EURO 2012

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Pelikan, Jun 8, 2012.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kljucni igraci Svaba, totalno zakazali u finalu. Svinja, Lahm i Gomez, nista nisu uradili 90min (i koliko je vec Gomez igrao). Boateng ko tenk spor po onoj desnoj strani. I kad dobije otverenu loptu, trebamu pola sata da se skonta sta dalje. Ozil im najbolji bio, dijelio fine lopte, ali niko nista da uradi sa njima. Odbrana im je losiji dio ekipe, a tako je se ispostavilo i veceras. Ko' da nisu Svabe u pitanju, nisu nesto disciplinovani bili u tom segmentu. Trener losu taktiku isto stavio. Puno je i njegove krivice za veceranji poraz. On mislio da je ovo Grcka, pa da opet moze experimentisati. E, eto sad.

    Ne mozes vjerovati, ali zaista nemam zamjerki na ZAbarsku igru na ovom Euru. Nikad ih nisam volio gledati, radi njihovog catenaccio nacina igranja, ali... Na ovom Euru igraju zaista dobro, otvoreno. Cak sad i kad su vodili protiv Svaba, napadali su skoro svo vrijeme. Mogli uvaliti jos koji da su bili spretniji.

    Cestitke Zabarima. Zasluzeno dobili.

    Nadam se dobroj tekmi u finalu, pa nek bolji pobjedi.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Još prije nego je EURO krenuo, Njemačka odbrana se spominjala po lošem, i očito s razlogom. Po meni jedina loša karika u ovoj reprezentaciji. Proizveli su toliko dobrih igrača sredine terena, a nigdje im odbrane. Ezil im je sad najbolji igrač, makar što se mene tiče.


    Gdje sad Zeleni sa izjavama da će ovo Bayern M lagano sve uzeti :p
     
  3. veki81

    veki81 Aktivista

    Samo da se zna :mrgreen: .
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Italijani su ih ubil posle onog prvog gola . nema se sta tu pricati ... znam da je lako srat posle turnira al onaj boateng i badstuber nisu za bayerna i njemacke . proslo je dugo odkad njemci nisu imal dobrog stopera , ko i holandija . dobri stoperi kao da su izumiruca vrsta . kad se sjednim u jedno vrijeme nesta , cannavaro , puyol , rio , terry , lucio , cak i maldini u poznim godinama , stam , campbell , hypiia i slicni harali europom :lol:
    znam ima i sada dobrih al ne bi ovim ni prismrdil
    stamu sili posjekotinu na klupi i cojk se vrati na teren :lol: sad sve neke pizde

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=W8sUYdjVUCg&feature=related[/youtube]

    cega bi se vise prepo ovog il badstubera
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Nesta je zadnji veliki štoper definitivno. Za Stama aka Kratosa najbolje je Fergie rekao. Otjerao je mnoge velike igrače ali kaže jedino je zažalio što je ovog Holanđanina otjerao.
     
  6. KingT

    KingT Veteran foruma

    Prandeli je veliki strucnjak i pravi covjek za mjesto selektora..


    Ali ako Italija osvoji EP neka se zahvali ovom covjeku, koji je preporodio Juve i iz korijena promjenio talijanski stil fudbala:

    [​IMG]
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pazi Prandelli je i Fiorentini furao napadački nogomet jer to je njegova filozofija. Čim je od Donadonija preuzeo Italiju krenuo je ofanzivno tako da napadački fudbal njemu nije nepoznanica. A bez ikakve sumnje je da je pola tima iz Juventusa koje je Conte preporodio ove sezone ključno prije svega Pirlo, Chiellini, Buffon, Barzagli i Marchisio. I više ne koristi 3-5-2...

    Malo offtopica. Dogodine gledajte Zemanov atomski fudbal u Romi bit će interesantno :D

    BTW pročitah na netu dobar komentar o Italiji pa da podijelim:

    Da ne zaboravimo:

     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    [​IMG]

    Pogledajte samo face,ovoga više nema,sada sve curice nekakve,samo idu da dobiju faul..

    Kako su samo strašni bili .. Stam i Keane :smt007
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Daleko su od strasnog na toj slici, Stam izgleda kao da hoce da zaplace a Keane gleda negdje u daljinu :)
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pa daj mi nekog sada od "velikana" sa ovakvim facama,kod svakog je ona baby face spremna da zaplače 5 sec prije nego što ga je neko dotakao :wink:
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Stam mi izgleda kao da je rekao "jedem malu djecu" a Keane izgleda kao da je cuo Stamove misli hehe
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Gravesen sto je igrao u realu i celticu?

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    E svakakve rasprave... :lol:
     
  14. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Sada sada,ne prije 4 god. ili kad već :lol: :lol: sry na off-u :D

    @ rev - upravo to :lol: :lol:
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Sa kad vidim Nanija , Biskvita , Ronija , Drogbu , Pepea i ostale kako se valjaju najezim se .

    on topic
    dobro je moj stari reko . ko podcjeni italijane lud je . italijani su uvjek sila ,nije to hrvatska il portugal , mogu u svako doba tuci bilo koju repku . i mene su iznedaili kako su igrali ovo EP i ako osvoje niko ne moze reci da nisu zasluzili .
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja navijam za Spaniju u finalu! ... razlog: ako dobije Spanija, dijelim prvo mjesto sa jos dvojicom u onoj internoj kladionic u kaficu gdje pratim Euro. Ebiga, 100km, nije losa suma. VAMOS ESPANA :)

    trenutna tabela kladionice. Napomena, da ko pogodi osvajaca dobije 4 boda:

    32 (nema finaliste)
    30 (nema finaliste)
    28 (ja, Spanija pobjednik)
    28 (Spanija pobjednik)
    28 (Italija pobjednik)
    28 (nema finaliste)
    26
    26
    26
    25
    24
    24
    24
    24
    23
    23
    23
    22
    22
    19
    19
    19
    19
    18
    18
    18
    17
    15
     
  17. AhmeT

    AhmeT Overclocker

  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    "...dijeli radost sa svojom posvojenom majkom..." :p

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. senad_986

    senad_986 Komšija

    :D
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ovi Italijani imaju taj duh, imaju dišpet što bi Dalmatinci rekli zato su i ovako dobri :)