Doom [All About]

Discussion in 'Igre i konzole' started by Riddick, May 8, 2008.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Imas, al sta kad nemas fuel? Ili ako je neki tezi neprijatelj kojeg i ne mozes napast sa chainsaw?

    To je i meni problem sa ammo, nikad ga dosta. Plus oni leteci sto gutaju frags, najcesce od njih poginem ako nemam shotgun ammo jer sa shotgun mozes pucat sticky grenades.

    Bas danas se napatio i spustim diff na easy. Dzaba, opet je ammo problem, sad mi nista ne skinu health-a, znaci easy je prelagano, a ammo problem i dalje ostaje.

    Jos jedan problem, skakanja su traljavo izvedena. I to narocito kad treba skocit dalje koristeci ono kao koplje koje strsi (kako to i nazvat?).


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  2. Esh

    Esh HWB

    Prebacio sam Doom diskusiju u ovaj thread :)
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Tu zamjerku donekle razumijem. Lično nisam imao toliki problem sa tim, jer igra nudi prilike da povećaš drastično koliko ammoa možeš nositi i tu sam stavio čini mi se dva kristala a maksimalno je 4. Uz to, fuel se automatski puni a igra stalno šalje one najslabije neprijatelje koji ti trebaju za to. Ne znam dokle si došao i da li si dizao ammo, ali ako imaš toliko problema s tim onda radi to.

    Stvarno mi je čudno da imate toliko problem s tim, kao da Metro igrate a ne Doom. Je li toliko fulate ili šta je problem? Mijenjajte oružja kad igrate, nemojte se samo na jedno navaliti :)

    Prešao sam i main igru i dlc na normal. Na dlc sam u dva navrata uključio sentinel armor jer mi se nije dalo dva sata ganjati sa određenim situacijama i neprijateljima.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja fulam to je sigurno, zato sto igram FPS (i to kakav!) na kontroleru. Da igram na PC, to bi vec bilo drugacije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Igram i ja na kontroleru na konzoli.
     
  6. Hellas

    Hellas Aktivista

    Meni je u početku to bilo dok nisam skontao da trebam balansirati. Ne ispališ sve iz jednog oružja pa prelaziš na drugo, nego mijenjaš redovno i plus koristiš one specijalizacije svakog oružja da oslabiš tvrdokorne protivnike i onda kad ubiješ nekog sa motornom pilom dobiješ svakakve municije, a ne recimo ti potrošio sačmu, a ostalog imaš i onda ubiješ nekog motornom pilom i pola propadne jer ti ne treba.

    Takodje sve bosove ne ubijaš do kraja municijom, čim ga raniš dovoljno za glory kill ubiješ ga tako puno je efikasnije, i onda ostatak mobova iskoristiš za municiju. Čak šta više meni je municije bilo viška u većini situacija.

    Isto kad uletiš u one što gore crvenim plamenom i ima ih neograničeno, ne rokaš se sa njima osim ako baš ne moraš nego hodaš okolo uništiš onaj crveni mač ili onog plamtećeg maga, kad oni prestanu biti crveni onda ih pobiješ.

    Znači radiš skontaš neki kombo uletiš u masu zapališ ih i izrešetaš, iskočiš, fokusiraš najjačeg neprijatelja, čim je ošamućen glory kill i onda balansiraš.

    Meni su veći problem bile situacije kako doći do nečeg što je sakriveno negdje, neke nisam mogao ni skontati.

    I iskoristi sve one upgrade na brodu što su rasuti i ne propuštaj kristale i one tokene.

    E sad ja sam igrao na PC-u vjerujem da su miš i tastatura puno efikasniji što se tiče rasipanje municije.
     
    nFare likes this.
  7. Esh

    Esh HWB

     
    nFare likes this.
  8. Esh

    Esh HWB

  9. nFare

    nFare Komšija

    Esh likes this.
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Beton izgleda novi DLC. Presao sam dva puta Eternal vec na ONE X, i prvi DLC, sad igram na PC. Lakse def jeste sa misom, ali ok je i sa kontrolerom.
     
    Last edited: Mar 16, 2021
    Picoooka likes this.
  11. Esh

    Esh HWB

    Izasao drugi DLC.

     
  12. Esh

    Esh HWB

  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    DLC 2 za sad odlican, na ONE X igram.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam ga počeo neki dan na PCu opet igrati i napokon mi je legao. Moja greška ranije je bila sto nisam stalno koristio onu chainsaw, sad municije i viska, sad je bas merak.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja bas maloprije probao na PC, da profuram novi monitor. Sad mi je problem opet navic se na tipkovinicu i mis, a stol mi ima neku blentavu mat povrsinu pa mis tesko ide, znaci treba mi neka podloga za mis.

    Al vec sam bio osjetno bolji nego na konzoli.

    BTW sto se Freesync tice, igrao sam ranije Mafiju 2 i imao problema sa frame pacingom, a sad sa Freesync nista, glatko ide.
     
  16. Hellas

    Hellas Aktivista

    Ja prodao grafu. Ako bude srece igracu na zimu.

    To i glory kill na osamucenima.
     
  17. Esh

    Esh HWB

  18. Esh

    Esh HWB

  19. Esh

    Esh HWB

    nFare likes this.
  20. Esh

    Esh HWB