DooM III benchmark

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Esh, Jul 23, 2004.

  1. djambo

    djambo Aktivista

    nadaj se isto ko i ja.To je average broj fps-a znaci da vjerojatno pada i puno vise u odredjenim trenucima
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    ma vala ako zatrza bacam sve kroz prozor
    (usput uzimam jos 256 cmx ll) samo neznam ocel li napojna izdrzat
     
  3. Esh

    Esh HWB

    pise i minimum fps-a, dakle nekih 18.. uzmi u obzir da su dali na 800x600 high i 1024x768 medium.. (za "normalne" konfiguracije)
     
  4. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Ja se nadam najboljem, kako bi stariji rekli :) . Prema ovim testovima mogu se nadati za01 1024x768 na medium odnosno 800x600 na high quality za sto cu se sigurno i odluciti..bum vidil ;)
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kod mene TV ima DVI ulaz, pa ako bude na kompjueru trzalo u 1024x768 (high detail), onda cu igrati na TV-u u 720x480 (isto high a jos stavim malo AF-a). Ili da iskljucim stencil shadows. :| :shock:
     
  6. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Drzeci se clanka niposto iskljucivati bilo kakve efekte :) . mozes na tv-u i 640x480 sa high detaljima sto je ipak bolje nego veca reza a iskljucivanje shadows.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    ja se samo nadam da point citave igre nije graficki engine, vec i da je gameplay na razini.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Tu si u pravu. Samo znam da mi je originalni Quake trzao sa novim stencil-capable engine-om, tako da su stencil sjene najveci killer framerate-a (a one su bit i atmosfera ove igre :? )
     
  9. Esh

    Esh HWB

    ma dobro, ja vjerujem da ce i igra biti i po igrivosti "za 10", sto bi mi rekli, jer sam cuo da je pc gamer dao ocjenu 94%, a oni su barem sto se tice tog "gaming novinarstva" broj 1.
     
  10. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    To Krmak pravi, šta drugo očekivat... pogle samo Quake, i Quake grafičkim motorom pogonjenih igara...
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    ma ja sam se ledio na alphi a za dvije godine koliko je proslo od leaka aplhe mnoge stvari su vjerovatno otisle nabolje
     
  12. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Ma ja cu voziti na 640/480/16 min detalji jebiga tako mi kazu hahahah ma nista od mene ovaj doom ce mi rastociti ustedjevinu za crne danë!!!!!!!!!!!!!!! :roll:
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    sta mislite kolika je instalacija (GB) žigabajti
     
  14. Shenron

    Shenron Komšija

    Ja mrzim doom3 :evil: .
     
  15. djambo

    djambo Aktivista

    Nemoj sve kroz prozor.Baci memoriju do Osijeka
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bilo je govora da ce izaci na DVD-u. Ne znam jel potvrdjeno. Pa onda skontajte kolika je instalacija (ne moze biti veca od MetalGearSolid2 :shock: ) A u PC Gameru su dali 94% jer navodno humor nije bio na nivou ostalih stvari.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    izmedju strave i uzasa, uzak je prostor za humor
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    dabogda :lol:
     
  19. Esh

    Esh HWB

    100% ce tako biti.. ipak je ati dao 8+ miliona $ za kampanju..
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    ali driver maystor team iz nvidie radi cuda