E3 2011

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, May 30, 2011.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    [​IMG]
    jel ovo taj novi kontroler


    znal se ista o max payneu 3 :?:
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nintendova nova konzola mi jako privlacno zvuci jer dobijem sve naslove koje inace igram + Nintendove ekskluzive, samo me brine da Sony i Microsoft ne izbaci kroz godinu dana nesto duplo jace sto ova konzola nece moci vrtjeti pa opet ostane bez 3rd party podrske.
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Did I ever told you the definition of insanity ? Hahaha, ovaj Far Cry 3 djeluje kao pravo osvježenje.
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    To je sigurno, nemas se sta brinuti :D
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma uopste mi ne izgleda nemoguce da 2013. vidimo nove konzole, ova Nintendova izlazi slijedece, a samo je dostigla grafiku sadasnje generacije.
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    al zabavnije je uz wii :p dzaba opet jace konzole

    bas me interesuja kolika ce cijena biti novog nintenda
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Uz Wii je zanimljivo samo ekskluzive igrati, svi ostali sfušere te motion kontrole.
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Ne zna se jos uvijek kako ce tocno graficki izgledati igre za Wii U, ovi traileri sto su prikazani su u biti Xbox360 i PS3 verzije tih igara. Reggie Fils-Aime je u intervju rekao da je HW sposoban vrtiti igre u 1080p. Ako to znaci da moze danasnje igre pokrenuti u 1080p to je super, jer za ostale konzole je vecinom 720p ili manje. Treba pricekati da objave HW specifikacije.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa bio je tech demo, koji izgleda dobro, ali nista posebno, rekao bih na nivou sadasnjih konzola.

    EDIT, ovaj neki lik iz EA rece da je Wii U "competitive" sa trenutnim konzolama. Nazalost nece imati ni HDD, iako ce se moci prikopcati bilo koji eksterni.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Glavni problemi:

    Znaci samo jedan tablet kontroler po konzoli.
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    I ono je nezgrabno za neko duze igranje :lol: jedino ako nems dzinovske ruke
     
  12. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. jeretik

    jeretik Komšija

    To je prvi put da vidim Uncharted u akciji. Uvijek sam se pitao sto konzolasi sline za tim, a sad kad sam vidio, mogu reci da je to nesto najgluplje sto sam vidio u zivotu. Izgleda gluplje od Black Opsa i Homefronta zajedno. Ne znam gdje da pocnem i zavrsim, toliko glupih stvari ima, pa cu se zadrzati samo na stealthu - strazari ne patroliraju, ne cuju nista, ne gledaju oko sebe i bulje u zidove, dok prolazima iza sebe drze okrenuta ledja. WTF.
     
  15. gilla

    gilla Aktivista

    Ko ne odigra ne može ni shvatiti ljepotu uncharted igara. Prvo ovo je samo jedna dionica u čitavom "putovanju", priči koja sadrži elemente stealtha. Na easy vjerovatno. I dvica je imala sl. dionice i bez pažljivog čekanja dobre prilike nisi mogao proći bez ulijetanja u pucnjavu. Da ne kažem da nije riječ o splinteru. Ukratko recimo ljetni Indiana blockbuster u kojem uživaš od početka do kraja sa mnoštvom scena u koje te igra baca. Sjajna postava likova, dobra intrigantna priča, fenomenalan pacing dionica kao i sjajan gameplay( sjajne pucnjave, platforming, set pieces detalji, hand to hand borba) dobra grafika, sjajne animacije i voice overi, humor, blaga za pronaći i sl. SVe zavijeno velom misterije. Možeš dodati sjajan coop i mp. Kad naslov pokupi više od 150 nagrada u raznim kategorijama i preko 50 goty očito se nečim ističe bez obzira bio po nečijem ukusu. Homefront?? Daj molim te.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni je uncharted najbolja igra na PS3. Izgleda ko ne voli ovaj tip igara njemu je sranje, i nije igra oko stealtha toliko vise je tps.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma pusti jeretika, on je kontra svega samo da bude drugaciji :D
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Jeretik je svojevremeno pljuvao po Warcraft 3, kad je ovaj izišao, tako da je to sve subjektivno :D
     
  19. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ti bi nekad mogo bacit koji post na forumu a ne samo kad treba braniti PS3 i njegove ekskluzive. :roll:

    Igro uncharted, prosjek zivi.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Hajd prvi dio i moze biti prosjek, ali drugi je remek djelo :)