Duke Nukem Forever

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Dec 19, 2007.

  1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    ne vjerujem ja dok ne vidim svojim očima..ne piše ono džaba "Forever" možda nekad :D
     
  2. RaP

    RaP Komšija

    Moj vedo cekamo demo vec 10 god :)
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Demo uz Borderlands , GOTY edition
     
  4. extibo

    extibo Komšija

    Niste jedini. :D
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Izgleda da se Gearbox bas ozbiljno prihvatio posla oko DNF razvoja. Prije par dana su najavili da ce pokusati dogovoriti sa retailerima da "ispostuje" i silne narudzbe za DNF.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Gearbox i Take 2 ce dozvoliti izdavanje Duke Nukem 3D remakea u Unreal 3 engineu:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. InfraRedRidingHood

    InfraRedRidingHood Novi član


    13 :D
    ima li iko ovdje da je preorder prije deceniju? :D
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Pa u ta doba kod nas jedva da je Interneta bilo :))
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    heh sjecam se da sam skidao demo video na 36K brzini ovaj video je u pitanju
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. Esh

    Esh HWB

    Link: http://gadget.ba/view/1108/duke-nukem-f ... 011-godine
     
  11. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. RaP

    RaP Komšija

    King is back kako, kako je predobro old school sta kaze "after 12 years it should be" haha

    Bravo enise za trailer
     
  13. nFare

    nFare Komšija

    haha pa nije ga Enis pravio :), ovo mora da je za japansko trziste kad su skriveni eksplicitni sadrzaji :D
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Bilo kako bilo, ja sam se bas obradovao jer je nekako igra pa makar i u tom razvoju vec dugo s nama.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    [​IMG]

    Every morning is a good morning for Duke, no matter where he is or what kind of nasty alien he's killing. Just don't take away his babes.

    [​IMG]

    Duke is about to kick ass and chew bubblegum . . . and this Cycloid is about to find out the hard way that he's all out of gum.

    Duke Nukem Forever is ESRB Rated M for Mature: Blood and Gore, Intense Violence, Mature Humor, Nudity, Strong Language, Strong Sexual Content, Use of Drugs and Alcohol.
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    treba ove sve informacije dobro provjeriti..
    sumnjam da im je preorder narucilo toliko ljudi
     
  17. RaP

    RaP Komšija

    Znam da ga nije Enis napravio nepravi se pametan nego zahvaljujem na postavljanju trailera
     
  18. Esh

    Esh HWB

    O cemu sad ti?
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    haha legendaran triler :D "well,after fucki*g 12 years it should be" :D sretno im s prodajom,nadam se nekom nastavku za manje od 12 godina :)
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Jos samo podsjetnik da ce igra pored PC platforme, biti dostupna jos i na Xboxu i PS-u.