Dragon Age: Origins

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 13, 2009.

  1. senad_986

    senad_986 Komšija

  2. nFare

    nFare Komšija

    Znaci da je ovo prava gaymerska igra :lol:
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    vec 23 sata igram i cini mi se da nisam ni 2/3 presao :D Odavno me ovako sta nije zakucalo za stolicu. Al do sad sretoh samo malog zmaja (tamo kod vukodlaka), nigdje onih dzinovskih iz trailera.
     
  4. senad_986

    senad_986 Komšija

    Naici ces na par velikih zmajeva od kojeg jednog i ne moras mlatiti, a taj je bas iz onog trailera u planinama snijeznim (dok budes trazio onu urnu).
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Dragon Age: Origins kroz Eyefinity:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Haha, joj Simona freaka :D Malo je lose sto moras stalno gledat u cosak lijevog monitora da pratish health i manu :?
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo je meni totalnmo sranje. Jedine igre koje se ovako mogu igrat sa uživanjem su simulacije vožnje i možda flight simulacije. Igrati pucačine pa i igre kao dragon age je više ne pregledno nego što je zabavno.
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    navikne se čojk i na gore :smt003
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    trebali su podici kameru, da vidimo kako se razvuce slika iz pticije perspektive
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma ne svidja se meni ovo uopste sa vise ekrana. Bolje jedan veci :)
     
  11. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Evo zavrsih je i ja, preko 50h gameplaya i 48%. Uradio sam i dosta side questova pa mi nije jasno kako ovako mali postotak. Jel se racunaju i DLCovi ovdje ili sam stvarno toliko mnogo propustio?

    I jeli iko igrao DLCove, koliko traju otprilike, isplati li se igrati i njih?
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    ja sam instalirao 18 DLCova, a valjda sam neki od njih i odigrao. jesu li to questovi u Journalu oznaceni kao Premium content?
     
  13. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Jesu, kod mene ih ima dva otkad sam instalirao tih 18 DLCova i evo sta pise o njima.

    Znaci samo dva koji dodaju misije, ovi ostali samo dodaju one stvari u inventory. I valjda ce izaci jos jedan veci DLC "Return to Ostagar" nekad pred novu godinu.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    ljudi, imam hejbet onih Rune-ova, al ne mogu da se sjetim gdje/kako ih ugradit u weapone? :oops:
     
  15. vutra

    vutra Komšija

    Kamp, kod ona dva "patuljka" :D
    Ima jedan viče "Enchantment" :smt005
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    bio sam u kampu mozda 2x u ovih 30 sati :oops: :smt005
     
  17. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Odlazak u kamp lijeci sve injuries, pa je nekada bolje tamo otici nego trositi kitove. Osim toga ako imas veci approval kod Morrigan ili Leliane mozes malo da im zagrijes sator. :smt003 Ili malo tople bratske ljubavi sa Zevranom. :smt003

    Jedno pitanje za ove koji su vise puta igrali... citam da je za svaku rasu drugaciji uvod, gdje se tacno prica sastavlja?
     
  18. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Priča se nastavlja u Ostagaru kada trebaš postati Grey Warden... ali hajde da ne spoil-amo dalje ljudima.
     
  19. senad_986

    senad_986 Komšija

    Na Video Games Awards 2009, DA:O je dobio nagradu za RPG godine i najbolju PC igru.
    IGN je dao tri nagrade: PC RPG godine, PC Najbolja prica i PC Igra godine.
    IGN ce jos proglasiti overall pobjednike po kategorijama u januaru i ocekivati je da DA:O bude naj RPG.

    Cestitke ljudima iz Bioware-a!
     
  20. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja je cuvam za ovaj zimski "raspust" :)

    Nadam se da cu moc izdrzat do 15. januara ^^