Duke Nukem Forever

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Dec 19, 2007.

  1. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Shake it baby! :D
     
  2. extibo

    extibo Komšija

    Vec sam poceo brojati dane. :D
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prejak trailer :D
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    BTW drago mi je da nece biti cenzure u finalnoj igri,za razliku od trilera :)
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Cova je dao 10 dolara za pre-order 2001. i jos ceka :smt005

    [​IMG]
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    i 2001 je bio trailer :smt005
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Najjače mi je kad kaže I'd hit it :smt005

    @XTRage no comment!

    Inače ovo mi je na ps1 bila velika ljubav, uz gran turismo najjača igra ikad! Njegovi komentari u toku igre su legendarni, nema dalje. Jedva čekam.
     
  8. RaP

    RaP Komšija

    Ma sta na PS1 kad se sjetim da sam Duketa igrao na P 133 mhz :), kakvo je to klanje bilo braco pa malo jos u lanu heh
    Heh koliko je likova narucilo igru 2001 i neki jos uvjek cekaju, sad me interesuje jesuli zakonsi obavezni isporucti mu igru ?
     
  9. artemis

    artemis Komšija

    jedva cekam, valjda ce vise izac :) kad se sjetim starog duke, mislim da je moja prva org. igra, jos uvijek mi je citava, "kao nova :D
     
  10. apdejt

    apdejt Overclocker

    dncornholio
    dnstuf
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Podsjecanje, svi koji kupe Borderlands GOTY dobivaju pravo na "early access" za DNF demo.
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Imam osjecaj da ce biti cool kupiti samo zato sto je duke, jebiga nije mi vise 15 pa da me ovakve igre interesuju vise od 5 minuta.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    S obzirom na sva desavanja, nerealno je ocekivati sada super ispeglanu igru, mnostvo inovacija, dobru grafiku i slicno, no ako uspiju ponuditi onu Duke Nukem atmosferu, pa makar to bilo 4-5 sati, mislim da ce vecina igraca biti zadovoljna, osim ovih sto su karijeru poceli na Call of Duty 4, naravno :D
     
  14. RaP

    RaP Komšija

    A takvih je mnogo koji su zapoceli sa CoD4 :) sad su mi dragi i oni CS-ovci, kad vidim CoD-ovce
     
  15. Mujka

    Mujka Komšija

    malo ownage :smt005 :smt005 :smt005


    get off vent or I'll have you bent :smt005 :smt005 :smt005
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. RaP

    RaP Komšija

    Aahah sto oplaka, ahaha ja lika ova cura je popizdila skroz, sta kaze "i will kill you old school" :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
     
  17. Esh

    Esh HWB

  18. Triforce

    Triforce Aktivista

    Joj debiluse. AHAHAHAHAHAH. To je i zaslužila kad nezna ko je DUKE! ( tj. zna ko je, valjda. )
     
  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  20. Esh

    Esh HWB