<E svaka vam chast, pola godina sve isto na HWBase>

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by BAKI, Sep 10, 2006.

  1. BAKI

    BAKI Novi član

    Svaka vam cast, vec oko pola godine mozda i vise sve isto na HWbase sve jedni te isti programi stoje na stranice, pa dajte ubacite nesta novo .... :(
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Da uploadujemo crazy frog? :lol:
     
  3. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Glimni mu novu verziju pokemona :lol:
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Predlažem da Baki bude novi recenzent softvera!
     
  5. Esh

    Esh HWB

    da mi je pikachua, sprzio bih par likova pa da imamo neke reklame i da se ljudima koji bi testirali / pisali nesto moze i platiti. zvuci ok?
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Itekako zvuči uredu. Zar veliki Bihnet ne može ništa...
     
  7. Emx

    Emx Aktivista

    Mogu ja pisat šta o Linuxu ili softver općenito, vijesti redovno izlaze ali tekstovi sve isti...
    A? Šta mislite?
     
  8. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    To, uvijek može. Jelde Enise. Bilo kakav pismen sadržaj koji se drži teme je uredu.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    ma uvijek se javi ovako par likova ciji entuzijazam traje u razmaku od 1-2 sedmice.. ista stvar je i gaming area i jos 4 miliona sajtova kod nas.. vidjet cemo prvo da zavrsimo novi web pa onda nesto ganjat.
     
  10. Emx

    Emx Aktivista

    Btw Enise, pišem za INFO ;) (i ti si nekad)
    Entuzijazma ima dosta, ne traje to kod mene tako kratko, kad radim onda radim :)
    A i website bi fakat trebali preuredit što se dizajna tiče, možda da instalirate Joomla CMS?
     
  11. Esh

    Esh HWB

    ma nisam mislio na tebe konkretno, vec sam to rekao onako opcenito. upravo sam poceo pregovore oko novog sajta, pa je taj proces napokon krenuo.. inace furamo samo in-house rjesenja :)

    uglavnom, cim dogovorim sve detalje oko nove stranice, dogovorit cemo se i oko saradnje na autorskom planu, pa tu racunam na tebe onda.
     
  12. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Samo treba malo pritisnuti Bihnet.
     
  13. Emx

    Emx Aktivista

    Hajd hvala, fakat gledam danas stoji novost od jučer a tekstovi od jula, maja i decembra...
    Javi, stranica stvarno treba redizajn...
     
  14. jeretik

    jeretik Komšija

    Oj, đe si kolega. Ja mislim da nes imat volje i za Info i za ovo cudo (mozda ako non stop pises, al onda si stalno za kompjuterom i nemas vremena za zivot... baljezgam :lol: )
     
  15. FearLess

    FearLess Aktivista

    Sta je ovo skup bivsih i sadasnjih clanova INFA
    hehehe
     
  16. Emx

    Emx Aktivista

    Aha, skupili se pa sad tračamo. :mrgreen:
     
  17. Esh

    Esh HWB

    baljezgas 8)
    nemoj sirit propagandu, sta bi onda ja trebao visiti na konopcu? ko voli ono sto radi, moze to raditi koliko hoce, a ko radi na silu... :roll:

    naravno, toplo preporucujem iskoristavanje ljeta u normalne svrhe :)
     
  18. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Jest, nemojte obratno kao ja, pa ljeto iskoristiti na sve moguće obaveze. Evo i drugi put pao na vozačkom, sad su me namjerno bacili da im mogu još platiti.

    Nikako da skinem sa vrata. Uf.
     
  19. BoLa

    BoLa Aktivista

    Vozi bike... ko svak normalan :smt003
     
  20. Emx

    Emx Aktivista

    Trči nešto radi... ionako će ljeto još malo pa završit :mrgreen: