EURO 2012

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Pelikan, Jun 8, 2012.

  1. veki81

    veki81 Aktivista

    neznam sto ti je zalizani toliko supak eli eto ako jeste onda ok :smt002 . ne simpatisem ga nesto ni ja ali je igracina. Dok oni hobiti iz spanije padaju ako samo izdahnes prema njima
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Penaldo poznati nepadavicar :smt005



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    CR je meni poseban slučaj. Hajde ono, skoro svi simuliraju ili pokušaju kad već vide da su izgubili loptu, ali CR očito ide na faul, čak i u situacijama kada uopće nema potrebe za tim. To prilično nervira. A ovi igrači mu se postave da se zabije u njih. Eno sinoć kad se zabio u Ramosa, nije ga još ni udario a već se zaderao. Pa i Busquets mu se postavio i digao ruke, a zna da će dobit faul. Umjesto da ga samo puste da se prostre po terenu i obruka. Ne znam ko je gori.

    Utakmica je bila toliko dosadna da sam čitao knjigu i onda bacao pogled na utakmicu ako bi bio kakav ponovljeni snimak. Koliko god se neko žalio na Torresa, očito je da Španija igra daleko bolje i zanimljivije sa njim. U svakom slučaju, ova formacija 4-6-0 hem što je dosadna, hem što je neefikasna.
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    navijam za spanjolce ali iskreno,nikada dosadniji fudbal nisu igrali
    zadnje dvije utakmice su bile toliko dosadne,da je ono bruka gledati i jos prodjose
    ni meni se ne svidja formacija bez napadaca,ne znam sta ce im toliko ljudi u vezi,kada se zna da samo xavi i iniesta mogu rasturiti svaku ekipu u sredi i pasovima a ovako samo dodavanje u nedogled,nema se kome gurnuti lopta,nema utrcavanja,jedan sut po golu,pa to je sramota,da svjetski prvaci jednom sutnu po golu za 80 minuta

    ovakvom igrom ce izgubiti finale,bila to njemacka ili italija
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa čuj, ljudi se brane na sredini terena, zar im se može nešto prigovoriti za to? :D Također, i ja navijam za Španiju, ali je ova igra dosadnija od Barcelonine, iako sam mislio da to nije moguće.
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ne znam bil kukali da Bosna ovako igra i da doce u 3 velika finala zaredom :lol:
    Boli Spance kita kako igraju sve dok im ide kako treba
     
  7. veki81

    veki81 Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    U šest godina igrati tri finala, to je nevjerovatan uspjeh. Još ako Španija osvoji Euro, mislim da će biti tu u vrhu sa Peleovim Brazilom, te Njemačkom u vrijeme Beckenbauera.
     
  9. Pionir

    Pionir Overclocker

    Uvjek su pobjedjivali oni kojima su vecina ljudi naklonjeni, ukljucujuci sudije.

    Utakmica Spanija - Hrvatska. Toliko je bilo prekrsaja na Hrvatima, a to sudije "nisu vidjele"...

    cak je i nas komentator na televiziji usutio nakon nekih "poteza" Spanaca...

    Ja sam navijao za Hrvatsku na ovom Euro prvenstvu...

    Spanija, kao i Portugal su pre-napuhani.

    Spanci igraju kvalitetan fudbal, svaka njima cast, ali ne treba im jos pomagati u tome.

    Vise srca su pokazali Irci, gube, a trce do zadnje minute ko osice...
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  11. Piroman

    Piroman Komšija

    Stvarno ne znaš gdje je ovaj 'pacijent' zabavniji, van terena ili na njemu. :)

    Inace, drago mi je sto je cristina ispala, samo zato što nije ni t od timskog igrača, sinoć svi zagrljeni prate izvođenje penala, jedini on sa strane stoji i nešta glumi, valjda da ga kamera lakše nađe. Nisam stvarno vdio igrača koji ima tolike komplekse da stalno bude u centru pažnje kao što je cr.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja ne znam kako vi svaki njegov potez shvatite kao da nesto glumi, zeli biti u centru paznje, nije timski igrac, peder i slicno... U 95% slucajeva, zaključci nidje veze, neka mrznja samo sto je zalizan i uspjesan :lol:

    Koliko god velik uspjeh Spanije ovo bio, ljudi smorise sa ovim fudbalom. U na Svjetskom su se provlacili, sad i ovdje...
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pele u onim izjavama rece
    a ovaj se ubi da dobije penal :D Eto ti igracine
    Jos obrijane noge :smt007 :smt005
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sve na stranu ali Ramos mačka jučer panenka, gdje ste sad hateri :smt007
    [​IMG]
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa i nije ono bas panenka bila imho :p Ni blizu one Pirline :)
     
  16. veki81

    veki81 Aktivista

    Da nije vidio od pirla ne bi ni znao za to :smt005 .
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kako iritantnu facu ima taj Ramos.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Svaka cast Ramosu, da je imao muda, da uopste puca, nakon onog space suta u 1/2 LP... I to Panenka. 8)

    Kuka raja na Spaniju, a oni u finalu, i libo ih taki. I to trecem za redom. Jedina repka kojoj je to uspjelo prije je Njemacka. Ako uzmu u finalu, bit ce prva koja je uspjela da odbrani Europsku titulu.

    Sinoc su igrali od pocetka sa napadecem, Nagredom, samo je bio dobro pokriven od Portugalskih stopera, pa je izgledalo kao da nije ni igrao. Tek u drugom je Del Bosque, presao na 4-6-0 formaciju. Nisu primili gol od prve utakmice sa Italijom. Ocigledno da ima efekta takva igra.
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Jos malo pa ce ispast da je Hrvatska trebala igrati u finalu :D
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma