Dragon Age: Origins

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 13, 2009.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    treba joj dati i award za najduzu igru godine, igram je vec 40+ sati i kraj se ne nazire :eek:
     
  2. BoLa

    BoLa Aktivista

    Imal max levele u igri il moze ici do neogranicenog lvla?
     
  3. vutra

    vutra Komšija

    Neograničen lvl ne postoji (s obzirom da questove možeš jednom odraditi, a jednom kad ubiješ moba it stays dead :D )
    A max ne znam, ja sam završio sa 20, na drugom forumu čitam da je lik završio sa 22, sve zavisi od broja questova koje završiš do kraja (nek me neko ispravi ako nisam upravu)

    Btw na tom istom forumu čitam da ljudi po sedmi put igraju igru :shock: , mislim igra je genijalna, ali sedmi put....
     
  4. senad_986

    senad_986 Komšija

    @Vedo: Ja sam igrao cijelih 82 sata, ali sam i kodekse citao, ali ne sve, mada sam znao stisnuti Esc i otici i poslije se vratiti igranju (ne znam da li zaustavi mjerenje vremena kad je u meniju).

    @BoLa: Dosao sam do 22. nivoa i gotovo sam sve sporedne zadatke odradio. Mozda se moglo nekako navuci do 23., ali sumnjam. Vjerovatno se moze do veceg nivoa doci ako se igra na "hard".
    Cuj sedmi put!? :eek:

    Jedna preporuka, ne trosite pare kod trgovaca ni na sta osim na stvari za pravljenje napitaka, zamki i naravno, knjige kupujte obavezno. One sto atribute i skilove pojacavaju (dovoljno cete zaraditi da ih sve kupite).
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    nakon 44+ sati i ja je dovrsih. Glavnog lolu sam nagurao do 19-og levela. Ovo definitivno vrijedi preci bar jos jednom, s obzirom koliko razlicitih odluka mozete donijeti. Sto se mene tice ovo je igra godine, gameplay, prica, grafika, muzika, voice acting i sve drugo cista desetka. Nalozi me BioWare, odoh sad zaganjat Mass Effect :p
     
  6. RaP

    RaP Komšija

    hm ja sam naguro na 22 lvl :) nekako
     
  7. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. vutra

    vutra Komšija

    Ne znam za Rift, ali su odgodili Return to Ostagar, i najavili novu expanziju Dragon Age: Origins - Awakening za 16. mart :smt007 :smt007

    Trailer:


    Još da bude bar 30-40 sati gameplaya mmmmmmm
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Odigrao veceras Return to Ostagar, standardno dobro, al brate kratko. Za 45 min gotovo.. :(
     
  10. RaP

    RaP Komšija

    cuj 45 min razocarenje
     
  11. vutra

    vutra Komšija

    Ma ovo se isplati sačekati par mjeseci, pa onda odigrati sve expanzije koje do tada izađu, a ovako, sat po sat (ili manje), totalno nezanimljivo.
    Until Awakening, ME2 ili eventualno drugi origin :smt003
     
  12. senad_986

    senad_986 Komšija

    Znaci, ne vrijedi ponovnog instaliranja igre.
    Mogli su bar 3-4 sata sadrzaja ubaciti. Duze traju ona prva dva DLC-a.
    Kako je krenulo, ne bi me iznenadilo da Awakening bude trajao 10-ak sati. Negdje sam procitao da ce trajati glavna misija 15 sati, sto je premalo za ovakav tip igre, a i uzimajuci u obzir da sam ja 80 (neki cak i preko 100h) sati igrao DA:O.
    Zato polazem fina ocekivanja u The Rift.
     
  13. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. bbz

    bbz Novi član

    Nakon sto sam 4 puta presao igricu konacno sam je uspio solirati :) Rogue nightmare 200 + sati.
    I should probably get a life now :D:D

    Sto se tice nastavka odgadjanje moze biti samo pozitivno :)
     
  15. jeretik

    jeretik Komšija


    Strašno čovječe

    Ja sam sedmicu dana izgledo ko zombi nakon Dragon Agea, a leđa su me tako bolila da se nisam mogo pomaknut
     
  16. vutra

    vutra Komšija

  17. Vedo

    Vedo Moderator

  18. vutra

    vutra Komšija

    Ljudi na Bioware forumu se već žale na neke propuste:

    Spoiler:
    -Prvi član grupe, Mhairi, umire u prvih pola sata
    -Nepovezanost priče Origina i expanzije
    -Skilovi i specijalizacije iz expanzije ne rade u origin-u...


    Što se tiče DA2, nešto imam osjećaj da je EA već počela sa politikom "štancanja" svake godine :roll:
     
  19. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. vutra

    vutra Komšija

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017