo 13 prijatelja nemam zlist i pogubio sam ljude koje sam invito a imam ih na msnu :S

    Neam blage majko 2 backstab-a u leđa za jedno jutro :S ;[ Ko ce ih ponovo emailat i peglat se wtf sad neznam jesul poslali il nisu :S
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Doci ce sutra ujutro, cim su te izbacili s liste :mrgreen:
     
  10. Triforce

    Triforce Aktivista

    eno vidim ReNNou poslali 31 decembra ako su meni poslali trebalo bi doci kasnije jer je veci i tezi paket... jbt ga jos gajim nadu XD
     
  11. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Zar ti nisu javili da si cheater? xD


    Meni jesu i otkazali Ipod. Al imam i dalje poene, i stigla mi je majica neki dan.

    Btw kod Renne je od 23. novembra restock, a kod tebe je 24. Taj su odavno "rijesili", tj javili 95% da su cheatali, 4% dobili bonove a 1% prave nagrade jer je bilo previse redeemovanih stvari.
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Hehehehe, dobar fazon, kazu ti da si cheater i nema nagrade :D
     
  13. Triforce

    Triforce Aktivista

    Nije istina Ahmete znam lkika 23 redeemovo WII (a prije toga dobio xbox) rekli liku da je ćiter ali i njemu su ptz okey. Pa što su mi pobogu uzeli onda 625 ptz
     
  14. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa jesil dobrio 2nd confirmation?
     
  15. Triforce

    Triforce Aktivista

    nope ali ima tona raja sve dobija poklone a nisu dobili 2nd ni tracking number juce lik iz poljske dobio Xbox sjebo se kaze i neki lik PSP i turcin DJ Hero xD vecina nije ni dobiloa samo su slali sto prije da se rijese

    Ali ja sam njih poslje emailo. Oni rekli moze bit sto nisi forwardoo receipt frediju ja ima posaljem SS da je sve urendo forwardano oni rekli. Ok sorry we will check i tad su mi nestali ptz xd
     
  16. Reznor

    Reznor Overclocker

    Rofl :lol:
    Pa prije ces dobiti jackpot na Bingu nego iPod na Lockerzu. Ostavi se toga i iskusaj svoju srecu u kladionici :D
     
  17. GW

    GW Moderator

    Ili neka postane poštar.
     
  18. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Tad je dobitak i popularnost na fejsu zagarantovana :)

    A sto se tice sansi, pa evo kolega sa foruma je dobio slucalice, isto je mogao nesto drugo kliknut i uzet. Vrijedi probat, a i meni je dosla majica neki dan :)
     
  19. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Meni tek neki dan došli mejlovi da su slušalice poslane i da su mi majicu poslali.
    Dosta kasne...ali ako neko ima 1 minutu vremena dnevno za ovo odvojiti ne vidim razloga zasto ne pokusati i ne nadati se.

    Ja ne tvrdim da ovo nije scam na neki nacin, ali također nije ni totalni scam.
     
  20. GW

    GW Moderator

    Recimo da je 90% scam. :)